Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W kraju wygrywa PO, na Lubelszczyznie PiS

Utworzony przez ~Ania~, 8 czerwca 2009 r. o 09:14
Ale obciach. Wyszła słoma z butów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk wczoraj śmiał się społeczeńtwu w twarz i mówił,że było mu wszystko jedno ile ludzi pójdzie do wyborów,bo i tak nie ma to większego znaczenia na wynik wyborów.Ja cieszę się z tak niskiej frekwencji i uważam,że na wybory w Polsce nie warto chodzić tak samo jak przed 89r. Tak zaprogramowana ordynacja wyborcza,pieniądze na kampanię przed wyborami dla wąskiej grupy polityków,z góry pozwala przewidzieć zwycięstwo grupy interesów ok. 5% społeczeństwa najbardziej korzystających na porozumieniu z komunistami. Czy dzisiaj w Polsce ktoś sobie wyobraża,żeby bez dużych pieniędzy,przychylnych mediów,zarejestrować kandydata z poza nomenklatury okrągło stołowej i żeby ten kandydat zwykłych uczciwych obywateli mógł rzeczywiście reprezentować ich interesy?Nawet Rada Miasta siedzi pod butem Palikota i Michałkiewicza i po odwołaniu nieudacznika Drehera słyszymy groźby ze strony tych panów,że albo Rada się im podporządkuje,albo "oni" to rozwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd, piotrowskiego popiera radio maryja:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na PIS głosują ludzie sfrustrowani i nieudacznicy oraz dawni zwolennicy PZPR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Na PIS głosują ludzie sfrustrowani i nieudacznicy oraz dawni zwolennicy PZPR!!!
Nie jestem sfrustrowany, nie byłem w PZPR i nigdy ich nie wspierałem. Głosowałem na PiS a ty synu nie możesz pamiętać jak wszystkie media w Polsce lansowały jedynie słuszną partię. Teraz jest podobnie, włącz TVN i spokojnie przeanalizuj co mówią. Mam nadzieję , że stać Cię na samodzielne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie chodza na wybory, a potem narzekaja ze im zle i ze krzywda sie dzieje, oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PIS wygrywa na lubelszczyźnie, skoro to PO ma najwięcej głosów????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak PIS wygrywa na lubelszczyźnie, skoro to PO ma najwięcej głosów????
Proponuję uważniej czytać wiadomości. Chodzi o przewagę PIS w powiatach zamojskim i bialsko-podlaskim. "Nie ma jeszcze wyników z dwóch okręgów: Lublina i Chełma." [wiadomość z 8.15]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚCIANA WSCHODNIA BYŁA SAMOOBRONA TERAZ PIS, NIE DZIWIĘ SIĘ ŻE TEN REGION TAKI ZACOFANY,GUMOFILCE I MOHERY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie cieszy, że PSL nie weszło. Totalna zenada. I ktoś wrescie zainteresował by się obsadzaniem stanowisk w arimr i arr. bo to co wyczyniaja dyrektorzyny tych agencji juz nawet smieszne nie jest. Folwark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jestem sfrustrowany,[/quote]Jesteś synuś jesteś sfrustrowany i nba dodatek manipulowany przez klechę rydzyka
Gość napisał:
Głosowałem na PiS
Jak wszyscy nieudacznicy [quote name='Gość' post='138782' date='8.06.2009, 10:02:19']Teraz jest podobnie,
a twój rydzyk lansuje wszystkie partie? nie rżnij kretyna, bo uwierzymy ze jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zykle rylostwo łęczyńskie pod wpływem swoich klechów zagłosowało na pisiorów. ryl to TYLKO ryl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...