Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeliczcie sobie : W wyborach prezydenckich 2010 r na PiS głosowało 5,8 mln wyborców. W wyborach samorządowych 2010 r na PiS głosowało 2,8 mln wyborców. No to jak to jest ? Więcej ludzi popiera PiS, czy mniej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu pewne osoby które dzisiaj wygrały wybory z PiS - były na plakatach promowane przez SLD. Które to osoby?? Trzeba jeść mniej tłuszczu zwierzęcego to i pamięć wróci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne mohery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeliczcie sobie : W wyborach prezydenckich 2010 r na PiS głosowało 5,8 mln wyborców. W wyborach samorządowych 2010 r na PiS głosowało 2,8 mln wyborców. No to jak to jest ? Więcej ludzi popiera PiS, czy mniej ?
Człowieku czy ty jesteś inteligentny inaczej? Nie rozumiesz jaka jest różnica między wyborami prezydenckimi a samorządowymi? Kpisz czy o drogę pytasz? Przypomnij sobie ile głosowało na PiS w poprzednich wyborach samorządowych, a tak to taka informacja to zwykła manipulacja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin, znowu kościoły wygrały z przedszkolami. Teraz najważniejsze będzie badanie teczek przed wyborami do Sejmu a IPN będzie miał pełne ręce roboty.Tak trzymać, posłanka "coś tam, coś tam" Jacek Sz. i im podobni mogą być spokojni bo przecież to przedstawicieli innych opcji są straszni a nie Prawie Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymoher napisał:
żałosne mohery
Niech żyją mohery!!!! Tylko w nich nadzieja na skuteczny bunt społeczny przeciw rządom Jewo Wieliczestwa Generał-Gubernatora Donałda Donałdowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech każdy sobie zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy stało się jasne, że to PiS będzie rządziło tym miastem. opluwali, szydzili i przeszkadzali w rządzeniu mówiąc że mają lepszy pomysł. ja nie mówię że PO było dobre, było do niczego ale wiem, że PiS jest jeszcze gorsze. już mieliśmy Pruszkowskiego przez 8 lat. zobaczycie, jedyne co to pomniki Lecha Aviatora stawiane będą na każdym wolnym skwerku a ja Jarek dostanie honorowe obywatelstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawstdzony napisał:
Brawo Lublin, znowu kościoły wygrały z przedszkolami.
Brawo Lublin!!!! Popieram powyższy wpis całkowicie! Precz z przedszkolakami w elitach!!! Ja chcę tam ludzi dorosłych i żeby do kościoła chodzili!!!! Niech żyją przykościelne duszpasterstwa akademickie jako wylęgarnia elit. Precz z przedszkolami - tam elity się nie wychowa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
niech każdy sobie zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy stało się jasne, że to PiS będzie rządziło tym miastem. opluwali, szydzili i przeszkadzali w rządzeniu mówiąc że mają lepszy pomysł. ja nie mówię że PO było dobre, było do niczego ale wiem, że PiS jest jeszcze gorsze. już mieliśmy Pruszkowskiego przez 8 lat. zobaczycie, jedyne co to pomniki Lecha Aviatora stawiane będą na każdym wolnym skwerku a ja Jarek dostanie honorowe obywatelstwo
doskonały pomysł na promocję miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znowu d*** blada Jedyna pociecha, to ta że za 4 lata starych babek będzie mniej i wybory wygrają ludzie z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
niech każdy sobie zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy stało się jasne, że to PiS będzie rządziło tym miastem. opluwali, szydzili i przeszkadzali w rządzeniu mówiąc że mają lepszy pomysł.
Niech każdy zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy to stało się jasne, że społeczeństwo Lublina ma dość aferzystów z Platformy Obywatelskiej. Mimo ustawicznego opluwania Prawa i Sprawiedliwości przez wysoko-nakładowe media w rodzaju Gazety Wyborczej nie wahali się powierzyć swojego losu tym którzy działają w interesie Polski a nie Rosji!!! Niech żyje społeczeństwo miasta Lublina!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No i znowu d*** blada Jedyna pociecha, to ta że za 4 lata starych babek będzie mniej i wybory wygrają ludzie z głową.
Wątpię!!!! Społeczeństwo w Polsce się starzeje po lewicowcy i liberałowie w czasie swych rządów stłumili przyrost naturalny. Efekt jest taki, że będzie coraz więcej starszych osób, które nie będą pamiętały "dobrobytu epoki Gierka". Za kilka lat wydaje mi się, że trzeba będzie powtórzyć: No i znowu ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabina napisał:
Niech każdy zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy to stało się jasne, że społeczeństwo Lublina ma dość aferzystów z Platformy Obywatelskiej. Mimo ustawicznego opluwania Prawa i Sprawiedliwości przez wysoko-nakładowe media w rodzaju Gazety Wyborczej nie wahali się powierzyć swojego losu tym którzy działają w interesie Polski a nie Rosji!!! Niech żyje społeczeństwo miasta Lublina!!!!
musi była na mszy na 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabina napisał:
Niech każdy zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy to stało się jasne, że społeczeństwo Lublina ma dość aferzystów z Platformy Obywatelskiej. Mimo ustawicznego opluwania Prawa i Sprawiedliwości przez wysoko-nakładowe media w rodzaju Gazety Wyborczej nie wahali się powierzyć swojego losu tym którzy działają w interesie Polski a nie Rosji!!! Niech żyje społeczeństwo miasta Lublina!!!!
jesteśmy na forum Dziennika Wschodniego a nie Gazety. to były wybory samorządowe więc nie wiem co ma Rosja do tego. no i po trzecie, Pruszkowski był 8 lat prezydentem tego miasta, do tego trzeba doliczyć 4 lata nieudolnych rządów Wasyla i mamy obraz totalnego upadku. Ja chcę aby wszyscy nieważne czy z lewa czy z prawa, zapamiętali ten dzień, bo od 22 listopada 2010 przez 4 lata ekipa z PiSu będzie nam udowadniać każdego dnia jak bardzo ale to bardzo nie nadaje się do rządzenia. PiS sprawdza się tylko w atakowaniu i opluwaniu, kiedy przychodzi mu rządzić, traci impet bo najzwyczajniej w świecie, nie ma pojęcia co dalej. dlatego też czarni teraz dostaną resztę ziemi, wszędzie pojawią się pomniki Aviatora Lecha, drugi bliźniak dostanie honorowe obywatelstwo i to by było na tyle jeśli idzie o rozwój i promocję miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianie co wy zrobiliście wyjeżdżam stąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie ludzie pracują, a nie mają czasu oglądać TVN, czytać GW, nie są tak zmanipulowani, dużo uczelni, dużo naukowców, dużo ludzi myślących, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściana wschodnia poparła PiS, a to w końcu tej partii i jej rządom zawdzięcza zerwanie handlu przygranicznego z Ukrainą i Białorusią, PiS doprowadził do likwidacji Cukrowni na lubelszczyźnie, BRAWO teraz możecie zapomnieć o budowie trasy szybkiego ruchu z Lublina do Warszawy, za to kilka kościołów wam zafundują i kilkanaście pomników nieudacznika Kaczyńskiego! Ale co tu się dziwić z tego zadupia większość młodych i inteligentnych ludzi uciekła, a starymi schorowanymi ludźmi PiS manipuluje!!! JARUSIU KACZYŃSKI I RESZTO TWARDOGŁOWYCH PASOŻYTÓW Z PiS MACIE WIĘKSZOŚĆ W RADZIE LUBLINA TERAZ POKAŻCIE JAKIMI JESTEŚCIE PATRIOTAMI I CO MOŻECIE ZROBIĆ DLA LUBLINA I LUDZI TU MIESZKAJĄCYCH!!! ŻYCZĘ WAM POWODZENIA A ROZLICZYMY WAS NIEBAWEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie drugi radom, mochery, ciemnota i faantycy beda zadowoleni ale czy ldzie umiejący mysleć abstrakcyjnie i tworzyć nowoczesne miasto to nie wiem, trzeba jescze kolejnej nauczki aby ciemnota wymarłą a pokolenie mlodsze dostalo znowu po du***, moze sie kiedys nauczy, warszawa sie rozwija bo nie ma tam PIS tak samo inne wieksze miasta. macie co chceliscie, glosowanie na partje ktora berze poparcie z ciemnoty jest glosowaniem przypominajacym rozwydrzone dziecko ktore buntuje sie aby sie buntowac chociaz wszyscy wiedza ze tylko traci. dla mnie to wyglada jako lud ktory ryzykuje smierca w imie chorych zasad ktore sa moze dobre w sektach ale nie w spoleczenstwie ktore ma sie podniesc z gospodarki postsowieckiej i stac sie nowoczesniejsza. za 4 lata bedziemy przykladem dlaczego nie nalezalo glosowac na PiS inne miasta beda rozwijane szybciej a my na koncu bo po co przekazywac srodki finansowe ciemnogrodowi. szkoda słów, koniec rozwoju , teraz beda tylko blokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
PiS sprawdza się tylko w atakowaniu i opluwaniu, kiedy przychodzi mu rządzić, traci impet bo najzwyczajniej w świecie, nie ma pojęcia co dalej. dlatego też czarni teraz dostaną resztę ziemi
aleś chłopie inteligencją błysnął, zmień kanał w tv albo gazetę, wybory pokazały że lewacy to margines (i całe szczęście), także sory, twój głos się nie liczy, decyduje większość, możesz wyjeżdżać z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...