Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warszawka to nie cała Polska. Bufonowatego leminga Polska nie potrzebuje. Polacy nie chcą podwyższenia wieku emerytalnego, likwidacji 500plus, likwidacji 300plus, itd., i powrotu PO do żarcia ośmiorniczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet moja sąsiadka, zagorzała pissówka do niedawna, ostatnią zdjęła plakat z długopisem. Powiedziała że ma dość bajek z tvpiss, bo za oknem widziała co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Janusz... Często Ci się śnią takie sny? Ja w młodośni śniłem o ładnych dziewczynach, a tobie wystarczy zdjąć plakat z Dudą. Kto wiesza plakaty z politykami na ścianie? Chłopcze zbudź się. Ja nie należę do żelaznego elektoratu PiSu i do tej pory jakoś mnie ani PiS nie zawiódł, a tym Andrzej Duda. Mogę jedynie nie we wszystkim się zgadzać. Z durną dwutygodniową kwarantanną, brakiem podniesienia kwoty wolnej od podatku i podobnym chwaleniem się statystyką w mediach, tak jak to robiła PO. Bo Polska ma najniższe bezrobocie i znow jest Zieloną Wyspą w Europie. Szczerze wolę niemieckie bezrobocie, gdzie nikt nie dostaje na start minimalnej płacy, gdy ma fach w ręku. No i zdecydowanie wolę minus 1 PKB niemieckie jak plus 1 PKB polskie. Jak to wygląda w praktyce. U mnie na wiosce jest 15 firm. Wystarcsy, że dwie się czasowo zamknął i będzie niższe PKB jak w polskiej wiosce, gdzie nie działa żadna firma. No, ale teraz farmer zatrudni 10 Ukraincow na pole. Czyli w Niemczech działa 13 firm na wiosce, a w Polsce robi 10 Ukraińców na polu. Pełen sukces. Z tym, że PiS i Duda dotrzymali w większości danego słowa. A PO zawsze zapominało o danym słowie, bo "Lepiej dwa razy obiecać, jak raz dotrzymać słowa." (Podajcie nazwisko tej osoby, która to POwiedziała)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy R. Trzaskowski to pogrobowiec UD - UW - różowego salonu, który ma resztę Polski tam gdzie słońce nie dochodzi. Nie można mieć wątpliwości, że stanowi on dzisiaj największe zagrożenie dla POLSKOŚCI, polskiej suwerenności. Kaczyński ma 71 lat i już schodzi z politycznej sceny, 48-letni Trzaskowski ma przed sobą wiele lat by Polskę zniszczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ sumienie.DW - tylko czemu siedzisz w Niemczech (tak wynika z większości Twoich wpisów), a nie w tej super spełnionymi obietnicami, zwanym Polską ? Czemu jeszcze nie wróciłeś do tej zielonej wyspy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska już jednego "Sołtysa" miała za Prezydenta, który z wielkim "bulem" podpisywał wszystko co mu "Rudy" POdsunął. Ja POwtórki nie chcę. Stołeczny póki co oprócz tego, że zalał stolicę i niemal całą Wisłę g...wnem nie zrobił nic spektakularnego ani tym bardziej proludzkiego... Kontynuacja POlityki ograbiania i ogłupiania Polaków. Tego chcecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcą likwidacji 500+? To tanio sprzedali swe głosy i demokrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a co z KIDAWĄ ? Miało być tak pięknie ... a wyszło jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...