Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Kto ma szansę na mandat? Ruszył wyborczy wyścig

Utworzony przez ., 5 sierpnia 2011 r. o 07:28
normalna partia która zabiera a nie daje (odłuży Polskę ) NOWA PRAWICA sPRAWI że sejm nie będzie się kojarzył z korytem, jest to dynamiczne stworzyszenie ludzi nie pseudo prawicowe jak PIS i PO (PO i PIS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej pracowitym posłem będzie Ryszard Stanibuła z PSL, wystarczy poczytać w internecie ile miał wystąpień, w ilu sprawach się udzielał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę, że ludzie w Lublinie całkiem nie zdurnieli aby popierać komunistkę Sierakowską. Dziwię się bardzo, że POpuliści ją popierają, tacy cwani, a wystarczy sprawdzić ile zebrała ona głosów a ile zasłużony i gnębiony przez różne komuchy i Gazwyb, zasłużony profesor Bender.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram nowa prawice , czy w chelmie mozna bedzie glosowac na kogos z takiej parti ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joaśka napisał:
Wierzę, że ludzie w Lublinie całkiem nie zdurnieli aby popierać komunistkę Sierakowską. Dziwię się bardzo, że POpuliści ją popierają, tacy cwani, a wystarczy sprawdzić ile zebrała ona głosów a ile zasłużony i gnębiony przez różne komuchy i Gazwyb, zasłużony profesor Bender.
Zasłużony w opowiadaniu głupot i wycieczkach do Urugwaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie dużo ludzi zagłosuje na Rzetelskiego z PSLu. Będzie czarnym koniem, ale nie dziwne, wreszcie się pojawił ktoś z głową na karku, nie uwikłany w jakieś układy, człowiek z pomysłem. Wreszcie coś by może ruszyło na tej naszej zacofanej lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Wg mnie dużo ludzi zagłosuje na Rzetelskiego z PSLu. Będzie czarnym koniem, ale nie dziwne, wreszcie się pojawił ktoś z głową na karku, nie uwikłany w jakieś układy, człowiek z pomysłem. Wreszcie coś by może ruszyło na tej naszej zacofanej lubelszczyźnie.
wg mnie weż się wrescuie do roboty zielony ludku i nie zamieszczaj tych zenujacych komentarzy o swoim sponsorze. I to hasło "Człowiek jest najważniejszy" hehe dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Wg mnie dużo ludzi zagłosuje na Rzetelskiego z PSLu. Będzie czarnym koniem, ale nie dziwne, wreszcie się pojawił ktoś z głową na karku, nie uwikłany w jakieś układy, człowiek z pomysłem. Wreszcie coś by może ruszyło na tej naszej zacofanej lubelszczyźnie.
Czy pan Rzetelski to ten, który jeszcze plakatów wyborczych z zeszłorocznych wyborów z drzew nie ściągnął ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca ma rację, idźmy i głosujmu na Rzetelskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KrzysztofJakubowski napisał:
Czy pan Rzetelski to ten, który jeszcze plakatów wyborczych z zeszłorocznych wyborów z drzew nie ściągnął ?
Nie, to nie on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też wyborca napisał:
Wyborca ma rację, idźmy i głosujmu na Rzetelskiego!
a co to jest ten rzetelski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widze, ze zielone oszołomy chyba opłacają internautów do zamieszczania tych durnych komentarzy o swoich ludkach. Hehe chłop się do nich dupą wypiął to szukają kumpli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co to jest ten rzetelski?
To jest gość co zrobił wyciąg narciarski w Chrzanowie. Gościu ma pomysły, więc myślę, że warto to wykorzystać i głosować właśnie na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sportowiec napisał:
To jest gość co zrobił wyciąg narciarski w Chrzanowie. Gościu ma pomysły, więc myślę, że warto to wykorzystać i głosować właśnie na niego.
nie no senscja, wyciag zrobił. Trza go na posła - natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze Sawicki z PO wracaj na łono Samoobrony,może cię przyjmą na listę.Jak chciałeś załatwić sobie stołek w Agencji Rolnej to błagałeś ich o to.Teraz w pogoni za kolejnym stołkiem poszedłeś do rządzących.Typowy wiejski karierowicz,cwaniaczek.Pozdrawia cię Gmina Sosnowica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staremu betonowi JUŻ DZIĘKUJEMY, nie ważne z jakiej partii pochodzi. Czas na ludzi młodych. Z tego powodu zamierzam wybierać właśnie wśród takich ludzi jak Rzetelski, czy Hetman. I nie obchodzi mnie że są z PSL-u. Tak, tak już sam sobie odpowiadam, że to jest agitacja. Ale powtarzam agitacja dla młodych, aktywnych ludzi, a nie 70-ścio latków, którzy zamiast siedzieć z wnukami to się pchają do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gemini napisał:
Staremu betonowi JUŻ DZIĘKUJEMY, nie ważne z jakiej partii pochodzi. Czas na ludzi młodych. Z tego powodu zamierzam wybierać właśnie wśród takich ludzi jak Rzetelski, czy Hetman. I nie obchodzi mnie że są z PSL-u. Tak, tak już sam sobie odpowiadam, że to jest agitacja. Ale powtarzam agitacja dla młodych, aktywnych ludzi, a nie 70-ścio latków, którzy zamiast siedzieć z wnukami to się pchają do koryta.
Młodzi, aktywni niech sobie fruwają dalej w obłokach. Do sejmu trzeba mieć wiedzę i pomysły, a nie używany wyciąg sprowadzony stamtąd gdzie już nikt nie chciał brać za niego odpowiedzialności i posiadać pole na górce. Bo to każdy głupi by umiał wykorzystać. Co oferuje Rzetelski - oprócz cwaniactwa? Ze średnim wykształceniem nawet by się na urzędasa nie nadawał, a co dopiero sprawy istotne dla kraju poruszać. Hetman kandyduje bo jak określił "musi, jako szef partii" - NIC NA SIŁĘ odpowiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak się na was - wyborców wypną jak się dostaną do władzy, więc możecie sobie darować wszelkie spekulacje. Kto prze do władzy ma albo nie po kolei w głowie albo mu się chce pieniędzy i prestiżu jako owa władza gwarantuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
Najbardziej pracowitym posłem będzie Ryszard Stanibuła z PSL, wystarczy poczytać w internecie ile miał wystąpień, w ilu sprawach się udzielał. Nie tylko to, ale ilu, organizacjom, ludzom pomogl w terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULKA???????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...