Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019: PiS z dużą przewagą nad resztą partii. Nowy sondaż IBRiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2019 r. o 10:09 Powrót do artykułu
PiS to najgorsze zło jakie spotkało Polskę po 89 roku. Nigdy na nich nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuje na siebie bo też kandyduje, najlepiej sie nadaje, a le nie podam listy i miejsca bo wytna i nie zamieszcza komentarza. Pamiętajcie glosujcie na mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to najgorsze zło jakie spotkało Polskę po 89 roku. Nigdy na nich nie zagłosuję.
 A ja zagłoszuję, i to z cała rodziną, więc będziesz w mniejszości:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienmy Konstytycję - lewaków w togach na emerytury lub na Krym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lublinie ktoś w ilościach hurtowych produkuje sok z buraka? Czy jest dostępny w jakiejś hurtowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lublinie ktoś w ilościach hurtowych produkuje sok z buraka? Czy jest dostępny w jakiejś hurtowni?
 Chyba nie ma, ale pewnie są pokoje na godziny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to niepojęte, jak po 4 latach dewastowania Polski, dzielenia i skłócania Polaków, niezliczonych afer ktoś jeszcze chce głosować na PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ten rząd wreszcie robi coś dla takich ludzi jak my. Poprzedni myślał tylko o bogatych a teraz na każde dziecko mam 500 zł. Dodatkowo biorę też na wnuki bo dwie najstarsze córki już mają własne dzieci. Starsza niedługo skonczy 18 lat i znowu jest w ciąży więc po osiągnięciu pełnoletności będą miały własne pieniądze. Do tego są samotnymi matkami więc pomoc społeczna musi jeszcze im dawać pieniądze. Muszą się opiekować swoimi dziećmi więc nie mogą pracować nie mówiąc o takich glupotach jak szkoły. Za poprzedniego rządu klepaliśmy biedę a teraz kupiliśmy sobie sześdziesięcio calową plazmę dlatego zawsze będę popierał rząd pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej krytyki PiS tym wyższe poparcie dla tej partii... Zapewne dlatego, że owa krytyka nie podaje konkretnych argumentów ani nie proponuje nic lepszego w zamian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zestaw obiadowy w bufecie sejmowym (pomidorowa/ krupnik + kotlet schabowy z ziemniakami i surowka+ kompot) kosztuje 12 zeta, twarozek - 3 zl, salatka z majonezem - 5 zl. W sejmowej restauracji (z obluga kelnerska) zestaw obiadowy to koszt 15 zł, a za 10 zł można skorzystać z oferty śniadaniowej w formie bufetu, z którego można korzystać do woli. – Posłowie bardzo chwalą jakość posiłków, a szczególnie ich cenę – mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" prof. Włodzimierz Bernacki z PiS, szef Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Za takie ceny to ja w malym polskim miescie w najtanszym lokalu na prowincji nie kupie sobie obiadu z miesem, widac dlaczego tak sie pcha trzoda do koryta a polglowki na toto glosuja; tanie zarcie, darmowe przeloty i wakacje, dety, mozliwosc zatrudniania rodzinki i funfli w spoolkach skarbu panstwa itp. oraz udzialy w "lobbingu" ze strony roznych "przedsiebiorcow". Zyc nie umierac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci miliony długów Nowoczesnej? Powinni to zrobić wyłącznie obecni i byli członkowie tej partii, a nie wszyscy Podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to niepojęte, jak po 4 latach dewastowania Polski, dzielenia i skłócania Polaków, niezliczonych afer ktoś jeszcze chce głosować na PiS ?
 Niepojęte to jest jak można tak bardzo dać się oszukać w ocenie pis. Idealnie nie było ale było najlepiej po 89r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze - ludzie zaczynają myśleć - teraz trzeba zająć się kastą sądową, wiadomo platformersu, psl, lewacy i tęczowi to zło i należy je odrzucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz najbardziej Polskę dewastuje totalna opozycja i kasta sądowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lublinie ktoś w ilościach hurtowych produkuje sok z buraka? Czy jest dostępny w jakiejś hurtowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz najbardziej Polskę dewastuje totalna opozycja i kasta sądowa, w sądach należy zrobić dużo zmian, a niektórych sędziów zwolnić na wolny rynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politykow PiS nalezy osadzic dozywotnio w wiezieniach a ich wyborcow w szpitalach psychiatrycznych - rowniez dozywotnio. PS: aha i PiSlam to lewactwo czystej wody, nie wycierajcie sobie mord "prawicą" bo nie macie z nia nic wspolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to niepojęte, jak po 4 latach dewastowania Polski, dzielenia i skłócania Polaków, niezliczonych afer ktoś jeszcze chce głosować na PiS ?
Niepojęte to jest jak można tak bardzo dać się oszukać w ocenie pis. Idealnie nie było ale było najlepiej po 89r.
  Racja. Ja za poprzedniej władzy zbierałem opłaty na targu a teraz jestem w radzie nadzorczej spółki komunalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sok z buraka nie jest zdrowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...