Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W spocie wyborczym wjechał samochodem na deptak w Lublinie. Kampania w rytmie disco polo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2019 r. o 21:19 Powrót do artykułu
żal.pl. serio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Duszek z PIS-u może jeździć po deptaku po 22.00, tzn. że każdy może ! I każdy, tak jak Duszek będzie robił z nas wariatów, jeżdżąc po deptaku bez konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura jeżdżenia i parkowania w Lublinie zblizona do Kongo czy Somalii. Bezprawie, chamstwo, dzicz. I miasto bezradne. Niebawem na deptaku i pl litewskim zobaczymy pakujące samochody. I nikt z tym nic nie zrobi. Kogoś rozjada to debile będą pisać "wtargnal", lazł jak święta krowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci politycy z Wiosny w Lubelskiem za bardzo w piórka obrośli....to afera w partii, to wjeżdżanie na deptak i głupie tłumaczenie się; nie podoba mi się takie podejście to rzeczywistości i nie przekonuje mnie wcale do tej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia taki spot. Dno i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca, ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat Walasek ma niemieckie tablice rejestracyjne ? ojej  Jestesmy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powiedzieć że pis to takie disco polo polskiej polityki dno ,metr mułu wodorosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza rodem z lat 90-tych chyba Polacy dojrzeli od tamtych czasów i woleliby poznać życiorys kandydata do dwóch pokoleń wstecz a potem chętnie poznaliby z jakim programem może zainteresować swoich wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być strzał w dziesiątke... a wyszedł "samopostrzał w kolano"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audi na niemieckich numerach rejestracyjnych, strzał w kolano wizerunkowy. Ktoś kto nagrywa taką szmirę naprawdę nie widzi takich szczegółów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec Podlaski przeprasza za Duszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym województwie jest tylko jeden kandydat godny mojego głosu. Reprezentuje Federację dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka. Startuje z listy nr 1 miejsca 9. Paweł Janulewicz osoba godna zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te cztery osiemnastki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS popierał i w dalszym ciągu popiera pedofilię w Kościele. pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa słowa do kandydata do parlamentu EU: ALE DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to się dzieje naprawdę?? Czytam i nie mam słów.. Ja wiem.. majteczki w kropeczki i że do tanga.. Ale nosz.. GDZIE MERYTORYKA?? JĘZYKI.?? POMYSŁY??Niee.. To chyba jakiś sen..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIUTKU z Lublina a co ty się tak tym kościołem przejmujesz komuchu,rzecież tam nie chodzisz?Zajmij się pedofilią żydolewackich polityków czy aktorzynów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europosłem powinna być osoba przynajmniej ze stopniem naukowym doktora. Nie mówiąc już o znajomości języków obcych w stopniu zaawansowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europosłem powinna być osoba przynajmniej ze stopniem naukowym doktora. Nie mówiąc już o znajomości języków obcych w stopniu zaawansowanym.
 No to masz lista nr 1 miejsce 9. Doktor nauk ekonomicznych. Do tego jedyny, co jasno opisał swoje korzenie do 3 pokolenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...