Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Ryki. Wyniki drugiej tury głosowania na burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 01:04 Powrót do artykułu
Brawo burmistrz Żaczek! Zacny człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klerykalny "suweren" wybrał. "Brawo" dla tych, którzy zostali w domach........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś POkraka nie wytrzymała i obraża Tego co wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp. do Zdun. "Kultura osobista" typowa dla zwolennika "dobrej" zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym wyborem ryki przegraly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tak trudno odnieść się merytorycznie do komentarzy innych osób nie obrażając innych? Nasze komentarze świadczą o naszej kulturze.  Nie ważne czy wynik wyborów się nam podoba czy nie. Jeżeli zwyciężył nasz kandydat (nie jestem mieszkańcem Ryk, ale uważam je za moje miasto) to cieszmy się. Ale szanujmy również przegranych i ich zwolenników. Niestety nie mogę złożyć gratulacji panu Żaczkowi, nie jest on z mojej bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór między kijem a pałą... Wygrał kij...ale radość?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co przegrały , właśnie teraz coś się dzieje w Rykach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zacny,że wyprasza petentów jak nie po jego myśli jest problem z którym się do niego przyszło i ta wieczna obecność Woźniaka, Taki Adrian i prezes Kazio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięć lat dziadostwa i kolesiostwa . !!!!! AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się okazuje pan G. to zwykły cham, który na swoim facebookowym profilu twierdzi, że wyborcy PIS zostali kupieni za 500 plus. Jureczku niestety porzucone przez ciebie własne dzieci 500 plus nie dostają i rozumiem twoje niezadowolenie z tego wynikłe i jeszcze ten twój upadek ... z wielkiego "burmiszcza" na prezesa GS-u. Co do twoich dokonań w Rykach to hamuj piętą bo nie masz się czym chwalić no chyba, że twoimi dobrymi układami z lokalnym biznesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak nie na temat ,ale od pierwszej kadencji nurtuje mnie pytanie CZY PAN ŻACZEK KIEDYŚ OTWIERA SZERZEJ OCZY ?????? prosze o odpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się okazuje pan G. to zwykły cham, który na swoim facebookowym profilu twierdzi, że wyborcy PIS zostali kupieni za 500 plus. Jureczku niestety porzucone przez ciebie własne dzieci 500 plus nie dostają i rozumiem twoje niezadowolenie z tego wynikłe i jeszcze ten twój upadek ... z wielkiego "burmiszcza" na prezesa GS-u.  Co do twoich dokonań w Rykach to hamuj piętą bo nie masz się czym chwalić no chyba, że twoimi dobrymi układami z lokalnym biznesem.
 wyborco jedyny słuszny -- ty za to kulturą  grzeszysz ..... i chyba masz jakieś kompleksy ....te wybory nie były na wzorowego członka kółka rózańcowego tylkon a włodarza miasta -- nie kazdy musi mieć talenty do wszystkiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Panie nowy/stary Burmistrzu proponuje zainteresować się bezpieczeństwem swoich mieszkańców. Podobno nssza Policja też chora. Co Komendant ma do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie słuchajcie, jakiś komuszkow. Żaczek to Gość.Przez poprzednika nasze 5 pokoleń będzie płacić długi. Uwielbiany JŻ tu jest przez Ludzi. Drugi to na sołtysa Wilkowyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...