Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierzemy prezydenta korespondencyjnie. Sejm uchwalił ustawę

Utworzony przez Aaron_Langman, 6 kwietnia 2020 r. o 22:50 Powrót do artykułu
Brawo ! Postępujemy jak obecnę wzorce demokracji - Niemcy, Szwajcaria, Korea Pd czy demokraci (Pelosi) z USA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sobie teraz tak myślę, że PiS może na tych wyborach nieźle się przejechać. Będą to bardzo ciekawe wybory. Jestem za Dudą, ale nie będę brał udziału w jednorazowych wyborach korespondecyjnych. Albo robimy światową demokrację, albo bawimy się w cyrk. Z drugiej strony powoli do mnie dociera, że im gorzej w Polsce, tym więcej argumentow mam, że dobrze wybrałem życie na emigracji. Tym bardziej, że PiS do tej pory nic nie zrobił dla obywateli III RP z wyżu demograficznego. W Polsce kwota wolna od podatku, to nadal ok. 3100zł. W Niemczech 9400€, a dla mnie ok. 19000€. W Niemczech wzrosła ta kwota o ok. 500€ i za rok również powinna wzrosnąć. W Polsce na dziecko jest 500zł. W Niemczech 200€ plus opiekuńczy 185€ (przy niskichmdochodach). I to od czego powinien zacząć PiS... ulga podatkowa na dziecko 7000€ dochodu nieopodatkowanego. Jeżeli stracę pracę, na bezrobociu otrzymam 60% wypracowanego dochodu. W razie choroby i będąc zwolnionym z pracy (w Niemczech jest taka możliwość). Ich NFZ (tutaj jest sporo jednostek) wyplaca 80% dochodu. Trzeba jedynie uważać, by była ciągłość zwolnienia. Dzień przerwy i... koniec ze wsparcia finansowego. PiS zrobił wiele lub nawet niewyobrażalnie dużo. Lecz nie dla mnie. A miały być tanie mieszkania na wynajem. Jak w Niemczech?! A sfinalizowano kredyt dla nielicznych!!! Po co? Mieszkania miały być na wynajem. I nadal nie ma tanich lokali do wynajęcia. W Niemczech są. Teraz na stałej umowie o pracę i ponad rocznym zameldowaniu w gminie, będę mógł starać się o tani wynajem. To jakieś 200 € niżej jak na rynku. Szkoda, że PiS realizuje programy, trochę nieakceptowalne dla ogółu. Przecietny, uczciwy pracownik, nie ma szans na przeżycie w Polsce za PiS,,tak samo jak za Patologii Ogólnej. Taka jest prawda. To niech teraz sami sobie głosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korespondencyjnie to PiS może sobie wybierać I sekretarza KC. W dupę niech mnie pocałują ! Zamiast myśleć jak obronić Polskę przed pandemią, te sukinsyny myślą tylko jak utrzymać się u władzy ! Mam nadzieję, że rozliczymy tych drani, za to wszystko co robią z Polską !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzący sataniści niszczą Wielki Post oraz przeżywanie Wielkanocy, więc Polacy mają prawo odseparować się od tego antypolskiego i antyludzkiego reżimu - głosowanie byłoby przejawem akceptacji tych draństw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast maseczek ochronnych, poczta polska rozniesie pakiety wyborcze. Niech łapa uschnie każdemu kto zakreśli przedstawiciela skur.wys.ynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ta banda łgarzy mówią prawdę ? Czu 14 listopada 2017 r. zmieniając ordynację wyborczą poprzez znaczne ograniczenie głosowania korespondencyjnego uzasadniając to jako źródło oszustw wyborczych czy teraz łamiąc inne zasady w tym tajności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ! Postępujemy jak obecnę  wzorce demokracji - Niemcy, Szwajcaria, Korea Pd czy demokraci (Pelosi) z  USA !
 Aron, ty powołujesz się na Bawarie jako na wzorowa demokrację,? Przecież w bawarskich piwnicach narodził się hitleryzm, tam Hitler zaczynał swoją karierę. Nie wiesz, zapomniałeś czym to się skończyło? I jeszcze jedno: zapomniałeś  w gronie wzorowych demokracji umieścić drugiego, północnego państwa Korranczykow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzący sataniści niszczą Wielki Post oraz przeżywanie Wielkanocy, więc Polacy mają prawo odseparować się od tego antypolskiego i antyludzkiego reżimu - głosowanie byłoby przejawem akceptacji tych draństw.
 Czyje interesy realizuje PIS Kaczyńskich, dużo mówią słowa prezydenta Kaczynskiego wygłoszone podczas wizyty w Izraelu: "Niezależnie kto będzie w Polsce rządził ja będę pilnował żydowskich interesów" (z książki H. Pająka). PAD jest uczniem i kontynuatorem PLK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie korespondencyjne ma zasadnicze znaczenie dla ochrony przyszłości naszej demokracji ...” - mówi Nancy Pelosi  z amerykańskiej Izby Reprezentantów, zagorzała przeciwniczka polityki Donalda Trumpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie korespondencyjne ma zasadnicze znaczenie dla ochrony przyszłości naszej demokracji ...” - mówi Nancy Pelosi  z amerykańskiej Izby Reprezentantów, zagorzała przeciwniczka polityki Donalda Trumpa
 W USA głosowanie korenspodencyjne czy internetowe odbywa się w wielu Stanach od dawna. Amerykańskie prawo przewiduje 7 lat więzienia za wysłanie czyjegoś głosu, a naturalizowany Amerykanin wydalany jest z USA. Jakie zabezpieczenia w tym względzie przewiduje polska ustawa przyjęta wczoraj przez Sejm? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Moim synom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego lepszego od siebie”....... zgadnijcie kto to powiedział??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węgry wprowadziły stan wyjątkowy. Natychmiast zareagował Parlament Europejski, a wraz z nim Tusk czy TVN, które Orbana nazywają dyktatorem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...