Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
profesor Czarnek powinien pozostac wojewodą albo byc awansowany na Marszałka bo ten obecny Zarząd Marszałkowski, to najgorsze miernoty z najgorszych miernot, jakie sa w PiS. Gorszy od nich jest tylko szef okregu 6 i pełny-nocnik PiS w miejscie Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń Polskę przed takimi " parlamentarzystami" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wojewoda Czarnek zostanie senatorem i posłem, to kto będzie w Lublinie wojewodą?! Aż boję się myśleć :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek na Prezydenta!! Napiszmy wszyscy list do Prezesa, w którym poprzemy obecnego Wojewodę na stanowisko Prezydenta, albo Prymasa. Tak! Prymasa, ładnie byłoby mu w czarnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej na uczelnię niech wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej od razu na następcę samego najjasniej nam panującego prezesa... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko wiecznie bezrobotnemu tytanowi intelektu nie zabrał jedynki bo się chłopak załamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy Wojewoda w dziejach Lubelszczyzny. A szczytem chamstwa było wyniesienie portretów poprzedników, i to w pierwszy dzień urzędowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja pr czuwa. Niestety na swoim "poziomie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągnie ...e do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek na Prezydenta!! Napiszmy wszyscy list do Prezesa, w którym poprzemy obecnego Wojewodę na stanowisko Prezydenta, albo Prymasa. Tak! Prymasa, ładnie byłoby mu w czarnym
 prawdziwe chamstwo doznacie jak JA zostanę WOJEWODĄ a le kurła nie jestem z PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Czarnek jest bardzo dobrym wojewodom - powinien do sejmu startować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Czarnek jest bardzo dobrym wojewodą - powinien do sejmu startować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha - nawet taki tytan intelektu zrozumiał że senatorem nie zostanie ......!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewystawienie Czarnka to wyraz zawiści, zazdrości i chęci ukręcenia głowy, która wystaje ponad lubelski pis. Mam nadzieję, że ten głos ludzi z terenu będzie wysłuchany w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik, prostak uważający siebie za Bóg wie kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopia dołki pod michalkiewiczem .... Czarnek i tulajew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowy dupolizos prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam w rodzinie gejów ani lesbijek, ale mam 3 dzieci i męża . Głosuje więc ma tych którzy dbają o interes mojej rodziny. Czyli na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On sam nie wie do czego startuje dopiero muszą mu to powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...