Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W spocie wyborczym wjechał samochodem na deptak w Lublinie. Kampania w rytmie disco polo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2019 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Wieś tańczy, wieś śpiewa... Szkoda że nie ma głosów negatywnych... Mam totalny brak szacunku do tego typu reklamy... Zarówno jak jej odbiorców! Do wideł i gnój przerzucać! Podkreślę że to nie mowa nienawiści tylko moje osobiste zdanie na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu coś o Marcinie Walasku czyli Marcinie W. ***s://***google.com/amp/s/twojglos.pl/artykul/zatrzymania-cba-mieszkaniec-ryk-uslyszal-zarzuty/631624
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura jeżdżenia i parkowania w Lublinie zblizona do Kongo czy Somalii. Bezprawie, chamstwo, dzicz. I miasto bezradne. Niebawem na deptaku i pl litewskim zobaczymy pakujące samochody. I nikt z tym nic nie zrobi. Kogoś rozjada to debile będą pisać "wtargnal", lazł jak święta krowa.
 łachudro, nie obrażaj Lublina! to że jakiś wieśniak chciał się podlansować i wjechał na deptak to nie ma nic do rzeczy z Lublinem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za muzykę dożywotni ban w europarlamencie. Ogólnie zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu pisali o nim Marcin w. A teraz juz mozna normalnie. Gdy pisali o aferze, to tylko. Marcin w. Jaka partia tacy kandydaci. Dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walasek już zapowiedział że wystartuje w jesiennych wyborach do sejmu ... ja ***e ale dzban . Ale czego tu się spodziewać po takim człowieku który ciągle tłuk fury na ubezpieczenie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...