Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz ciekawe z kim w Chełmie PIS się dogada? Z PO, bo chyba nie z SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę poprawić Janów Lubelski na Janów Podlaski w powiecie bialskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kolega już dawno mówił o tym, że PSL powinno się zmienić. Z betonu wyjść w stronę młodych ludzi. Mimo że był prezesem koła w Lubartowie mało kto go słuchał. No i skończyło się to tak jak się skończyło. A mądry był człowiek. Szkoda, wiele dobrego zrobił , a nie ma go dziś w PSL. pozdrowienia dla Mariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - ta partia kur*i się od czasów PKWN niczym polityczna szmata. Tylko PIS ich trzyma na dystans za czerwony ich ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykasować PiS to najważniejsze. Teraz pierwsze uderzenie, kolejne będą eurowybory, a potem do Sejmu! Precz z PiS i jego pachołkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ciekawe z kim w Chełmie PIS się dogada?  Z PO,  bo chyba nie z SLD
  Jeśli chodzi o stołki nie ma to żadnego znaczenia, bo partyjniacy dogadają się nawet z Kim Dzong Unem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykasować PO i N to najważniejsze. Teraz uderzenie, kolejne będą eurowybory, a potem do Sejmu! Precz z PO i N i jego pachołkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą robić dobrze, Polkom  i Polakom /sobie. Niepotrzebne skreślić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 107 miastach polskich gdzie władze wykonawczą sprawują prezydenci tylko w 4 przypadkach a mianowicie: w Chełmie, Otwocku, Stalowej Woli i Zamościu wybrano na to stanowisku kandydatów z Pis-u. To chyba o czymś świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo wyborcy, gonimy tych patałachów z PiS, w kolejnych wyborach dostaną jeszcze bardziej w ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz'15 poparł kandydata PO w Kraśniku i SLD w Chełmie. To się nazywa antysystem ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonic pisiorstwo! Dosyc niszczenia wolnej Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to teraz za moda....wszędzie brodacze ....może zainwestować w maszynki do golenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic się nie zmieni jeśli nasze osobiste życie - nasze osobiste postępowanie się nie zmieni w domu, pracy, szkole itd. Zacznijmy zmiany od samych siebie ___________ Wyszukiwarka : " Ewangelia Jana 8:36 - fundament przy ewangelizacji. Nowe serce i wody żywa część 3 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska jedna wielka porażka w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem zadowolony z wyniku ZSL w powiecie i województwie lubelskim. Zadowolony jestem też z wygranej Żuka. Tak głosowałem i tak się spełniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być ważne kto do jakiej partii przynależy,tylko kto jakim jest człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór egzotycznego prezydenta to egzotyczne Puławy zagłosowali barbarzyńcy ze wschodu i wybrali będą egzotyczne Puławy będzie republika bananowa.Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie, Szły, prawda, rzeczy z wolna, ale szły porządnie. Jednostajność na koniec monarchę znudziła; Dał miejsce woła małpie lew, bo go bawiła. Śmiech, Łzy Dwór był kontent, kontenci poddani — z początku; Ustała wkrótce radość — nie było porządku. Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi. Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi, Zrzucono z miejsca małpę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...