Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do Sejmu. Oto wszyscy kandydaci Lewicy z okręgu lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Mając w pamięci przerażające skutki totalitaryzmow XX wieku opierających się na marksizmie, WSZYSTKIE PARTIE NAWIAZUJACE DO TEJ DOKTRYNY POWiNNY ZOSTAC ZDELEGALIZOEANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo na 30 Jacek. Z tego co mówią moi znajomi i pracownicy najlepszy dyrektor WUP po nim Fotyga, Sokol, Kusmicki i Tomczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina lista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest KTO? można ponumerować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może być Lewicy najgorszy wynik w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wątpienia propozycja lepsza, niż głosowanie na listę, na której w najlepsze brylują uczestnicy lubelskiej nocnej dewelo-targowicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i mój patrner bedziemy głosować na koleżnkę  Tomasz Kitliński! Niech żyją wszyscy geje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mentalni rodzice tej formacji w '39 nie likwidowali przeciwników dziesiątkami tysięcy. Ławrientij Beria byłby chyba dumny z postępów medialnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujcie na PiS LUDZIE nie dajcie sie zwiesc pustym obietnicom dziwacznych ludzikow bez pomyslu na polityke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając w pamięci przerażające skutki totalitaryzmow XX wieku opierających się na marksizmie, WSZYSTKIE PARTIE NAWIAZUJACE DO TEJ DOKTRYNY POWiNNY ZOSTAC ZDELEGALIZOEANE
 Gdybyś rzeczywiście poznał i zrozumiał marksizm to by się okazało że to pis najwięcej z niego czerpie, ale to trzeba umić czytać ze zrozumieniem.  PS. Co może mieć w pamięci dwudziestoletni Sebix, co cały dzień tylko kopiuj/wklej robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mentalni rodzice tej formacji w '39 nie likwidowali przeciwników dziesiątkami tysięcy. Ławrientij Beria byłby chyba dumny z postępów medialnych.
 A czy twoi mentalni rodzice w latach 40 nie brali udziału w licznych pogromach? Bo prawdziwi to pewnie zamienili legitkę PZPR na różaniec po 89 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujcie na PiS LUDZIE nie dajcie sie zwiesc pustym obietnicom dziwacznych ludzikow bez pomyslu na polityke
 Inflacja rośnie, życie drożeje, kasa idzie na Rydzyka, inwestycje wystopowane a TY takie bzdury opowiadasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna jeszcze istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne wcielenie utopijnej poczwary? - byli stalinowscy "oswoboditiele", lewaccy wyzwoliciele? BYLI!  Był robotnik ciemiężony przez kapitalistę, chłop niszczony przez kułaka, teraz mamy homoseksualistę ciemiężonego przez homofoba. Marksizm wiecznie żywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zagłosujecie Państwo na LEWICĘ a zwłaszcza na habilitowanego doktora Tomasza Kitlińskiego, który po raz n-ty próbuje się dopchać do konfitur plotąc lewackie androny o GOŚĆ-INNOŚCI, publikuję krótkie wspomnienie tytułem promocji…Otóż razu pewnego całkiem niewiele brakowało a na własnej d…e przekonałbym się, na czym polega gość-inność w wykonaniu doktora Tomka…Pan wykładowca z Wydziału Filozofii UMCS zaprosił mnie był raz do siebie na chatę przy bocznej Herberta, gdzie taktownie poczęstował mnie najpierw czerwonym winem, a po chwili włączył obrzydliwy, pełen ohydztw film Pasoliniego pt. 'Salo, czyli 120 dni Sodomy' i porzuciwszy tradycyjne konwenanse w relacji gospodarz-gość, przystąpił do śmiałych zalotów. I mimo, że od kilku lat był w partnerskim związku z dr hab. Pawłem Leszkowiczem (UAM; formalny ślub w UK, maj 2014) i doskonale wiedział, iż jestem hetero (znaliśmy się wiele lat!), to cel owych umizgów był wyłącznie jeden – puknąć na boku świeże mięsko. Przygodę tę jak i podstarzałego obłudnego-wesołka wspominam z niemałą abominacją. Traktuję to jako małą krucjatę w walce z lewacką arogancją i kulturowym marksizmem dążącym m. in. do zniszczenia podstaw naszej cywilizacji, zerwania rodzinnych więzi i tradycji. I tak właśnie wyglądała GOŚĆ-INNOŚĆ GOŚCIA-INNEGO w klitce dra Kitlińskiego. PS. A poza tym: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość (to’ebah). Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (jumatu demehem bam - dosłownie: „krew ich spadnie na nich samych”) (Kpł 20,13). Amen! PPS: Poniżej kolejny przykład „wielkiego szacunku” pana doktora do INNYCH (tu konkretnie do śp. prezydenta L. Kaczyńskiego). Tekst wprawdzie zniknął z sieci, ale nie do końca: ***s://***dropbox.com/s/0x7vsrskk3ca6nf/KITLI%C5%83SKI%20TOMASZ%20-%20Kicz%20bogoojczy%C5%BAniany%20i%20przedsmak%20wodzostwa.pdf?dl=0 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po pierwszym zdjęciu w artykule widać, że skład lubelskiej lewicy to w 60% SLD, stary elektorat wiernie głosuje na swoich, wszystko co z tej listy jest młode i niedoświadczone to trzyma z Wiosną albo z partią Razem. SLD różni się od tamtych partii tylko tym, że został im właśnie ten stary, wierny elektorat postkomunistów. Starym wyjadaczom i działaczom lewicowym, takie kwestie jak LGBTQ+ czy feminizm mało się podobają czy kwestie aborcji, eutanazji. To jest właśnie z tym SLD ciekawe, że te stare babki i dziadki może programowo są lewicowi ale światopoglądowo są konserwatywni. Paradoksalnie analizując jak SLD rządziło Polską w latach 90-tych można dostrzec pewne analogie do PIS-u. Programy socjalne, które realizuje obecnie PIS, SLD poparłoby w co najmniej 80-ciu procentach. PIS zlikwidowało gimnazja, co również należało do programu SLD. Polityka prozdrowotna państwa to nie oszukujmy się jak kulała tak kuleje. 6-7% PKB na służbę zdrowia to mało realna perspektywa do osiągnięcia. Rządy PIS w bardzo wielu przypadkach przypominają rządy SLD z lat 90-tych, z tym, że PIS stanowczo mówi nie dla LGBTQ+, feminizmu, promowania aborcji, antykoncepcji, oraz sprzeciwia się ateizacji społeczeństwa, walce z wiarą i kościołem. Dla PIS wartości jak wiara, tradycja, konserwatyzm, dom, rodzina są bardzo ważne, stanowią fundament niezniszczalny, dla liberalnej lewicy, którą nie tylko reprezentują młodsi działacze z SLD ale w szczególności Wiosna i partia Razem te wartości często przedstawiają oni jako zaścianek, średniowiecze, zabobony. Wiosna i Razem chcą znoszenia jakichkolwiek hamulców, barier moralnych, wzniecają wojny światopoglądowe, SLD przyjęło ich styl działania. Przypomnijmy zatem jak SLD w koalicji m.in z Ruchem Palikota wyszło w 2015 roku - nokaut, wywalenie z sejmu. Dlaczego się tak stało, bo to było oczywiste - chamowaty Palikot i cyniczny Rozenek, którzy reprezentowali partię Twój Ruch w sejmie robili sobie cyrk polityczny, na domiar śmieszności obok Leszka Millera kiedy SLD było w sejmie siedział babochłop Grodzka - wyglądało to komicznie - Miller drobny a obok niego wielkie monstrum, o wyglądzie zapaśnika. Biedroń także był w SLD i jakoś nie był wówczas tak rozmowny i pewny siebie. W 2015 roku Polacy stanowczo pokazali, że nie życzą sobie wojny światopoglądowej jaką chce wzniecać a nawet wznieca cała Lewica i nie ważne czy jest ona zjednoczona czy też nie. SLD nie wyciągnęło i nie wyciąga wniosków, czasy świetności się skończyły kiedy Leszek Miller przestał szefować tej partii. Czarzasty nie potrafi grać tak jak jego poprzednik, niestety jest zupełnie inny. Lewica, zwłaszcza pod wpływem Wiosny i partii Razem młodnieje i staje się bezczelna, nachalna. Miller umiał musztrować i przywoływać do porządku swoich działaczy, upadkiem SLD okazało się pójście na współpracę z Palikotem, partią Twój Ruch. Teraz rezultat Lewicy może być taki sam - nieprzekroczenie progu - osiągną może 4,6% poparcia, a będzie tak dlatego, że niechęć niestety wzbudzają partie Wiosna i Razem, które jak już wspomniałem są nachalne, agresywne, nie znają umiaru i narzucają dużą liberalizację światopoglądową dla konserwatywnego elektoratu SLD, którego wciąż jest sporo. O współpracy PSL i Kukiza '15 pisał nie będę - bo ręce opadają. Sytuacja na nadchodzące wybory maluje się taka, że Koalicja Obywatelska będzie grała na wyniszczenie Lewicy SLD, PSL-u i Kukiza '15 uzurpując sobie jedyną pozycję opozycyjną a PIS będzie robił wszystko by Konfederacja nie dostała się do sejmu, by nie zajęła 3 silnej pozycji z dwucyfrowym wynikiem. Słowem zaostrzać będzie się koncepcja duopolu partyjnego PIS i PO( bo w Koalicji Obywatelskiej nie oszukujmy się to PO gra pierwsze, żeby nie powiedzieć jedyne skrzypce) - te dwie partie będą grać na wyniszczenie pozostałych opozycjonistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cecha wspólna - brak mężczyzn i grube uda - będą się ładnie palić w piecu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zagłosujecie Państwo na LEWICĘ a zwłaszcza na habilitowanego doktora Tomasza Kitlińskiego, który po raz n-ty próbuje się dopchać do konfitur plotąc lewackie androny o GOŚĆ-INNOŚCI, publikuję krótkie wspomnienie tytułem promocji…Otóż razu pewnego całkiem niewiele brakowało a na własnej d…e przekonałbym się, na czym polega gość-inność w wykonaniu doktora Tomka…Pan wykładowca z Wydziału Filozofii UMCS zaprosił mnie był raz do siebie na chatę przy bocznej Herberta, gdzie taktownie poczęstował mnie najpierw czerwonym winem, a po chwili włączył obrzydliwy, pełen ohydztw film Pasoliniego pt. 'Salo, czyli 120 dni Sodomy' i porzuciwszy tradycyjne konwenanse w relacji gospodarz-gość, przystąpił do śmiałych zalotów. I mimo, że od kilku lat był w partnerskim związku z dr hab. Pawłem Leszkowiczem (UAM; formalny ślub w UK, maj 2014) i doskonale wiedział, iż jestem hetero (znaliśmy się wiele lat!), to cel owych umizgów był wyłącznie jeden – puknąć na boku świeże mięsko. Przygodę tę jak i podstarzałego obłudnego-wesołka wspominam z niemałą abominacją. Traktuję to jako małą krucjatę w walce z lewacką arogancją i kulturowym marksizmem dążącym m. in. do zniszczenia podstaw naszej cywilizacji, zerwania rodzinnych więzi i tradycji. I tak właśnie wyglądała GOŚĆ-INNOŚĆ GOŚCIA-INNEGO w klitce dra Kitlińskiego. PS. A poza tym: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość (to’ebah). Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (jumatu demehem bam - dosłownie: „krew ich spadnie na nich samych”) (Kpł 20,13). Amen! PPS: Poniżej kolejny przykład „wielkiego szacunku” pana doktora do INNYCH (tu konkretnie do śp. prezydenta L. Kaczyńskiego). Tekst wprawdzie zniknął z sieci, ale nie do końca: ***s://***dropbox.com/s/0x7vsrskk3ca6nf/KITLI%C5%83SKI%20TOMASZ%20-%20Kicz%20bogoojczy%C5%BAniany%20i%20przedsmak%20wodzostwa.pdf?dl=0
Dzięki za przeklejanie tej informacji. Kiedyś już widziałem analogiczny Pański komentarz na temat tej osoby i wpłynął mocno na moje postrzeganie. Swoją drogą sam Pasolini skończył tak marnie jak degeneracja, którą szerzył - życie dopisało parszywy epilog jego parszywego życiorysu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie was komuchów, Polacy, przegonili, mam nadzieję, na zawsze.Panoszyliście się w sejmie przez 70 lat. Jesteście tzw. "dobroczyńcami na nasz, podatników, koszt", a sami zawsze chapiecie ile wlezie.Byle dobrać się do koryta. Teraz, szanowna żydokomuno, do pośredniaka, szukać pracy, którą nam obiecywaliście przez 25 lat. Po następnych wyborach komuchy z sld czyli pzpr, oraz psl=zsl ,tudzież niejakie razem wpadną w czarną dziurę i ślad po nich zaginie. Skończą się wreszcie frazesy i komunały przez nich głoszone! Swoje mądrości, komuchy, opublikujcie na papierze toaletowym, może ktoś cierpiący na zatwardzenie, je przeczyta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo. Z dalekiej zagranicy niestety niewiele mogę, tylko mówić PRAWDĘ. Faktem jest, że atak kulturowego marksizmu wraz ze swoją represywną tolerancją i permisywizmem się zaostrza, a zatem jesteśmy na wojnie i nie powinniśmy być bierni. Ukłony doczepiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...