Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019 - wyniki wyborów do Sejmu i Senatu. Kto wygrał wybory parlamentarne? PiS: 43,6 proc.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2019 r. o 21:06 Powrót do artykułu
PiS to ścierwo i szczury psy głupie szmaty jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu ominął podsawówke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP to ***a propaganda ścierwo marionetki tak jak rado 1;2;3 *** ciemna masa to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolnijcie się mocno w czoło debile, takie PO wspaniałe a już zapomieniliscie jak przy ul:Noakowskiego w Warszawie ta ***a Żydówa z PO , Gronkiewicz Waltz powy***ala Was z kamienic z luksusowych mieszkań do ruder. Pewnie PO wspaniałe jak nasz Prezydent Warszawy Pedał ***y. BARDZO DOBRZE ZE WYGRAŁO PIS, mam 21 lat i nie pozwolę by gejuchy, pedały i bandyci rządziły tym krajem. Najwięksi zbrodniarze Komorowski i Tusk , zapraszam do IPN ciemnoty mózgowe. Mam w *** te pieniądze PIS-u bo nie mam dzieci ale co PO kiedyś coś dało? Hahaha na prawdę to jest żałosne. Zachęcam do obejrzenia sobie na yt program Wrealu24. Na prawdę pierolone PO-wce skorumpowane mendy i agenci WSI, wy***ac z Polski jedzie sobie do siebie NIemiec i Rosji. A wy ludzie zamiast oglądać TVN to trochę poczytajcie mądrzejszych książek albo tez wy***ajacie jak Wam rak zle.
 Wiem że 8 IQ to mało, ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolnijcie się mocno w czoło debile, takie PO wspaniałe a już zapomieniliscie jak przy ul:Noakowskiego w Warszawie ta ***a Żydówa z PO , Gronkiewicz Waltz powy***ala Was z kamienic z luksusowych mieszkań do ruder. Pewnie PO wspaniałe jak nasz Prezydent Warszawy Pedał ***y. BARDZO DOBRZE ZE WYGRAŁO PIS, mam 21 lat i nie pozwolę by gejuchy, pedały i bandyci rządziły tym krajem. Najwięksi zbrodniarze Komorowski i Tusk , zapraszam do IPN ciemnoty mózgowe. Mam w *** te pieniądze PIS-u bo nie mam dzieci ale co PO kiedyś coś dało? Hahaha na prawdę to jest żałosne. Zachęcam do obejrzenia sobie na yt program Wrealu24. Na prawdę pierolone PO-wce skorumpowane mendy i agenci WSI, wy***ac z Polski jedzie sobie do siebie NIemiec i Rosji. A wy ludzie zamiast oglądać TVN to trochę poczytajcie mądrzejszych książek albo tez wy***ajacie jak Wam rak zle.
 Wiem że 8 IQ to mało, ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY STRAŻ MIEJSKA BĘDZIE DRUGA POLICJĄ W MIEŚCIE ZAMIAST STRAŻ BĘDZIE POLICJA MUNICYPALNA PIS CHCE POSZERZYĆ KOMPETYCJĘ STRAŻ MIEJSKIEJ PIS NIE CHCE LIKWIDOWAĆ STRAŻ MIEJSKĄ W MIASTACH NASZEGO KRAJU CZY TAK JEST RZECZYWIŚCIE PIS NIE CHCE LIKWIDOWAĆ TEJ FORMACJI MIEJSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS NIE CHCE LIKWIDACJI STRAŻ MIEJSKIEJ W MIASTACH POLSKI 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY PIS NIE CHCE LIKWIDACJI STRAŻ MIEJSKIEJ NA TOMIST CHCE POSZERZENIA KOMPEKACJI STRAŻ MIEJSKICH CHCE POSZERZENIA TAK NA PRAWDE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUPA ANDRZEJ DUDA WOLNOŚĆ SŁOWA JEST W POLSCE NA 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PREZYDENT POLSKI TYLKO DUPA DUDY JEST JEST DEMOKRACJA WOLNOŚĆ SŁOWA JEST W POLSCE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUPA DUDA ANDRZEJ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUDA DUDA DUPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...