Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda na Platformie albo z zieloną koniczynką

Utworzony przez rozżalony wyborca, 8 listopada 2007 r. o 06:33
Juz widać golym okiem ze PSLaki was wykorzystają i zrobią na cacy, tak jak Tusk zrobił na cacy lokalnych działaczy PO zabierając drogi dla Lubelszczyzny. Mieliśmy być łącznikiem z Ukrainą na Euro a teraz będziemy nikim... żałuje że oddałem na was swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta Polska podała,że Starownik to tajny współpracownik ps.Roman.Występuje na liście Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni już tyle lat rządzili i co ? czas na zmiany nie jestem fanem p Palikota ale w tym punkcie go popieram wojewoda winien być z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fajne, że są takie przymiarki ja jako ludowiec cieszę się z tego ale według mnie nie ważne jest kto będzie wojewodą a kto V-ce, ważne czy zdo ła coś dla nas zrobić. A tak na koniec panowie wojtas i palikot -[ dajcie coś Lubelszczyżnie a nie waśnie kto i zacz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie pogonić. Znasz wszystkich ludzi z PSL-u, myśle że nie więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ,że wojewodą powinien być predstawiciel Platformy.PSL wystarcy jak będzie wice i to najlepiej do spraw zbytecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę ,że nie macie racji nowym wojewodą powinien zostać "Witos z Podlasia"choćby dlatego,że jest jedynym posłem w PSL,który ukończył tylko wieczorowy ekonomik.Ma więc zdrowy chlopski rozsądek,a i za wytrwalość też coś mu się należy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram drelowiaka JRURECZEK FRANCISZEK na WOJEWODE ale bylby ubaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na vice - prosze nie zapomniec o staroscie Szpaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... od drelowiaka do szpaka alternatywa PSL nijaka! Stawiam na Wojtasa !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta to nie jest szpak -proszę nie ubliżać szlachetnym stworzeniom-jeśli już to tylko FOTO_MODEL powiatwy.Chyba gościińca nie czytacie.Ale na wice by pasował tylko mosty trzeba by poabezpieczać na trasie do Lublina żeby mógł bepiecznie dojeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda należy się PSLowi. Oni poprą każdą koalicję, która daje im stołki. Dlatego trzeba im to dać. To urodzeni patałachy i gumofilce. Proponuję na stołek wojewody pana Makarewicza, dotąd nie wymienianego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzika na wojewodę, on wszystkich zakasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty człowieku opowiadasz PiS nawet RPO nie potrafi wdrożyć jestes geniuszem ze swoimi pogladami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzika do prokuratora, a potem do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gruncie rzeczy, czy ja jestem 'rozżalony'... Nie, chyba nie, bo za dużo się dobrego nie spodziewałem, mimo głosowania na PO. Ale, panowie z Platformy, moglibyście mnie pozytywnie rozczarować! To wy zdobyliście na Lubelszczyźnie więcej głosów, również dzięki mnie i całej mojej rodzinie, więc to wy powinniście objąć stanowisko wojewody (i odpowiedzialność) - a nie sprzedawać nasz region PSL-owi. I proszę uprzejmie o niewymienianie wśród potencjalnych kandydatów takich osób jak pan Łątka czy pani Strojnowska. Doprawdy, wiem dobrze, że Platforma ma lepszych fachowców do pełnienia tej funkcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO nie weżmie żadnych resortów wiążących się z odpowiedzialnością za gospodarkę-tak kiedyś powiedział Niesiołowski(nie był wtedy jeszcze w PO) i to pewnie prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trzeba głosować na PSL i nie mieć żalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie taką osobą jest Pan Poseł Stanisław Żmijan z PO, a jego asystentem zostanie Maniuś ,,senator".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić buraków z PSL a pierwszego Wojtasa (totalną marionetkę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...