Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester Tułajew pochwalił się hasłem i poparciem

Utworzony przez rob, 18 września 2011 r. o 18:52
Wow,poparcie pana Adama Hofmana ktorego ostatnio dziennikarze wybrali najmniej efektywnym posłem ktory prawdopodobnie nic nie robi pożytecznego poza otwieraniem i zamykaniem drzwi Panu Prezesowi. No i Pan Ziobro dla ktorego panowie z innej parti zbieraja podpisy o postawienie przed Trybunalem Stanu. Gratuluje Panu poparcia,gratuluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale świta go poparła. Koleś blokujący wszystko co tylko można w Lublinie rwie się do sejmu. Do tego wybija się na kościele. Żenada panie Tułajew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, poparcie najgorszych posłów w sejmie, Zbigniewa Ziobro, na którym ciąży widmo Trybunału Stanu, a proboszcz kościoła w którym służy ten cały Tułajew wybudował sobie fontannę, wielkości tej na placu Wolności z pozłacanymi elementami. I na kogoś takiego mamy głosować? W życiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto zaglosuje na tego mohera poza babciami z kosciola wystarczajaco zniszczyl swoimi decyzjami lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod którym kościołem była ta konferencja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego nie napiszecie tego na fb. czyżby brak odwagi ? A może to jedna i ta sama osoba pisze pod różnym nickiem ! Tułajew tak TRZYMAJ ! NOWA ENERGIA DLA LUBELSZCZYZNY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
ciekawe kto zaglosuje na tego mohera poza babciami z kosciola wystarczajaco zniszczyl swoimi decyzjami lublin
Skoro tak dużo rzeczy zniszczył, to dlaczego został radnym zdobywając największą liczbę głosów. Ludzie głosując na Radnego Tułajewa docenili to co robi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę działać nie tylko dla miasta, ale i dla regionu i kraju – mówi Tułajew. Ja już takich oszołomów słyszę od ponad 20 lat. Dla DOBRA OJCZYZNY - to znaczy niech ja się dopadnę do zlobu to się nachapię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Zastanawiam się dlaczego nie napiszecie tego na fb. czyżby brak odwagi ? A może to jedna i ta sama osoba pisze pod różnym nickiem ! Tułajew tak TRZYMAJ ! NOWA ENERGIA DLA LUBELSZCZYZNY !
A fb to jakiś bożek? Mam bardzo dużo odwagi i jeszcze raz napiszę, że o panu T. świadczy już samo to, że należy do tego czegoś co się pis nazywa. Reszta wpisu już jest nie potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet gdybyś chciał działać na rzecz całego wszechświata, to jesteś tylko marnym pisiorkichem bez szans wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU&feature=channel_video_title
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tułajew najpierw powinien trochę popracować w zawodzie a nie tylko żerować na naszych pieniądzach. (od studiów nigdzie nie pracował). Jaki pan radny daje tym przykład, do roboty panie Tułajew!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda sługus i dupolizus. Nigdy nikomu nie pomógł. Zresztą ta partia w LUblinie ma pożałowania godnych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Super, poparcie najgorszych posłów w sejmie, Zbigniewa Ziobro, na którym ciąży widmo Trybunału Stanu, a proboszcz kościoła w którym służy ten cały Tułajew wybudował sobie fontannę, wielkości tej na placu Wolności z pozłacanymi elementami. I na kogoś takiego mamy głosować? W życiu!
nie ma przymusu głosowania na Pana Tułajewa ,każdy ma swój rozum i wolną wolę ale po co obrażać kogoś tylko dlatego że startuje w wyborach?....takie wypowiedzi świadczą o kulturze osobistej wypowiadającego się I co Pan Tułajew ma wspólnego z fontanną w kościele? ...a to że jest wierzący to jest cecha dyskryminująca go w kandydowaniu? takie wypowiedzi to jest dopiero żenada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pelus napisał:
Pan Tułajew najpierw powinien trochę popracować w zawodzie a nie tylko żerować na naszych pieniądzach. (od studiów nigdzie nie pracował). Jaki pan radny daje tym przykład, do roboty panie Tułajew!!!
To ON jest nygus, cwaniak, kombinator - taki mi sie podoba, bo tylko taki przy okazji załatwiania swoich prywatnych spraw, może coś załatwi dla nas, dla wyborców np. pozwolenie na budowę kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fb to jakiś bożek? Mam bardzo dużo odwagi i jeszcze raz napiszę, że o panu T. świadczy już samo to, że należy do tego czegoś co się pis nazywa. Reszta wpisu już jest nie potrzebna. a gdyby startował z PO to byłby fajny tak?? ale mi argument. czasem człowiek zanim coś napisze powinien się zastanowić czy jest na tyle inteligenty aby to zrobić, bo taki wpis "że o panu T. świadczy już samo to, że należy do tego czegoś co się pis nazywa. Reszta wpisu już jest nie potrzebna" świadczy tylko o pogłębiającej się głupocie i braku jakiejkolwiek wiedzy nt tego co robi p. Tułajew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że maksimum tego do czego pan Sylwester się nadaje to działanie w kołach parafialnych przy Paderwskiego. Tam jest Ważny. Przynajmniej proboszcz Ważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Zdaje się, że maksimum tego do czego pan Sylwester się nadaje to działanie w kołach parafialnych przy Paderwskiego. Tam jest Ważny. Przynajmniej proboszcz Ważny.
i to że jest wierzący bardzo przeszkadza? to nie jest mój kandydat na posła ale bardzo mnie razi jak za przekonania polityczne oraz religijne pisze się w taki sposób o człowieku nie podając żadnego konkretu poza tym że jest pisiorem i katolikiem. Rozumiem więc że gdyby był innej wiary byłoby z nim w porządku tak? czekam na poważny powód dla którego nie mógłby p.Tułąjew kandydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Ale świta go poparła. Koleś blokujący wszystko co tylko można w Lublinie rwie się do sejmu. Do tego wybija się na kościele. Żenada panie Tułajew.
co blokuje?? kolejny supermarket?? to bardzo dobrze bo jest ich u nas zdecydowanie za dużo. trzeba pomyśleć o drobnych sprzedawcach. nie bądźmy samolubni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nazwisko Tułajew to nie trąci Ukrainą albo Rosją.Polszczyzny w nim zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...