Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2020. Jest nowa data wyborów prezydenckich

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 21 maja 2020 r. o 14:13 Powrót do artykułu
Nowy termin mówicie? Jeśli Rafał HGW  spadnie z fali  i   zanurkuje w rejon wyniku Kidawy, to zapewne opozycja zrobi wszystko, żeby pojawił się trzeci termin :)
Musisz sobie naplusikować swój wpis, bo widać, że użytkownicy forum mają na jego temat raczej niskie zdanie... A co do meritum - po cholerę piszesz takie rzeczy, skoro PiS ma większość w Sejmie, ma swojego prezydenta, a ewentualny sprzeciw Senatu łatwo im odrzucić? Co więc opozycja może zrobić wg ciebie? Pieprzysz, jak potłuczony, byle tylko coś pisać. TECZOWY_ZSL - pierwszy troll forum DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
__K__ Masz całkowitą rację po co pisać na łamach Dziennika Wschodniego? Jak coś nie będzie pasowało, to komentarz zostanie wykasowany, użytkownik zbanowany, a jak trzeba będzie to sam redaktor nastuka zielonych łapek ponad miarę (tj. na Radiowej Trójce celebryci "kochający dzieci" inaczej to uczynili przy zmanipulowaniu listy przebojów). Tkwicie we własnym złudnym świecie i nie jesteście w stanie zaakceptować innych poglądów. Jest na forum maksymalnie 10 osób aktywnych, a łapek ponad 50?!!! Ludzie od propagandy DW, podciągnijcie się z matematyki dział prawdopodobieństwo. Nawet uwzględniając możliwość założenia innych loginów, to jest zbyt pracochłonne. A że to jest możliwe. No, to proszę. Złamaliście moje konstytucyjne prawo do wolności słowa. Zablokowaliście mnie. I oto jestem. Nawet w TVP INFO, nikt nie poważył się na taki czyn jakiego dokonano tutaj w Dzienniku Wschodnim. Macie Panowie Towarzysze istnął cenzurę. Nie użyłem wulgaryzmów, ani nie konfabulowałem (informacje podałem ze źródła informacji). A wy walicie cenzurę? Niczym nie różnicie się od TVN24, WP, ONET, czy Gazety Wyborczej. Tam od dawna istnieje cenzura i lemingi są święcie przekonani, że tak "cudowny" jest świat. No, ale NIC SIĘ NIE STAŁO (więcej na TVP INFO - tam nikogo nie cenzurują). I proponuję, by korzystać tylko z prawdziwie dziennikarskich i uczciwych wobec forumowiczów portali. Bo niestety mit wolności słowa na DW, pozostał tylko mitem. Tak samo zniszczono tę wolność na Superstacji. Najpierw likwidując Bez Ograniczeń. Niestety lemingi boją się prawdy o nich samych. Pozdrawiam i żegnam. FILLIP75
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
__K__ Masz całkowitą rację po co pisać na łamach Dziennika Wschodniego? Jak coś nie będzie pasowało, to komentarz zostanie wykasowany, użytkownik zbanowany, a jak trzeba będzie to sam redaktor nastuka zielonych łapek ponad miarę (tj. na Radiowej Trójce celebryci "kochający dzieci" inaczej to uczynili przy zmanipulowaniu listy przebojów). Tkwicie we własnym złudnym świecie i nie jesteście w stanie zaakceptować innych poglądów. Jest na forum maksymalnie 10 osób aktywnych, a łapek ponad 50?!!! Ludzie od propagandy DW, podciągnijcie się z matematyki dział prawdopodobieństwo. Nawet uwzględniając możliwość założenia innych loginów, to jest zbyt pracochłonne. A że to jest możliwe. No, to proszę. Złamaliście moje konstytucyjne prawo do wolności słowa. Zablokowaliście mnie. I oto jestem. Nawet w TVP INFO, nikt nie poważył się na taki czyn jakiego dokonano tutaj w Dzienniku Wschodnim. Macie Panowie Towarzysze istnął cenzurę. Nie użyłem wulgaryzmów, ani nie konfabulowałem (informacje podałem ze źródła informacji). A wy walicie cenzurę? Niczym nie różnicie się od TVN24, WP, ONET, czy Gazety Wyborczej. Tam od dawna istnieje cenzura i lemingi są święcie przekonani, że tak "cudowny" jest świat. No, ale NIC SIĘ NIE STAŁO (więcej na TVP INFO - tam nikogo nie cenzurują). I proponuję, by korzystać tylko z prawdziwie dziennikarskich i uczciwych wobec forumowiczów portali. Bo niestety mit wolności słowa na DW, pozostał tylko mitem. Tak samo zniszczono tę wolność na Superstacji. Najpierw likwidując Bez Ograniczeń. Niestety lemingi boją się prawdy o nich samych. Pozdrawiam i żegnam. FILLIP75
Ja nie mam problemów z akceptowaniem innego zdania. Nie znoszę jedynie bezmyślnego trollowania prezentowanego np. przez gościa o nicku TECZOWY_ZSL , a wcześniej Aaron_Langman. Przykładem powyższy wpis tego gościa - kompletnie niezgodny ze zdrowym rozsądkiem. A skoro są takie wpisy, to ine wiem, skąd Twoje zarzuty o cenzurze. Twoje wpisy czasem minusowałem, a czasem plusowałem - niektóre były naprawdę sensowne. Za to brakiem cenzury w TVP Info mnie rozbawiłeś :-) Może jeszcze napisz, że to obiektywna telewizja ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
__K__ A kiedykolwiek widziałeś programy "Szkło kontaktowe" i "W Tyle Wizji"? Dziwnym trafem na tym pierwszym, gdy komukolwiek uda się dodzwonić o innych poglądach, to gdy tylko lepiej zagada jak "tolerowany" tu Tęczowy_ZSL to natychmiast rozmowa się urywa. Niesamowity przypadek. Natomiast w "W Tyle Wizji" prowadzący wręcz wyczekują na "zagubione" duszyczki. Szczerze sam wówczas czuję radość. I faktycznie nieźle ubawilem się, jak rozpoczęto rozmowę, a tutaj litania zarzutów, że cenzurują, zakłamują i w ogóle pełne bandyctwo. A tutaj prowadzący powiedział. Niech pan mowi dalej, jest pan na antenie. Nastapiła taka cisza: "To ja jestem na żywo?". Zawsze prowadzący proszą o argumentację słów swych oponentów. Zadzwoń. A przekonasz się. W sumie jedynie tak działało wcześniej Bez Ograniczej na Superstacji. To był naprawdę fajny program. O całkiem innych poglądach niż moje. Ale tam prowadzący rozmawiał z widzami. I szczerze nie jestem w stanie powiedzieć, którzy widzowie przewarzali. A co do pluralizmu, to "Zabawę w chowanego" i TVP INFO, wPolityce.pl, czy TV Republika skomentowali. A możesz wymienić mi jedno źródło z drugiej strony polityki, które skomentowało wczorajszy film "Nic się nie stało". I taka jest miara dostępu do informacji i pokazuje, gdzie istnieje żywa cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
__K__ A kiedykolwiek widziałeś programy "Szkło kontaktowe" i "W Tyle Wizji"? Dziwnym trafem na tym pierwszym, gdy komukolwiek uda się dodzwonić o innych poglądach, to gdy tylko lepiej zagada jak "tolerowany" tu Tęczowy_ZSL to natychmiast rozmowa się urywa. Niesamowity przypadek. Natomiast w "W Tyle Wizji" prowadzący wręcz wyczekują na "zagubione" duszyczki. Szczerze sam wówczas czuję radość. I faktycznie nieźle ubawilem się, jak rozpoczęto rozmowę, a tutaj litania zarzutów, że cenzurują, zakłamują i w ogóle pełne bandyctwo. A tutaj prowadzący powiedział. Niech pan mowi dalej, jest pan na antenie. Nastapiła taka cisza: "To ja jestem na żywo?". Zawsze prowadzący proszą o argumentację słów swych oponentów. Zadzwoń. A przekonasz się. W sumie jedynie tak działało wcześniej Bez Ograniczej na Superstacji. To był naprawdę fajny program. O całkiem innych poglądach niż moje. Ale tam prowadzący rozmawiał z widzami. I szczerze nie jestem w stanie powiedzieć, którzy widzowie przewarzali. A co do pluralizmu, to "Zabawę w chowanego" i TVP INFO, wPolityce.pl, czy TV Republika skomentowali. A możesz wymienić mi jedno źródło z drugiej strony polityki, które skomentowało wczorajszy film "Nic się nie stało". I taka jest miara dostępu do informacji i pokazuje, gdzie istnieje żywa cenzura.
"W tyle wizji" nie jestem w stanie oglądać. "Szkło..." też zresztą nie jest moim ulubionym programem i zerkam na nie rzadko. A co do "Nic się nie stało" nie mogę się pozbyć wrażenia, że został zrobiony przede wszsystkim w celu przykrycia afery pedofilskiej wśród kleru. I nie, nie rozgrzeszam pedifili "cywilnych". Od zawsze powtarzam, że powinni być ścigani wszyscy pedofile. Ale kler ma za uszami nie tylko dużo, ale też wykorzystuje swoją pozycję społeczną o wiele perfidniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze kawałek z mojego wpisu, który popełniłem na tym forum kilkanaście dni temu: Kościół ponosi szczególną winę za swoich pasterzy - księża wykorzystują fakt, że dzieci z natury im ufają. W dodatku opowiadają ci księża o tym, jak żyć mają owieczki, ale sami nader często się kompletnie do tych zasad nie stosują. Kościół powinien być przykładnie odcięty od budżetowych pieniędzy na wszystkich szczeblach. Jak będą musieli bazować wyłącznie na tym, co dostaną od ludzi, to zaczną może wreszcie swoje owieczki szanować. Bo jak nie zaczną, to widmo głodu szybko zajrzy w te otłuszczone ślepia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy termin mówicie? Jeśli Rafał HGW spadnie z fali i zanurkuje w rejon wyniku Kidawy, to zapewne opozycja zrobi wszystko, żeby pojawił się trzeci termin wyborów :)  ps __K__  czy koperty według Ciebie  nadal są zabójcze czy już nie? A jeśli nie, to kiedy przestały być śmiertelnie niebezpieczne? :) W JAKI SPOSÓB MACIE ZAMIAR, ZEBRAĆ PODPISY DLA NOWEGO KANDYDATA.??   CZY PODPISY NA LIŚCIE BĘDĄ ZABÓJCZYM ZAGROŻENIEM podobnie jak zabójcze koperty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy termin mówicie? Jeśli Rafał HGW spadnie z fali i zanurkuje w rejon wyniku Kidawy, to zapewne opozycja zrobi wszystko, żeby pojawił się trzeci termin wyborów :)  ps __K__  czy koperty według Ciebie  nadal są zabójcze czy już nie? A jeśli nie, to kiedy przestały być śmiertelnie niebezpieczne? :) W JAKI SPOSÓB MACIE ZAMIAR, ZEBRAĆ PODPISY DLA NOWEGO KANDYDATA.??   CZY PODPISY NA LIŚCIE BĘDĄ ZABÓJCZYM ZAGROŻENIEM podobnie jak zabójcze koperty ???
  Ja podpisów nie zbieram, ale jeśli będę miał możliwość, to na pewno poparcie temu kandydatowi wyrażę. Wiesz, dlaczego? Choćby po to, żeby wkurzyć takich, jak ty. Stajecie na rzęsach, żeby utrącić Trzaskowskiego już w przedbiegach. Boicie się go, jak diabeł święconej wody. Stosujecie od pięciu lat wszelkie możliwe sztuczki, łamiecie prawo łącznie z Konstytucją, spychacie Polskę na margines nie tylko Europy, ale i świata. Rozumiem JarKacza - jemu już wszystko jedno - jest stary, zgorzkniały, nikt go nie kocha, a i życia zostało mu już niewiele. Ale że zwykli ludzie popierają jego i jego partyjnych ziomków - tego nigdy nie zrozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze to twoje autokasowanie wpisów - wstydzisz się teog, co napisałeś, TECZOWY_ZSL ? Czy koniecznie zawsze chcesz być jako ostatni? Ze zdrowym rozsądkiem i prawdą i tak nie wygrasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...