Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: PKW podała oficjalne wyniki głosowania w I turze

Utworzony przez olo, 21 czerwca 2010 r. o 22:15
Przed drugą turą ######www.box.net/shared/iv7qs94m4k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PA NIE JANUSZU INTELIGENTNIE I NIE PÓŁSŁÓWKAMI BEZ HAPENINGÓW TYLKO PRACA U PODSTAW DAJE WYNIKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE JANUSZU INTELIGENTNIE I NIE PÓŁSŁÓWKAMI TYLKO NA WYRAZ BEZ HAPENINGÓW.KORONKOWA PRACA U PODSTAW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec do dziela! Panie Kaczynski, jestesmy z Panem! Polska gora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem kościoła wręcz przeciwnie ale niech mi POparacy nie piszą że pseudo hrabia jest alternatywą dla Polski.Nie jestem zwolennikiem PIS ale rzydo komunie nie dam się sprzedać.Nikt nie będzie bronił insertów naszego kraju jak Kaczyński on po prostu nikomu nie będzie właził wd.......ę.On wie dzie jest nasz honor,piszę to do ludzi znających historie naszego kraju anie do imbecylów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty olo2 to masz iloraz inteligencji 2! jak trafnie zauważyła Waltzowa jestem tajnym wyborcą Kaczyńskiego -cały czas jestem zaciekłym przeciwnikiem pisu a w niedzielę zagłosowałam na Kaczorka 4 zagłosuję na Komorra bo jedyną osobą którą trawię w otoczeniu Jarkacza jest pani Kluzik-ma kobita głowę na karku widać że żywo interesuje ja los wszystkich bidaków lecz jak powiedział Żakowski ukrywający się za Kaczyńskim chuligani są dla mnie nie do zaakceptowania Brudziński Kurski Ziobro Migalski oni naprawdę nazywają czarne białym a białe-czarnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo, zacietrzewiony zwolenniku Jarosława, czy mółbyś wyjaśnić co to jest "rzydo" oraz "inserty"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.tvn24.pl/-1,1661770,0,1,ziec-pr...,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bede glosowal na Kaczora..... Bedzie super jak wygra....normalnie walne ze smiechu: zostanie bez wladzy a w PiS zabija sie o władze....super...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
tez bede glosowal na Kaczora..... Bedzie super jak wygra....normalnie walne ze smiechu: zostanie bez wladzy a w PiS zabija sie o władze....super...
NO TO TRZEBA POMÓC ABY PRZEGRAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Tusk, nie Kaczyński drodzy rodacy, to wszystko jest to samo i każdy z nich chce okradać ludzi. Każdy decyduje o sobie i chcącemu nie dzieje się krzywda. Tylko ludzie, którzy nie potrafią decydować o sobie głosują na bandę czworga. Jeżeli ktoś jeszcze ma złudzenie, że służby wojskowe, które stoją za całą tą bandą dadzą nam chociaż odrobinę wolności, to tutaj już nic nie pomoże. Tylko Nowa Prawica proponuje normalne Państwo! Posłuchajcie postulatów i idei, które przyświecają Korwinowi Mikkemu od 50 lat. To one mogą jedynie nas wyprowadzić ze zguby naszego Państwa. Ale jeżeli macie to gdzieś, to głosujcie dalej na mniejsze zło, aż zobaczycie, ze Polska zginie z mapy świata. Taki zwyczaj. Jedyna szansa żeby jeszcze coś zmienić przyjdzie w chwili prawdziwego kryzysu, a zbrodniarze zostaną ukarani! Ludzie muszą zobaczyć co to znaczy jak w kraju jest prawdziwy kryzys, wtedy zmądrzeją. Zanim ktoś da odpowiedź, niech dobrze przemyśli słowa Korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...