Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa oddaj ifony…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dopuszczenie do referendalnej hucpy w sprawie przyszłości Górek Czechowskich - również w tym plebiscycie będzie bojkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulaea oddaj basen który miałeś w Biłgoraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile za kota 1000 +?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry napis na tym zdjęciu: "PiS-owi JUŻ DZIĘKUJEMY ! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie na PiS nie ma sensu. PiS należy do frakcji europejskich konserwatystów i reformatorów, po Brexicie zostanie w niej sam PiS. Mała grupka 20 osób na ponad 700 europarlamentarzystow nic nie będą znaczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może PIS z prezesem na czele pochwali się co dla tego miasta zrobili ze swoimi radnymi na czele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mile widziani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele, idźcie z transparentami witać naczelnika, może się zorientuje, że jakiś problem jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorki przynajmniej nie będą podżegać komisji europejskiej do nakładania sankcji na nasz biedny kraj, jak to mają w zwyczaju robić POkemony, które notabene ostatnio głosowały za Acta2, a w Kozim Grodzie knują potężnie, żeby zabetonować Górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....z ciekawością, ale i pełnią refleksji czytam opinie o PiS i zastanawiam się, czy komentujący wysilili się na głębszą analizę sukcesów tej partii. Nie było w kraju żadnej większej siły politycznej zachłannie mobilizującej niewyedukowaną zawistną i mocno ograniczoną intelektualnie hołotę. A na taki krok zdecydował się Kaczyński szczujące pretensjonalny margines, który okazał się być nad wyraz liczny. Pokłosie komunizmu zaowocowało 2 razy w historii Polski po "okrągłostołowej" . W 1993 SLD zwyciężyło ogromną przewagą głosów, ale niezbyt skwapliwie dzieliło się pieniędzmi z pedofilską mafią i musiało odejść. Skorzystał PiS zagospodarowując popłuczyny socjalistycznego poddaństwa! Efekty spotykamy na co dzień. Tworzy się kraj pełen oczywistych podziałów gdzie! Pisząc "oczywistych" wcale nie koloryzuję, ponieważ trudno jest wymagać od inteligenta (lekarz, nauczyciel, przedsiębiorca, artyści) , a więc osoby co najmniej z jednym fakultetem, aby chciał obcować z prostakiem uważającym czytanie książek za marnowanie czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba głosować na tych z dołu listy - tu są zazwyczaj najlepsi na których warto stawiać, a ta pierwsza piątka to po prostu wierni i zasłużeni działacze, nie wiem czy nawet biegle znający jakikolwiek język obcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szukam kochanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam "....Twoja oferta na pewno znajdzie zainteresowanie wśród polityków PiS, ale 20 lat, to chyba dla nich wiek nazbyt wygórowany. Ponoć pan marszałek woli Ukrainki znacznie młodsze....,ale czy to prawda? Może i Ty się spodobasz. Osobiście wolę chłopców i to w niższej grupie wiekowej przybranych w komeżki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez PiS to nawet Łukaszenka nie będzie chciał z Nami rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary kawaler a dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mulawa Panu źle z oczu patrzy! Pochwal się Pan co w urzędzie marszałkowym PiS robi! Jak stołki miernotami obsadzacie! Z taką obsadą daleko nie zajedziecie! Mierni ludzi zastraszają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bedzie dobrze podomykac drzwi i okna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej szkole uczniowie kl. III gimnazjum (chętni) mieli dodatkowe zajęcia, przygotowujące do egzaminu. Były z biologii, chemii, fizyki, języka polskiego, języka angielskiego, matematyki. W sumie setki godzin, zupełnie gratis. Prowadziłem te zajęcia dla swoich uczniów, by uzyskali dobry wynik, dostali się do wymarzonej szkoły średniej, mieli lepszy start na nowym etapie edukacyjnym. Nie piszę tego ponieważ żądam zapłaty, piszę by rodzice o tym wiedzieli, bo mam wrażenie, że nie wszyscy wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński u mnie w Lublinie? :-) Suuuper...będę mial kogo obrzucic zbukami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...