Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Łabunie. Wyniki drugiej tury głosowania na wójta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 10:25 Powrót do artykułu
bardzo się z tego ciesze, nareszcie skoncza się układy , mafia Łabunska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przykre ,że w drugiej turze wyborów kandydat PIS wszedł w układy z SLD i p. Elżbietą Bodys która jest fanatyczką władzy i uwielbia stanowiska i bezwzględne rządzenie pracownikami/ była dyrektorem szkoły/ jeżeli nowo wybrany Wójt będzie słuchał takich doradców to nic dobrego nie wyniknie dla naszej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, czas na zmiany. Skończy się kolesiostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, bo już były się tam zasiedział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się ciesze z wyboru. Mam nadzieje, że Nowy Wójt zrobi pożądek w tej gminie. Niektórzy pracownicy byli tam przyspawani do stołków i uważali, że będą tam dożywotnio choć ich kompetencje odbiegały od zajmowanego stanowiska. Myślę, że gorzej już nie może być niż było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. A tutaj Pan Wójt myślał, że stołek to należy mu się jak królowi dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze,że nastąpiła zmiana władzy !!!!!! Koniec układów, faworyzowania, kolesiostwa. !! Każdy inny wójt bedzie lepszy od tego co 20 lat się zasiedział!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ze "wszedł w uklady" dla zdobycia głosów i liczę ze nie będzie nikogo słuchał zwłaszcza p. Bodys. Ta kobieta to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tura pokazała prawdziwa twarz obecnego wójta układy aby do koryta pis z sld pod rączkę ku lepszemu śmiech na sali oby taka marionetka nie odbiła się czkawka wniebowziętym zwycięscom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto smie krytykowac p.Bodys? Chyba były nauczyciel... nisko upadł, ze w komentarzach internetowych obsmarowuje lepszych od siebie, bo sam niewiele w srodowisku znaczy. chyba ze macic potrafi,a to nie sztuka-to kazdy umie :) zalosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy co tak żle życzą nowemu wójtowi boją się o swoje stołki. Ten co tak straszy i krytykuje  Panią Bodys to musi być były nauczyciel na którym ta pani się poznała. Boi się, że już nie będzie miał układów w gminie. Bój się, bo Pani Bodys i tu cię dopadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to wychodzi jak doradcami wójta byli karierowicze,aby do koryta.na niczym się nie znając próbowali rządzić gminą,kołem gospodyń ,tylko zabrakło im kluczy do parafi.nie pomogła też prezentacja mana strażackiego.zamiast pilnować wyborów jako mąż zaufania latał i włączał sygnały w nowym wozie.   ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro, ale to nie ja. Pozdrawiam. Były nauczyciel. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze. Nie jest Pan jedynym nauczycielem w gminie Łabinie. Głupią dyskusję sam Pan prowokuje, a potem szuka winnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja. I nie jestem byłym nauczycielem. Nie mam też układów w gminie i nie chce mieć bo brzydze się ludźmi którzy liza dupy tym u których widzą zyski i korzyści. Każdy może wyrazić swoje zdanie mamy demokrację. Proszę wierzyć że są w tej gminie osoby które osiągnęły więcej niż stołek dyrektora w wiejskiej szkole i jeszcze z niego spadły albo ostatnie miejsce w wyborach na wójta. Nie każdy obnosi się że swoimi sukcesami i wyżej sra niż *** ma. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w robieniu "kariery" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak tam pan przewodniczący?zawaliło mu się całe życie.Komu teraz będzie lizał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższy czas by wrócił do obory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no fkoncu bedzi pomnik Kaczyńskiego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co napiszesz za 5 lat o układach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo  oszczerstw w strone  Mariusza rodziny i informascji telefonicznych ze bedzie zdejmowal krzyze  wygral praktykujacy katolik i normalny Polak a mniej zorientoawanych informuje ze Turczyn jest peselowcem choc nie wystepowal pod tym szyldem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...