Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019. Najnowsza prognoza podziału mandatów w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2019 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Głosujcie na mnie ja wam wszystko obiecam a moja pralka zrealizuje program.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS mimo swoich różnych mniejszych i większych wad i wpadek przez ostatnie 4 lata uratował Polskę Wschodnią. Można się w różnych kwestiach nie zgadzać z ich programem, ale faktycznie są bardzo wiarygodni w realizacji obietnic w przeciwieństwie do Platformy i PSLu, którym zupełnie nie zależy na niczym poza swoimi osobistymi interesami. Przez kolejne 4 lata będzie dalszy rozwój Polski Wschodniej, która zasługuje na wyjście z ekonomicznej pacyfikacji dokonanej przez pseudo liberałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same kłamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy w gąszczu nazwisk puchnie ci głowa, kiedy zaufać nie masz już komu - przychodzi na myśl rada - nienowa - by olać wszystkich, i zostać w domu. Lecz o bojkocie nie ma już mowy! - kiedy masz wybór wśród kandydatów. - Zamiast popierać system sejmowy - wybierz osobę - z listy senatu! Wojciech Jan Górski - kandydat do wyższej izby parlamentu z Lublina, konsekwentnie pomijany przez lokalne media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że berejza ma swój oddział trolowni w lublinie. Much, palikot, karpiński to zbuki lubelskie w Warszawie. A tu takie poparcie?. Kto chce dobrze dla Lubelszczyzny to głosuje na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na liśie lewicy nr 3 okręg Biała P.,to jest kandydat wart głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sprzedałem właśnie firmę i przeprowadzam się do Czech. Kopcie się dalej, mi szkoda życia aby ciągle użerać się w tym bagnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Inni mówią". Widać jak na dłoni, że przesiąkłeś propagandą TVP i TVP Lublin. Czy nie możesz mieć własnego zdania? A może jesteś z tych nierobów co czekają tylko na darmowe ++++++?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS trza wytepic jak pchly.a kto głosuje na PiS to powien być w piekle się smażyć ja głosowałem na PiS 4 lat temu i już nie zagłosuje nigdy na tę bandę zwyrodnialcow a Lubelskie to pastion ***onego pisu PiS to najgorsza zaraza i muszi być wytepiona a tych w przyslosci co głosują na PiS pociogniemy do odpowiedzialności karnej kto głosuje na przestępców i przyzwala na to sam podlega karze pozbawienia wolności do lat 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wybory jak prezesi sami sobie układają listy kandydatów ? I ludziska mają wybierać z tych kandydatów. Nie należny zapominać że cały czas ponad 50 % ludzi jest na "emigracji wewnętrznej" i nie chodzi na wybory widząc tą farsę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według prognoz okręgu 6(Lublin) Lewicy ma przypaść 1 mandat oraz 1 mandat ma przypaść Koalicji Polskiej(PSL-Kukiz '15). Jednak sytuacja się zmienia jak spojrzymy na sondę i wychodzi na to, że Konfederacja wyprzedza Koalicję Polską :). Jakby tak jeszcze Lewicę przeskoczyła to byłoby piękne. Przynajmniej 2 mandaty z Lublina należą się Konfederacji, PIS i tak zgarnia dużą pulę, Koalicja Obywatelska też coś ugra, jakby nie patrzeć jakaś część mieszkańców Lublina odda na nią głos, cóż zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica okręg Biała Chełm Zamość- kandydat nr 3,doświadczenie,spokój,merytoryczność i konsekwencja.To ten człowiek może być silnym głosem naszego okręgu w Sejmie.Pewnie wiele osób odda na niegoswój głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS mimo swoich różnych mniejszych i większych wad i wpadek przez ostatnie 4 lata uratował Polskę Wschodnią. Można się w różnych kwestiach nie zgadzać z ich programem, ale faktycznie są bardzo wiarygodni w realizacji obietnic w przeciwieństwie do Platformy i PSLu, którym zupełnie nie zależy na niczym poza swoimi osobistymi interesami. Przez kolejne 4 lata będzie dalszy  rozwój Polski Wschodniej, która zasługuje na wyjście z ekonomicznej pacyfikacji dokonanej przez pseudo liberałów.
 Czym konkretnie uratował i przed czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że berejza ma swój oddział trolowni w lublinie.  Much, palikot, karpiński to  zbuki lubelskie w Warszawie. A tu takie poparcie?. Kto chce dobrze dla Lubelszczyzny to głosuje na PIS.
 Dostałeś rabat na pokoje na godziny u pisowskiego Banasia? Czy może liczysz na 500+ dla bezrobotnych głuptaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wszystkich aby poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Chcą aby Polska była chrześcijańskim krajem. Zlikwidowali gimnazja siedliska szkolnej patologii. Jako pierwszy polski rząd dba o rolników, uzbraja polską armię i zwiększa jej liczebność. Walczy z korupcją z nieuczciwymi sędziami. Dbają o pamięć żołnierzy wyklętych i bohaterów naszego kraju. Obniżają podatki dla średnich i małych przedsiębiorstw. Walczą z mafiami VAT. Wprowadzili pracownicze plany kapitałowe co może uratować emetytury polaków. Ograniczają wpływy rosyjskie które wprowadziły PSL. Przywracają połączenia komunikacyjne. Opozycja chce zniszczyć rodziny, które są wartoscią tego narodu. Nie ufajcie konfederacji. Oni idą razem z platformą, psl i lewicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...