Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do europarlamentu. Kandydaci z woj. lubelskiego, listy wyborcze i partie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2019 r. o 11:12 Powrót do artykułu
Po wczorajszej debacie obstawiam Konfederacja 15% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto posłuchać mądrego człowieka, jedyny który mówi jak jest : youtube.com/watch?v=ev1YBU86aHU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak każe przewodniczący cały urząd marszałkowski głosuje na Elę Kruk z PIS, najbardziej kompetentną kandydatkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość zgnilizny PIS , dość obłudy PO , dosyć pedałownia Wiosny - tylko Konfederacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfederacja to dno totalne, tylko PIS się liczy. PIS to partia prawdziwych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na normalną Polskę, bez nienawiści, pogardy i agresji. Uśmiechniętą i szanującą każdego obywatela , Głosuję na AŚKĘ MUCHĘ ! TYLKO KOALICJA OBYWATELSKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Kogo oni mają na listach. Cimoszewicza, który potrąca ludzi. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. To jest środowisko kryminogenne. Na plakatach pani Skrzydlewska jest z prezydent Łodzi Zdanowską, która jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu.Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub. wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Polska ma się liczyć w Europie to musimy głosować na Koalicję Europejską. Jeżeli chcemy marginalizacji to głosujmy na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś z 10 na liście PiSu - zawód - "poseł zawodowy" lol .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna partia w sejmie nie moze miec większości konstytucyjnej. Jeżeli po tych wyborach PIS będzie miec poniżej 50% to będzie sukces dla Polski. Wtedy będzie musiał być koalicjant. PO raczej odpada zostaje Kukiz lub Konfederacja. Każda z tych opcji oznacza możliwość że jakaś głupota przez sejm nie przejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konfederacja wygrywa, pozostali małe szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się patrzeć na tych zjeb.ow z PIS. Wszystko tylko nie te pisiory jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuje na Muche przynajmniej fajna z niej du.., a nie na te stare lampucery z PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry człowiek nie ma wyboru, MUSI GŁOSOWAĆ NA KOALICJE EUROPEJSKĄ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na normalną Polskę, bez nienawiści, pogardy i agresji. Uśmiechniętą i szanującą każdego obywatela , Głosuję na AŚKĘ MUCHĘ ! TYLKO KOALICJA OBYWATELSKA !
 Twoja Aśka Mucha rozwiadla się zostawiła dzieci ojcu  i uciekła do gacha w Warszawie , jej wybór. Ale dlaczego zaśmieciła cały Lublin gazetką wyborczą w której 1/3 materiału to zdjęcia z symani i jaka to ona wspaniala mamusia i rodzina taka ważna ??!!  jak ktoś kładmie to nie mam szacunku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuje na cośtam cośtam z PISu. Sorki tzn. Elżbietę Kruk. Ta to dopiero nadaje się do Europarlamentu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam z nim do szkoły. Dziś udaje że mnie nie zna, bo mam inne poglądy. No cóż jak mówi klasyk : "Proszę Pani mój mąż jest z zawodu Dyrektorem..... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak kocham tych z PIS-u, że aż ołówki połamie przy zakreślaniu kratek przy tych lingwistach ! Oj tam, coś tam, coś tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na pewno nie będe głosować na tych obrońców księży pedofilów. Gdzie jest prokuratura? Dlaczego jeszcze nikogo nie aresztowali? Normalnego człowieka to o 6 rano z domu by wywlekli. Parszywa hipokryzja pseudo katolików. Sam mam córkę i jakby jakby jakiś ksiądz to zrobił to kurna jak kleszcza bym potraktował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie kolejność ,lista nr 1 ma konfederacja ,poczym kolejność nazwisk już zaczynacoe od koalicji europejskiej... Czyżby wam była bliższa?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...