Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 w Markuszowie: Łuczywek kontra Łowczak

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2018 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Pomijając kompetencje które są oczywiste wybór jest prosty tylko Łuczywek zapewni stabilizację i rozwój gminy. Jest niezależny i nieuwikłany w lokalne układy. Łowczak tylko zantagonizuje gminę i podsyci konflikty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najlepszy Wybór" S. Łowczaka to najgorszy wybór z możliwych mam nadzieję, że zwycięży rozsądek i "Przyjazna i Aktywna Gmina" L. łuczywka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z tymi kompetencjami to krucho coś u pana Łowczaka. Dyrektor Domu Kultury ze średnim wykształceniem. Ładnie Rozwałka ludzi zatrudniał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby łowczak wygrał to pierwszą jego inwestycją byłoby podniesienie dzrzwi bo zaczepiałby o futrynę zadartą głową. Już i tak zadziera nosa on i cała jego rodzina, a jakby miał wygrać to dopiero by się nosił. Następna decyzja to zmiana nazwy gminy na Łowczakowo Opolskie herbu Zadarty Nos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję pana Łowczaka ale gdy wygra wybory to i tak nie będzie rządził. Bo rządzić będą panie Opolskie. A już rozdawanie ciasta na ulicach Markuszowa przez panie Opolskie uzmysławia że panu Łowczakowi pali się grunt pod nogami i desperacko szukają głosów. Pan Łowczak był u mnie zostawić ulotkę... Nie słyszałem od niego ani słowa o tym co dobrego zamierza zrobić w gminie by było nam lepiej. Zamiast tego słyszałem tylko personalne ataki... A nie tego oczekuje od przyszłego wójta więc mój głos na Łuczywka który nie siedzi w tutejszych sitwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Łowczak wygra, to sądzę by zwiększyć liczbę członków rodziny w gminie na zastępcę wójta pójdzie jakis członek rodziny. Czemu nie, skoro w GOPS jest już szwagierka... Mam nadzieję, że ludzie nie będą wspierać "rodzinnego biznesu" którym może stać się nasza gmina. Poza tym jako dyrektor GOK ma zerowe pojęcie o zarządzaniu gminą. Uważam, że zdecydowanie lepszym (z wiedzą i doświadczeniem) kandydatem jest Łuczywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina Opolskich jest dość liczna to i stołków potrzeba sporo. Dyrektor GOK-u i Kierownik GOPS-u to za mało. Trzba jeszcze wójta, dyrektora szkoły, dyrektora przedszkola i kierownika SPZOZ-u. Dopiero wtedy będzie komplet. Prywata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wygrał Łowczak to zastanawiam się z kim może się dogadać aby bez konfliktów kierować gminą. Myślę że zdolności koalicyjne Pana Łowczaka są zerowe. Będą to zmarnowane kolejne lata dla naszej gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez wykształcenia, bez doświadczenia w pracy w samorządzie, obiecujący bezsensowne rzeczy - wójt obiecuje ginekologa!!?, konfliktowy i kłamliwy... brawo za odwagę panie Łowczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli komuś się wydaje że Łuczywek jest z poza układu to się myli jego wymyśliła pani sekretarz i po cichu wspiera. Jak ktoś się łudzi że będzie wymiana kadry to będzie rozczarowany, ale pojawi się nazwisko Tomaszewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury pleciesz markuszowiak. To lepiej będzie jak Łowczak swoimi się obsadzi? Obejrzyj sobie galerie zdjęć Łowczaka z jakiejkolwiek imprezy gminnej czy reprezentowania na zewnątrz gminy. Praktycznie zdjęcia pokazują Łowczaka teściową, obydwie szwagierki, syna, córkę czasem żonę i dalszych krewnych. Mam wrażenie, że cokolwiek by nie organizował to organizuje imprezę rodzinną. Czy gmina też ma być w ten sposób rodzinna jak ktoś wcześniej określił ŁOWCZAKOWO OPOLSKIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie zima a antek topnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest antek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształcenie, obycie, doswiadczenie zawodowe, umiejętność rozmowy z każdym, elastyczność w działaniu. Tylko Łuczywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bojówka łesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do markuszowiaka - na tym właśnie polegała cała kampania Lowczaka - a po przypisywal Łuczywkowi związek z Barwinskim a to z Panią sekretarz a teraz z Tomaszewskim... Tylko atak i pomowienia ale widać inaczej nie potrafi... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczysz za rok lub dwa że nic się niezmieni oni są dogadani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowczak jako Dyrektor DK w Mkw. bardziej promuje siebie niż Markuszów. DLACZEGO nie ma na Facebooku fanpega "GKS w Markuszowie" tylko udostępnia wszystko z prywatnego konta, jakby był sponsorem tych wydarzeń? MAM nadzieję , że nowy wójt Leszek Łuczywek szybko to zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"GDK w Markuszowie" a nie prywata i granie na siebie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożena  noga do góry po siedmiu latach gorszych przyjdzie siedem dobrych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...