Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Komorowski górą w Chełmie. Wyniki w chełmskich gminach

Utworzony przez ola, 21 czerwca 2010 r. o 22:34
aż wstyd się przyznać że człowiek pochodzi z Chełma. A ja tam za Jarkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
aż wstyd się przyznać że człowiek pochodzi z Chełma. A ja tam za Jarkiem
Wstyd to to, ze przyznajesz się do Jarka. Ale obciach Olu. Twoje poglądy są sto lat za Murzynami , ale z Jarciem będzie Ci razniej robic z siebie głupa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż niema czego się wstydzić bo w końcu to miasto to miasto PKWNU więc ciągnie wilka do lasu PO -i zamiast PSL-u to będzie SLD w historii się wszystko będzie się zgadzać powrót do korzeni . Ale i tam w Chełmie żyją normalni myślący jest ich niewielu ale cóż takie to miasto to jak z Biłgorajem i Palikotem ludzie z Biłgoraja to jedno a Palikot to drugie i wcale to nie świadczy że lokalne społeczeństwo jest też nienormalne ! Ale jak obudzą się z ręką w nocniku poczują smród to może zapamiętają -choć jak życie pokazuje w Anglii niczego się nie nauczyli ich tych niby elitarnych światowców niczego niespełnione obietnice i marzenia Tuska nie nauczyły ! i to pokazuje jaka to wytarta i niby wykształcona elita wstyd się ich wstydzić że są aż tak głupio naiwni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zbych~ napisał:
Wstyd to to, ze przyznajesz się do Jarka. Ale obciach Olu. Twoje poglądy są sto lat za Murzynami , ale z Jarciem będzie Ci razniej robic z siebie głupa....
Ok tylko uzasadnij dlaczego on będzie się wstydził ? czy ma się czegoś wstydzić ! ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO CHEŁMSKIE BURAKI .TAM JEST DUŻO UKRAIŃCÓW WIĘC TRUDNO SIĘ DZIWIĆ ŻE NIE GŁOSUJĄ NA CZŁOWIEKA KTÓRY W HAŚLE WYBORCZYM DEKLARUJE "POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA". nA ICH GROBACH W pOLSCE MOŻNA PRZECZYTAĆ " SPIJ SYNU SPIJ I O UKRAINIE SNIJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Chełm, szacun dla Was, wstyd mi za Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Chełm!! Jedyne jaśniejsze światełko w otaczającej nas ciemnej masie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję redakcji tytułu i nijakiego artykułu, naprawdę jesteście bezstronni, piszecie jak GW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
aż wstyd się przyznać że człowiek pochodzi z Chełma. A ja tam za Jarkiem
Popieram Ciebie Olu, wstyd sie przyznac ze zna sie wogole to miasto, chelmianie nie wiedza co to jest patriotyzm i ojczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irys napisał:
Ok tylko uzasadnij dlaczego on będzie się wstydził ? czy ma się czegoś wstydzić ! ???
Oczywiscie, ze trzeba sie wstydzic jezeli glosowalo sie na PO, ale jast mozliwosc naprawy w nastepnej turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako rodowita Chełmianka jestem bardzo dumna z mojego miasteczka :-) Tak trzymać Chełmianie - również w drugiej turze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBUŚ napisał:
A TO CHEŁMSKIE BURAKI .TAM JEST DUŻO UKRAIŃCÓW WIĘC TRUDNO SIĘ DZIWIĆ ŻE NIE GŁOSUJĄ NA CZŁOWIEKA KTÓRY W HAŚLE WYBORCZYM DEKLARUJE "POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA". nA ICH GROBACH W pOLSCE MOŻNA PRZECZYTAĆ " SPIJ SYNU SPIJ I O UKRAINIE SNIJ
Ukraińcy nie mają w Polsce praw wyborczych - to tak w ramach przypomnienia. Twój pretensjonalny styl wPISu świadczy o tym, że musisz być bardzo sfrustrowanym życiowo człowiekiem. Bardzo współczuję, na prawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiscie, ze trzeba sie wstydzic jezeli glosowalo sie na PO, ale jast mozliwosc naprawy w nastepnej turze
W następnej turze nic nie poprawiajcie.Liczy się samodzielne myślenie a nie ksiądz musi za was myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę do Chełma!! Jedyne miasto na Lubelszczyźnie co ludzie słuchają rozsądku, a nie pieniacza, kłamcy, Kaczyńskiego. Kłamiący prezydent. NIE CHCĘ KŁAMCY NA PREZYDENTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro patrzeć na oś podziału tego społeczeństwa ;przykro !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...