Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chlewnie skasowane ,konie skasowane a chłop dalej na pis głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janów Postawił; na PiS z wdzięczności za stadninę. Cha Cha Cha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wisznicach wójt też chyba powinien barwy polityczne i sympatie zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlewnie skasowane ,konie skasowane a chłop dalej na pis głosuje.
 Gdzie na PiS: na Psl, czyli tęczowych: ot się strażaki i "władzuia" zawzięli. Prawie na Biedrona. Jeszcze w niedzielę po mszy, słyszałem, co to wójt dobrego dla Gminy i całej Europy zrobi - na jesieni będą mięli jesień mam nadzieję, chyba, że znów będą jakieś jubileusze w przed-niedielę do wyborów (z wyszynkiem). Obrzydliwe - albo dobrze cały czas, albo zamilknij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałek następna kadencja będzie moja. Brawo PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrana za 13 srebrników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś śpiewa, tańczy ,recytuje i na PiS głosuje?Mają w większości tylko druciane anteny na TVP publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok....nie ma alternatywy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan od drucianych anten.. Mam i satelity i internety... I oglądam za 150 zł to samo lata. A tvn kit to se za ucho wsadź. Myślę że oglądają to ludzie z orczykowa. Co nie znają życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...