Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Kto ma szansę na mandat? Ruszył wyborczy wyścig

Utworzony przez ., 5 sierpnia 2011 r. o 07:28
co tu komentować - ręcę opadają - juz nawet nie chce mi sie pisać, ze jedna to bukietowa a druga to coś tak, coś tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z PiS w Lublinie chciałby o kolejną kadencję w Senacie powalczyć kontrowersyjny historyk Ryszard Bender. – To byłby prezent dla Sierakowskiej, bo Bender odstraszy bardziej umiarkowanych wyborców" Ta, komunistka startująca do senatu "wolnej Polski" nie jest kontrowersyjna, tylko historyk Bender...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mamy odpowiedź, dlaczego na Lubelszczyźnie jest jak jest..... Mogliby w końcu okręgi jednomandatowe wprowadzić, aby nie głosować na "pseudo lokomotywy", które są jak polska kolej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na te facjaty to mi ręce opadają, szczerze nie potrafiłbym na nikogo oddać głosu, z jednoczesnym przeświadczeniem, że jest ona/on coś w stanie zrobić sensownego dla Polski, woj. lubelskiego i Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A brzoza o przekroju pnia około 1 m TO PATYK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwolnijmy Lubelszczyznę od PIS-dzielstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE NIE IDĘ GŁOSOWAĆ W TYCH BURACZANYCH PSEUDO WYBORACH, PO DRUGIE JAK WIDZĘ TE SKOMPROMITOWANE RYJE PSEUDO POLITYKÓW, SKOMPROMITOWANYCH CWANIAKÓW I NIEROBÓW,TO MAM OCHOTĘ KAŁASZNIKOWA KUPIĆ I JAK BREVIK ICH ZDJĄĆ SERIĄ!!LUDZIE BEZ AMBICJI,BEZ ŻADNEJ MORALNOŚCI,TACY CO TO PLUJE SIĘ NA NICH I MÓWIĄ,ŻE DESZCZ PADA!!DOPROWADZILI TEN REGION DO RUINY, ROZDALI WSZYSTKO KLECHOWEJ MAFII, Z KTÓRĄ DO KIBLA NAWET CHODZĄ,BY TAM OMAWIAĆ SWE PRZEKRĘTY I JESZCZE BEZCZELNIE SZUKAJĄ JELENI CO NA NICH ZAGŁOSUJĄ!!TFU NA POHYBEL WAM!!JEŚLI JANUSZ PALIKOT BĘDZIE KANDYDOWAŁ TO TYLKO AN NIEGO ZAGŁOSUJĄ A TAK WON ODE MNIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plejada nieudacznego oszołomstwa przy korycie ,oby jak najszybciej odeszli w niebyt raczcie sprawić Bogowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jak zwykle nie znalazła się nawet wzmianka o Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke... ale mam nadzieję, że ludzie mają już dość wyzyskiwania ich i zagłosują właśnie na tę partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet DW idzie na łatwizne i pokazuje tylko bande czworga! Precz z betonem politycznym! Głosuję na NOWĄ PRAWICĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo zapominacie kto jest właścicielem gazety i kogo ona zawsze popierała.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba - uwolnijmy Lubelszczyzne od PO-pier***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jesienią na lubelszczyźnie znowu zakróluje nocna zmiana, fachowcy od prywaty i kolaboracj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku, czy sprawowanie funkcji Marszałka już Pana znudziło? Czy zrobił Pan wszystko, co Pan planował na tym stanowisku? Walka o S17 była godna podziwu. Dlaczego nie zrobić czegoś jeszcze dla Lubelszczyzny? A jeśli lobbing na rzecz Lubelszczyzny w Warszawie, to chętnie popatrzę jak Panu idzie. Ech..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalnych kandydatów do Senatu z Lublina przedstawiłem na swoim blogu: tutaj link . Są to nie tylko Bender i Sierakowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie Kaczyński! Litości! Jaki pożytek Lubelszczyzna miała do tej pory z pani Kruk i pana Michałkiewicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRADOM JUŻ DZIĘKUJEMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pani KRUK nikt tak nie zaprezentuje poglądów pewnego środowiska ona chyba cały czas je prezentuje bo ona zawsze COSTAM COSTAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki pozytek z pani Mazurek ma Chełm ? Dla mnie wtopa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk PiS napisał:
Panie Prezesie Kaczyński! Litości! Jaki pożytek Lubelszczyzna miała do tej pory z pani Kruk i pana Michałkiewicza?
Chyba chciałeś zapytać - jaki pożytek ma Lubelszczyzna z tej całej bandy nieudaczników którzy myślą o własnych d... Dopchali się do żłoba i ciągną jak najwięcej dla siebie, nie myśląc o tym aby zrobić coś pożytecznego dla regionu. Przydałby się ktoś nowy, kto realizowałby wyborcze obietnice... Ale w Polsce i z Kaczką to raczej mało realne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...