Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Komorowski 45,7, Kaczyński 33,2 proc. Wyniki, sondaże, komentarze

Utworzony przez ire, 20 czerwca 2010 r. o 20:44
~gość~ napisał:
Komorowski czy Kaczyński, co za różnica??
jeśli uważacie że nie ma różnicy to oczywiście głosujcie na Komorowskiego tylko żeby potem nie było pretensji dlaczego mamy podwyższone podatki.... ja nie jestem ani za jednym ani za drugim, ale jesli mam wybierac to nie komorowskiego gdyz nie podoba mi sie to jakie refermy ma zamiar wprowadzić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serfer napisał:
nie którzy to nie mają dość, tylko chcą powtórki z rozrywki. Jak można głosować na człowieka który jest chory na władze? czy będzie lepiej jak by wygrał ? zdecydowanie nie!! nie jestem za pis'em i nigdy nie będę Głosowałem za Komorowskim bo nie chcę aby do rządów dobrał się znowu kaczyńki. Mam nadzieje, że kiedyś znajdzie się kandydat, który lepiej poprowadzi Polskę od swoich poprzedników i w końcu się coś zmieni. (na pewno nie będzie to ktoś z pis---) p.s w kościele też nie mam zamiaru słuchać tych podtekstów księdza na kogo głosować-- żenada!!!
Ty, znaczy sie, ze to Jaroslaw w locie uzurpowal sobie prawa Lecha? Formacje pomyliles, osoby czy fakty i czyny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch prawicowych kandydatów w drugiej turze - to nie jest wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszku Palikotku dziękujemy że tak skutecznie walczyłeś aby Bronek nie wszedł w I turze !!!!!! W nagrodę Komorowski powinien ci wsadzić lateksowego penisa w tyłek !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m20 napisał:
jeśli uważacie że nie ma różnicy to oczywiście głosujcie na Komorowskiego tylko żeby potem nie było pretensji dlaczego mamy podwyższone podatki.... ja nie jestem ani za jednym ani za drugim, ale jesli mam wybierac to nie komorowskiego gdyz nie podoba mi sie to jakie refermy ma zamiar wprowadzić....
nie podoba mi się ani jeden ani drugi. moim zdaniem jeżeli wygra Komorowski to może być tak, że w rezultacie PiS na tym zyska w przyszłorocznych wyborach, bo PO straci swój koronny argument, że nic nie mogą zrobić bo im prezydent wetuje; najgorsze jest to, że wszystko kręci się wokół sporu PO vs. PiS - to nie jest normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz podjelismy decyzje..jak wygra Komorowski wyjezdzamy z PL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxx napisał:
Juz podjelismy decyzje..jak wygra Komorowski wyjezdzamy z PL!!
A hoj, kapitanie, szerokiej drogi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chciałem poinformować wszystkich zgorzkniałych PISowców, że przegraliście z kretesem pierwszą turę... w drugiej zostaniecie zmiażdżeni na amen. Tym samym kończą się wasze fanaberie pseudo patriotyczne, czas na rozwój Polski dla młodych ludzi...
Nie ciesz się zawczasu. Poczekamy , zobaczymy , jaki będzie rozwój Polski dla młodych ludzi. Mrzonki....... Widać ,że krótko żyjesz na tym świecie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dwóch prawicowych kandydatów w drugiej turze - to nie jest wybór.
Jakich dwóch prawicowych kandydatów ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxx napisał:
Juz podjelismy decyzje..jak wygra Komorowski wyjezdzamy z PL!!
pakuj sie i wyjezdzaj a i nigdy nie wracaj ! a i nie zapomnij jarusia ze soba zabrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość~ napisał:
Jakich dwóch prawicowych kandydatów ?????????????
To jakie są między nimi różnice??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxx napisał:
Juz podjelismy decyzje..jak wygra Komorowski wyjezdzamy z PL!!
I co? Zostawicie mnie z koalicją PO-PSL? Znowu PRL górą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od godziny 20-tej epatujecie nas wynikami sondażowymi wyborów w systuacji kiedy od kilkunastu godzin znane są PKW i myślę, że również Wam - te realne z USA. Niemal 80% uprawnionych w USA głosowało na J. Kaczyńskiego i mniej niż 20% na B. Komorowskiego! Pomyśl czytelniku DW jakie byłoby Twoje nastawienie gdybyś podane przeze mnie realne dane znał przed tymi wirtualnyymi przez DW POdanymi? To nie jest żadna rzetelna informacja - to jest pospolita, wredna i bezwzględna manipulacja!!! Osobiście żałuje, że kiedyś podziękowałem za azyl polityczny i wróciłem do kraju. Wstyd! Wstyd! Wstyd! Hańba! Hańba! Hańba! To samo bym powiedział gdyby było w drugą stronę - bo kłamstwo jest kłamstwem, a prawda prawdą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot łże jak pies. Obiecywał w radiowej "Trójce" red. Karnowskiemu, że czereśniak - herbu ŻURAWINOWY NOS wygra z Kaczyńskim w I turze. Efekty są. Jeszcze niech kilka razy pokaże świński ryj szlachcic z Biłgoraja, a ludzie będą tak wkur...eni, że w II turze wygra Kaczyński. Ps. Komitet POwitalny NASZOŚĆ tak przywitał czereśniaka - znanego specjalistę od spraw górnictwa - w Poznaniu: PAMIĘTAJ GŁUPKU O GAZIE Z ŁUPKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka krotka pamiec maja niektorzy!!!!Te wylewane lzy 10 kwietnia to tylko udawanie??? Ludzie czy chcecie znowu na karku miec "Ruskow"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zastanowcie sie jakiej chcecie Polski. Ja jednak wole patriote od sprzedawczykow!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gastarbeiter napisał:
Od godziny 20-tej epatujecie nas wynikami sondażowymi wyborów w systuacji kiedy od kilkunastu godzin znane są PKW i myślę, że również Wam - te realne z USA. Niemal 80% uprawnionych w USA głosowało na J. Kaczyńskiego i mniej niż 20% na B. Komorowskiego! Pomyśl czytelniku DW jakie byłoby Twoje nastawienie gdybyś podane przeze mnie realne dane znał przed tymi wirtualnyymi przez DW POdanymi? To nie jest żadna rzetelna informacja - to jest pospolita, wredna i bezwzględna manipulacja!!! Osobiście żałuje, że kiedyś podziękowałem za azyl polityczny i wróciłem do kraju. Wstyd! Wstyd! Wstyd! Hańba! Hańba! Hańba! To samo bym powiedział gdyby było w drugą stronę - bo kłamstwo jest kłamstwem, a prawda prawdą!
Polscy robotnicy i menele z Jackowa w Czikagu zawsze zagłosują na kaczora, jak na jednego to na drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,bo nie takiej Polski chcemy i nie o taką walczyliśmy.Ale cóż,znowu wygra klamstwo i zlodziejstwo.Nie chcemy krawaciarzy i komuchów szpanujących Lanciami,ale mądrych i prawych ludzi którzy mądrze pokierują narodem.Witaj biedo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jarosław Kaczyński zdecydowanie wygrał wybory prezydenckie wśród amerykańskiej Polonii. W głosowaniu na terenie Stanów Zjednoczonych padł rekord frekwencji. W Chicago Jarosław Kaczyński "zmiażdżył" rywali zdobywając prawie 80 proc. głosów." Podaje te informacje tak jakbym podal w sosunku do kazdego innego kandydata - to jest potwierdzony wynik realny a nie sondazowy czyli wirtualny. Jezeli masz watpliwosci czytelniku Dziennika Wschodniego co ten wynik dla Polski oznacza to poznaj metedologie raportow najlepszej z najlepszych na swiecie "sondazownu" czyli "Naibitt Group". W kolebce wolnego rynku i Polskosci, w USA niosacej pomoc Polsce w lach zniewolenia - kandydat PO uzyskal 1/3 glosow kandydata PiS! Zlosliwi mowia, ze Oni tam pozbawieni TVN, POLSAT i innych mediow powstalych z namaszczenia WSI po prostu mysla inaczej. Czy to myslenie inaczej stanie sie calej Polski udzialem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IL napisał:
Polscy robotnicy i menele z Jackowa w Czikagu zawsze zagłosują na kaczora, jak na jednego to na drugiego.
Twierdzisz, ze w dziedzinie prowadznia wlasnej firmy czy tez pracy w prywatnej firmie masz wieksze doswiadczenie niz Oni? Twierdzisz, ze miejsce Twojego zamieszkania stawia Cie w lepszej pozycji intelektualnej i ekonomicznej niz Ich? Twierdzisz, ze ludzie z "Jackowa" czy "Chicago" sa mniej zasobni finansowo i gorzej edukowani niz Ty z Lublina czy Swidniak? Skad w Tobie czlowieku tyle pogardy dla innych, pogardy dla ludzi pracujacych w kolebce wolnej przedsiebiorczosci i wolnosci? Co jest Twoja profesja - oszczerstwo, leserstwo czy może pospolite intelektualne i ekonomiczne zlodziejstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe jedyne miasto na lubelszczyznie gdzie wygrał Bronek to Chełm, które najmniej zyskało za rządów PO, Kaczor spokojnie wygrał w Zamościu, gdzie PO ładuje miliony, p******e to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...