Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019. Znamy "jedynki" Koalicji Polskiej do Sejmu w Lublinie i w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2019 r. o 15:00 Powrót do artykułu
Niestety, ale Pan Kosiniak Kamysz zniechęcił mnie do oddania głosu na formację polityczną, której byłam wierna przez 26 lat. a więc od pierwszego mojego udziału w wyborach parlamentarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo tak trzymać. Duopol pis, po to ogromne zagrożenie dla Polski! ZUS tylo dla tych co zechcą to świetny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że pan Kukiz który kojarzył mi się z partią młodych połączył się z PSL czyli bandą leśnych dziadków którzy obsiadają stołki na wsiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pisiole, do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczą o przetrwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowskie qres two osiagneło dno dna - jak można się tak zeszmacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za banda dziwolągów na zdjęciu, marzy im się kasa z naszych podatków za nicnierobienie. Do roboty nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cookies wchodzi teraz na haj wdychając zapachy ze starych gumofilców. Ponoć wali w czachę nie gorzej niż koks czy siwucha, a jest bardziej eko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz'1,5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałem tego Sachajki w Gorzkowie na dozynkach. Jakaś masakra, gadał jak potłuczony. Jakim cudem taki gość zostal posłem. I do tego Jeszce doktor he he. Strach się bać na jakiej uczelni robił ten doktorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaszaniak wdrożył 2 najgorsze refromy w historii POLSKI - 67+ i grabiez miliardó OFE - powinien zgnić w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadam Wam 4,8 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0lityczne Qre stwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL Koalicja Polska do Boju !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL-owskie qres-two osiagneło dno dna - jak można się tak zeszmacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz kukiz wreszcie zalegalizuje konopie bo zielone. I sam będzie niewidoczny. Będziemy ćpali aż nam odwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni są jedyną nadzieją dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arbuzy, na zewnatrz zielone w środku czerwone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ludzie godni zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma żadnej Koalicji Polskiej. Komitet nosi nazwe PSL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...