Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Palikot wystawi teściową

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2011 r. o 20:21
Tępak zawsze czepia się teściowej i wietrzy sensację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padlina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenado odejdzź!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"miałeś chamie złoty róg...", tak się kończy brak pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szła teściowa przez wieś Pogryzły ją żmije Żmije pozdychały A teściowa żyje Hu! ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kompletne ZERO jeszcze nepotyczne pcha kogos sobie podnobnego??? Wolalem Leppera od tego blazna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a ta teściowa to "rębna" jest ... bo jak Palikot wystawi ... to ja mogę "rębnąć " ... czemu nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytne - jak przegra wybory (a przegra!!!), będzie mógł zgonić na teściową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot popełnił gigantyczny błąd odchodząc z PO. A tymi listami tylko jeszcze bardziej się kompromituje. Widać, że nikt nie chce startować z list jego partyjki. Ludzie o tego rodzaju poglądach, popierający Ruch Palikota zagłosują na Platformę, bo przynajmniej pokazała, że potrafi rządzić. Zresztą nie ma dzisiaj partii konkurencyjnej dla PO, bo i SLD i PiS w czasie swoich rządów dla Lubelszczyzny nie zrobili nic. A PO bije ich na głowę, bo od 2007 roku w województwie zaczęło się wreszcie coś dziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie maja zawsze trudne wybory, to tak samo jak z kalendarzami są trójdzielne i książkowe, ja zawsze kupuje kalendarze od Jacka, sprzedaje je na stronie promnet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że tylko teściową a nie żonę i dzieci, byłoby bardzo rodzinnie lepiej przerzućmy się na te kalendarze, prom.net.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
"miałeś chamie złoty róg...", tak się kończy brak pokory
Ty pokorny błaźnie - raus do kościólka z dzieckiem niech klecha se po dziecku klecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Ty pokorny błaźnie - raus do kościólka z dzieckiem niech klecha se po dziecku klecha
Beznadziejny, kretynie wstałeś rano lewą nogą i postanowiłeś zabłysnąć? Ciebie widać ktoś za mocno klepnął i masz sieczkę w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada napisał:
Beznadziejny, kretynie wstałeś rano lewą nogą i postanowiłeś zabłysnąć? Ciebie widać ktoś za mocno klepnął i masz sieczkę w głowie.
We Irlandii wieki temu klepnął mnie klecha Kościoła Katoli i myślę że dalej klepie inne dzieci- można rzec że nawet pier..li!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...