Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I znów człowiek co ma kilka wyroków za mówienie słów mijających się z prawdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali cala świta nawet bez kogutów po cichutku żeby ludzi nie w ku...c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali cala świta nawet bez kogutów po cichutku żeby ludzi nie w ku...c
 Jeszcze plebs gorszego sortu zechce przyjść i patrzeć ludzkim panom na ręce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tzw. morawiecki, zwany w pewnych kręgach ''premierem'', ogłosi nowe projekty swojej socjalistycznej partii pt. "ChrustPlus" oraz "Dycha za benzynkę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech lepiej uważają na portfele. Ciekawe czy wygłosi apel aby się podzielili zyskami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację może się bali że Plebs  ruszy dupę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ProPOnuje przyPOmnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL. A po tej refleksji oczekuję propozycji, na kogo głosować w następnych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
 Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
 Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii...
 Na pskach info było że w Niemczech inflacja najwyższa o 60 lat , ale już nie było że tam to 7%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...