Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018: "Nokaut w ostatniej rundzie". Komentarz Krzysztofa Wiejaka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 17:21 Powrót do artykułu
Urzekła mnie twoja historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS jest w odwrocie, pokazują to wyniki w Polsce Wschodniej. Truskolaski z PO w Białymstoku wygrał 4 raz, ale pierwszy raz z pierwszej turze, będzie miał równiez większośc w radzie miasta, gdzie PIS miał od 2014r przewagę. W Lublinie Żuk wygrywa 2 raz z rzędu w pierwszej turze, ale dotychczas miał przewagę tylko jednego radnego. Wczoraj był pogrom PIS w radzie miasta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina jak zawsze muszą się ośmieszyć na cały kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ma Pan radochę p. Wiejak. Szampana Pan otwórz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie najbiedniejszym regionem UE po 8 latach rządów Żuka. Mamy nadzieję na kontynuację. Byle nie rządził PIS. To może przeciwnicy PiS-u nie bierzcie 500+, 300+, bo posądzą was o obłudę. A może jesteście obłudni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, a zna Pan wyniki wyborów do sejmiku. Na Lubelszczyźnie wdrażana jest taktyka na zwycięstwo za rok. Duże miasta nic nie znaczą a prowincja wygra wybory dla PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. SylwesterTułajew tak naprawde to wcale nie chciał zostać PM Lublina z co namniej dwóch powodów. 1-szy na stanowisku prezydenta to niestety trza się narobić, nalatać ciągle jesteś na świeczniku, byle łepek będzie mógł Ci obrzucić blotem i zarzucić niegospodarność czy działanie wbrew jakieś tam ustawie i to wszsytko za mniejszą kasę niż za bycie posłem - a p. Tułajew jest nim. Po 2-gie p. Tułajew świadomy jest swojego poparcia w Lublinie i zakłada w ciemno z dużym prawdopodobiństwem żę w kolejnej kadncji będzi dalej posłem a wtedy patrz pkt 1. :) Do wyborów do sejmu 2 lata + 4 lata kolejnj kadencji razem 6 lat spokojnej dobrze płatnej roboty. Kolejne wybory na PM za 5 lat wiec nie wykluczone że w kololejnych będzie walczył jak stado hien - wszsyko zależy jak mocny będzie PIS i jakie będą szanse na kolejną już (tzn 3 ) kadencję bycia posłem. To mój komentarz i ocena sytuacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie najbiedniejszym regionem UE po 8 latach rządów Żuka. Mamy nadzieję na kontynuację. Byle nie rządził PIS. To może przeciwnicy PiS-u nie bierzcie 500+, 300+, bo posądzą was o obłudę. A może jesteście obłudni?
 Im więcej minusów, tym bardziej wiem, że mam rację i wy to wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 proc. wyborców uznało, że dotychczasowe, 8-letnie dokonania Żuka są dla nich na tyle istotne i zauważalne” Zwłaszcza gdy budowany wieżowiec przy Pl. Teatralnym osiągnie 50 m wysokości. I co ten wieżowiec doda do kapitału miasta? Skoro w obowiązującym programem ochrony śródmieścia Lublina ograniczono wysokość budowanych na tym obszarze budynków do 4-5 kondygnacji, a wybudowane już „mini” PRL wieżowce uznano za zło, które nie powinno się powtórzyć – każdy może się przekonać, ile urody dodają te wieżowce patrząc na śródmieście z tarasów CSK, wieżowiec przy Karłowicza przesłania całą sylwetkę starego miasta. Za rok mieszkańcy Al. Racławickich i Lipowej zauważą, jak zmieniły się ich ulice. Zielone aleje będą wyglądały jak Unickiego, a na Lipowej pozostaną 4 drzewa na skwerze Bartoszewskiego. Takie osiągnięcia będą potomni kojarzyli z 20 latami rządów prezydenta Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to przestarzała konstrukcja . Podobnie jak trabant czy zaporożec. Świat ucieka do przodu. Mieszkańcy Lublina zdecydowali, że nie chcą żyć lepiej. Wasz wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wybrano mniejsze zło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie zlecenie na obsługę medialną "ratusza", który dzięki wsparciu lokalnych mediów ma tego samego, który już wcześniej nie szczędził publicznego grosza na prywatne dzienniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku godzin napływają niepokojące doniesienia o wyjęciu z urn wyborczych większej liczby kart, niż było w ogóle uprawnionych do głosowania. Wyjaśnień w tej sprawie domagali się obecni na konferencji PKW dziennikarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....wynik wyborów był oczywiście przewidywalny tym bardziej, że ow Tułajew z mentalnością wiejskiego ministranta i leniuch po prostu nie nadaje się do pracy. A poparcie (coś tam coś tam) posłanki nawet, jeśli była tym razem trzeźwa raczej głosów nie przysporzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, a zna Pan wyniki wyborów do sejmiku. Na Lubelszczyźnie wdrażana jest taktyka na zwycięstwo za rok. Duże miasta nic nie znaczą a prowincja wygra wybory dla PiS.
 Taaaa, pislam wygrał wybory do sejmików tyle, że rządzić nie będzie,  będzie to robić koalicja PO i PSL. Rzeczywiście jest powód do radości :))) Gratulę zatrem zwycięstwa pisiorki ...buhahahahahaha :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spychając PiS na następne 5 lat do opozycji" o to niczym Putin, PO juz 5 lat kadencje wprowadzilo w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie do końca masz rację )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spychając PiS na następne 5 lat do opozycji" o to niczym Putin, PO juz 5 lat kadencje wprowadzilo w Lublinie?
 To nie PO tylko PiS wprowadziło 5 letnie kadencje (patrz znowelizowany kodeks wyborczy). W Lublinie też, bo Lublin w Polsce leży. PS. Mentalnie Putin bliższy do PiS niż PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak "dzielny Żuk " zrealizuje wszystkie obietnice ah zapomniałem znów zadłuży Lublin , a wiejskie kmioty będą się cieszyć że coś robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...