Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019. PiS powiększa przewagę. Koalicja Obywatelska ze spadkiem poparcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2019 r. o 13:13 Powrót do artykułu
W Lublinie Platforma popłynie przez Górki Czechowskie. Na własne życzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze teraz jest potrzebna mobilizacja PiS bo partie i kasty antypolskie będą wszystko robić aby zdemobilizować Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Szkoda, że Peezel przekracza próg wyborczy. Czas najwyższy aby zniknęli z polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS powino zdobyć większość Konstytucyjną, żeby zrobić porządek w sądownictwie, bo teraz sądy wydają wyroki polityczne, kto jest po stronie opozycji może liczyć na ich przychylność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neuman i platforma, lewactwo lgbt to zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA PO-KO ZAGŁOSUJE TYLKO ZŁODZIEJ,OSZUST,PRZESTĘPCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiecie jak się cieszę że po 20 latach prowadzenia własnej firmy w tym roku ją sprzedałem i wyjechałem do Czech. Jeszcze tylko pół roku i będę pobierać niemałą emeryturę na którą wasze dzieci będą pracować i spłacać. A ja wiem wreszcie jak można żyć normalnie... bez użerania się z patologią, biurokracją i bycia dojną krową dla programu 500+. Już jestem szczęśliwym i bogatym człowiekiem, a wypracowana emerytura pozwoli mi na dalsze szczęśliwe życie. Polecam ucieczkę z tego chorego kraju, nie tak daleko ale to inny świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to koniec partii POgardy dla Polaków. Jeden mówił "ch..z tą Polską Wschodnią". Teraz kolejny rzyga na Tczew a głosujących ma za "poj*bów". ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, wszyscy Polacy: jest szansa, aby PiS miał przewagę 2/3 głosów w sejmie. Jest szansa rozliczyć raz na zawsze komunizm. Warunek jest jeden: wszyscy idźmy na wybory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakom znudziła sie wolność i dostatnie życie. Chcą być w Korei Północnej. Przy okazji widać jaki naród jest ciemny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS powino zdobyć większość Konstytucyjną, żeby zrobić porządek w sądownictwie, LGBT, platforma, lewactwo, ZSL to zło i działa przeciwko Państwu Polskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie Platforma popłynie przez Górki Czechowskie. Na własne życzenie...
Niech idą PO prośbie do oligarchy, którego życzenia to dla nich rozkaz, i niech s...pływają z życia publicznego, które zaśmuecają! Pamiętajmy także o lewicowych uczestnikach zdrady o świcil - dobrze, że jeden radny lewicowy (podobnie do pana Marcina Nowaka) odmówił uczestnictwa w Niecnej / Nocnej Zdradzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem glosować na Burego do Senatu. Ale kiedy dostał poparcie Żuka, definitywnie go skreśliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska miała być krajem biednym z dużym bezrobociem tanią siłą roboczą. Takim krajem była przez 25 lat. Przez to pracodawcy i wielkie korporacje nienawidzą PISU że pchnął gospodarkę do przodu bezrobocia nie ma i płace rosną. A miał to być biedny kraj tania montownia dla zachodnich koncernów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakom znudziła sie wolność i dostatnie życie. Chcą być w Korei Północnej. Przy okazji widać jaki naród jest ciemny
W POdporządkowany oligarsze obóz koncentracyjny (z rozpoznającymi twarze kamerami dalekiego zasięgu) przemienia Lublin Niecna / Nocna Zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalni nadal totalnie kradną ,oszukują i szkodzą Polsce. Mamy dość tej czerwonej zarazy. Tylko PIS może nas utrzymać w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=ijiWcGzIThQ Neo-Nówka - Teleexpress (Bez cenzury ) ponadczasowe, raz obejrzawszy wraca się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaż na zlecenie pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO KONFEDERACJA! PRECZ Z PO-PiS-SLD-PSL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propaganda czerwonego brukowca PIS walic ich i do urn!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...