Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
totalniacy trynkiewicza by poparli gdyby był przeciw PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalniacy trynkiewicza by poparli gdyby był przeciw PiS
Akurat pedofile, zwłaszcza w sutannach, to się całkiem dobrze mają za czasów PiSu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzaskowski wygra to trzeba będzie się przygotować na tłumy imigrantów na krakowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu na dzień przed wyborami doczekaliśmy się programu wyborczego aktora Czaskowskiego.  Czyli jak się dorwiemy do koryta to kolejność przy korycie została określona na : 1.  "My i nasi najbliżsi", potem 2. "Nasze otoczenie" i na końcu  3. "Nasze państwo, nasza wspólnota"
Tak, jak piszesz, jest teraz. No, prawie tak. Bo "nasze państwo, nasza wspólnota" jest na miejscu nie trzecim, ale trzydziestym trzecim. Bo za dużo pociotków mają, żeby już na trzecej pozycji Polskę stawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłacone pisowe trolle z farmy uwijają się jak w ukropie. Tak mało dobrego można powiedzieć o prezydenturzeDudy, że trolle są zmuszone w kółko pisać o Trzaskowskim. Podobnie jak działacze jedynej słusznej partii potrafią na wiecu albo w tv 30 razy z rzędu wymówić nazwisko Trzaskowskiego i ani razu Dudy. Z drugiej strony co tu dobrego napisać o notariuszu partii rządzącej który nieświadomie byłby gotów podpisać nawet własny akt zgonu gdyby tylko do pałacu prezydenckiego osobiście dostarczył go Jarek. Polska nigdy nie była tak podzielona i jeszcze nigdy nie było tyle hejtu, pogardy i chamstwa w przestrzeni publicznej. Do tego propaganda jakiej nie było nawet w PRL, włączasz telewizję publiczną i masz wrażenie, że jesteś na wycieczce w Korei gdzie w pokoju hotelowym przez przypadek włączyłeś tv. Komuna wróciła na całego, lepiej zapnijcie pasy bo już niedługo to partia będzie decydować za was co macie oglądać, jeść, gdzie chodzić, jak się ubierać, jakiego radia słuchać i oczywiście na kogo głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pisać skargi, rezolucje i donosy na własny kraj i ubiegać się w nim o prezydenturę? To chyba jak mamusia "Justyna"  na własnych znajomych. ps ..a KIDAWA nadal 2% ?! żenujące są te "sondaże"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pisać skargi, rezolucje i donosy na własny kraj i ubiegać się w nim o prezydenturę? To chyba jak mamusia "Justyna"  na własnych znajomych. ps ..a KIDAWA nadal 2% ?! żenujące są te "sondaże"
Przypominam ci łaskawie, że za czasów rządów PO/PSL to europosłowie PiSu skarżyli się w Parlamencie Europejskim na polski rząd... Ale nie chodziło im o brak praworządności. Unia wówczas olala sprawę. Zainterweniowała teraz, gdy PiS złamał polskie prawo w tak wielu kwestiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście mam nadzieję, że uda się to rozstrzygnąć nawet w I turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja cztery lata temu nie byłem posłem" i "cztery lata temu oczywiście byłem posłem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...