Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Politycy z Lubelszczyzny komentują wyniki

Utworzony przez kjl, 21 czerwca 2010 r. o 15:01
Nie rozumiem powodu wszystkich inwektyw i niegrzecznosci ze strony osob komentujacych wyniki wyborow! Dla nikogo "wrosnietego" w realia lubelszczyzny doskonaly wynik wyborczy Kaczynskiego nie powinien byc zaskoczeniem. Spoleczenstwo o jednym z najnizszych w kraju wskaznikow sredniej wyksztalcenia nie pozwoli sobie na glebsza analize programow prezentowanych przez poszczegolnych kandydatow do prezydenckiego fotela! Nalezy te kompromitujace cyfry przyjac z pokora i rozgladac sie za lepszymi do zycia rejonami kraju! Sama jestem juz zbyt wiekowa osoba, aby zdecydowac sie na emigracje wewnatrz mojej ojczyzny, ale z radoscia zaakceptowalam decyzje moich dzieci, ktore po ukonczeniu studiow zagranicznych zdecydowaly sie nie wracac do Polski! Sila demokracji jest zarazem jej wielka bolaczka, ale nadal jest to najwspanialszy z systemow! Z pewnoscia nie doczekam sie juz Polski bedacej kraje ludzi swiatlych, nietuzinkowych i z szerokimi horyzontami myslowymi. *Ale doczekalam kraju wolnego od komunizmu i w glebi serca wierze, ze kiedys bedzie to kraj wolny od chamstwa. Nie stanie sie to za mojego zycia, bo sfrustrowane pokolenie -miernych, lecz wiernych- zawsze znajdzie swojego wodza... ....a to Millera, a to Leppera, a to Kaczynskiego...ale z pewnoscia kiedys aspiracje nastepnych pokolen siegna wyzej, niz jakies zezlomowane auto na podjezdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka21 napisał:
Choć w skali całego kraju wynik Bronisława Komorowskiego nieco Platformę rozczarował, to przynajmniej wśród więźniów marszałek nie miał konkurencji. Zagłosowało na niego trzy czwarte osadzonych
Dlatego żę był wśród nich w pewnym czasie , i niektórzy członkowie PO to mają takie zdolności jak i oni wzajemne poparcie widoczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja T. napisał:
Nie rozumiem powodu wszystkich inwektyw i niegrzecznosci ze strony osob komentujacych wyniki wyborow! Dla nikogo "wrosnietego" w realia lubelszczyzny doskonaly wynik wyborczy Kaczynskiego nie powinien byc zaskoczeniem. Spoleczenstwo o jednym z najnizszych w kraju wskaznikow sredniej wyksztalcenia nie pozwoli sobie na glebsza analize programow prezentowanych przez poszczegolnych kandydatow do prezydenckiego fotela! Nalezy te kompromitujace cyfry przyjac z pokora i rozgladac sie za lepszymi do zycia rejonami kraju! Sama jestem juz zbyt wiekowa osoba, aby zdecydowac sie na emigracje wewnatrz mojej ojczyzny, ale z radoscia zaakceptowalam decyzje moich dzieci, ktore po ukonczeniu studiow zagranicznych zdecydowaly sie nie wracac do Polski! Sila demokracji jest zarazem jej wielka bolaczka, ale nadal jest to najwspanialszy z systemow! Z pewnoscia nie doczekam sie juz Polski bedacej kraje ludzi swiatlych, nietuzinkowych i z szerokimi horyzontami myslowymi. *Ale doczekalam kraju wolnego od komunizmu i w glebi serca wierze, ze kiedys bedzie to kraj wolny od chamstwa. Nie stanie sie to za mojego zycia, bo sfrustrowane pokolenie -miernych, lecz wiernych- zawsze znajdzie swojego wodza... ....a to Millera, a to Leppera, a to Kaczynskiego...ale z pewnoscia kiedys aspiracje nastepnych pokolen siegna wyzej, niz jakies zezlomowane auto na podjezdzie!
Chyba nie wroslaś jeszcze dobrze i juz nie wrośniesz. Bo do tego trzeba byc Polakiem. Lubelszczyzna była i jest patriotyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygra Kaczyński zakład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi co ten PIS zrobił dla kraju ,że tak większość głosuje na Kaczyńskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saddam napisał:
Powiedzcie mi co ten PIS zrobił dla kraju ,że tak większość głosuje na Kaczyńskiego?
Kradł mniej niż inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Lubelszczyzna była i jest patriotyczna.
I ma najniższe płace w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Kaczyńskiego głównie dlatego że nie bije mu fałszem z oczu jak temu drugiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B = Jarosław Kaczyński, zaś Polska A = Bronisław Komorowski...od lat ten sam podział wzdłuż Wisły na PO i PiS... nic dodać nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich narzekających ... ludzie praca do was nie przyjdzie, wy idźcie do pracy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty mi powiedz co Palikot i PO zrobili dla kraju w tym dla Lubelszczyzny ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patisonka napisał:
wygra Kaczyński zakład?
TAK ZAKŁAD PSYCHIATRYCZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lateksowa wibrująca gęba to jeszcze nie wszyscy polityce lubelszczyzny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skory napisał:
Który D.E.B.I.L z tych co najgłośniej krzyczą, że w Lublinie jest źle bo rządzi PO powie teraz słowo na temat wyborów na Lubelszczyźnie?! Zawsze drzecie mordkę iż PO nic nie robi dla Lublina. Jak może zrobić cokolwiek skoro poza prezydentem w Lublinie i województwie rządzi PIS. Powiedzcie mi teraz co takiego PIS zrobił dla Lublina i Lubelszczyzny że miałbym głosować na Kaczyńskiego? Oddaje coraz więcej klerowi. Budynki, ziemię itp.. Włazi w d.u.p.ę kurii i ma gdzieś zwykłych obywateli. Poza krzykiem, kłótniami i graniu na uczuciach naiwnych i przeważnie niewykształconych ludzi nic konstruktywnego nie wnoszą do polskiej polityki. Tym bardziej dziwi mnie fakt,m że w takim "światłym" mieście jak Lublin (tyle uczelni- sami studenci, zdawać by się mogło ludzie rozsądni) partia Kaczyńskiego bije na głowę wszystkie inne. Żałosne. W tym mieście nigdy nie będzie dobrze skoro mieszkańcy tego miasta to w 90 % wieśniaki! I wcale nie mam na myśli pochodzenia. Można być ze wsi i nie być wieśniakiem i vice versa. Pozdrawiam ludzi którzy myślą. Umieją korzystać z szarych komórek. Tych, którzy głosowali na któregokolwiek z kandydatów poza J.K. Naiwniakom, którzy nie widzą, że PIS dąży do izolacji Polski na arenie międzynarodowej i powrotu średniowiecza z klerem w roli głównej - CHWD
widze ze leki przestały działać. nawet szkoda komentować takie bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
widze ze leki przestały działać. nawet szkoda komentować takie bzdury
Skąd znasz objawy kiedy leki przestają działac? malone chciałem Ci powiedzieć w imieniu większości, cyt. z LM: cieszymy się że od innej małpy pochodzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skory do utylizacji napisał:
Ty się wróć do szkoły żeby ci pieniądze oddali bo ni hu hu nie nauczyli z rozumku korzystać. Co za sfrustrowany człowieczek... Zapewne udzieliła się koledze ogólnoplatfusowska (czytaj: platformiana) panika, co?
A możesz mi człowieku powiedzieć co miałeś na myśli pisząc o tej szkole? Po pierwsze to za szkołę nie płaciłem w przeciwieństwie do Ciebie jak widać. Dzisiaj jest niestety zbyt wielu magistrów za pieniądze (czytaj: z uczelni zaocznych gdzie nie trzeba wiedzieć tylko być). Po drugie to jeśli chodzi o rozum to daję radę. Ja potrafię bez przeszkód zorientować się co jest dobre a co złe, a Ty jak widzę masz poglądy prosto od "ojca dyrektora". Znasz chociaż program PIS? Czy wiesz jakie projekty ustaw zablokowali w ciągu ostatnich dwóch lat? A może powiesz mi jakie to wspaniałe ustawy przegłosowali? Z pewnością nie powiesz mi nic na ten temat tak samo jak i na wiele innych dotyczących życia publicznego ponieważ Twoja wiedza kończy się na niedzielnym kazaniu. Powodzenia w życiu. Z Twoją wiedzą bardzo Ci się przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiedzcie mi co takiego dobrego miałoby spotkać nasz kraj gdyby prezydentem został Jarosław Kaczyński ? Bo nie bardzo rozumiem czego spodziewają się jego wyborcy ?
a nic , nawet drugiej Wenecji nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skory napisał:
A możesz mi człowieku powiedzieć co miałeś na myśli pisząc o tej szkole? Po pierwsze to za szkołę nie płaciłem w przeciwieństwie do Ciebie jak widać. Dzisiaj jest niestety zbyt wielu magistrów za pieniądze (czytaj: z uczelni zaocznych gdzie nie trzeba wiedzieć tylko być). Po drugie to jeśli chodzi o rozum to daję radę. Ja potrafię bez przeszkód zorientować się co jest dobre a co złe, a Ty jak widzę masz poglądy prosto od "ojca dyrektora". Znasz chociaż program PIS? Czy wiesz jakie projekty ustaw zablokowali w ciągu ostatnich dwóch lat? A może powiesz mi jakie to wspaniałe ustawy przegłosowali? Z pewnością nie powiesz mi nic na ten temat tak samo jak i na wiele innych dotyczących życia publicznego ponieważ Twoja wiedza kończy się na niedzielnym kazaniu. Powodzenia w życiu. Z Twoją wiedzą bardzo Ci się przyda.
Drogi "mądry" człowieku. Wiem, że chciałbyś aby przed Twoim jak Ci się wydaje "przebogatym intelektem" wszyscy klękali. Jest jednak jedno małe "ale". Żaden prawdziwy patriota i Polak nie będzie tolerował żydowładztwa i wyprzedawania Polski za grosze. PO można porównać do biblijnego Judasza, który za parę srebrników sprzeda wszystko i wszystkich. Skoro więc chcesz oddać coś tym Synom Izraela to oddaj swój majątek a Polskę zostaw prawdziwym Polakom. I nie mów mi o wykształceniu bo ono nie swiadczy o niczym. Powtarzam, Komorowski to wielka baba bez żadnego wyrazu, marionetka w rękach Sepleniącego, Niesiołowskiego i reszty Pierdzikotow. Chcesz takiego prezydenta, który rządzi pod bogatych? To zabierz go sobie do domu po wyborach żeby go pocieszyć bo przegra sromotnie drogi "Najmądrzejszy z Mądrych" kolego. Co zrobilo PełO dla Lubelszczyzny? Ten region Polski wymrze śmiercią naturalną jeśli tak dalej pójdzie. PO sprawiło, że mamy tutaj Polandię Biedolandię. Tyle tylko, że ja się z takim stanem rzeczy nie zgadzam, więc skoro zawiodło PO to widzę cień szansy jeśli zwycięży PIS. Logiczne? Czy może dodać instrukcję obslugi niniejszej wiadomości panie "Mądry"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skory na wybory napisał:
Drogi "mądry" człowieku. Wiem, że chciałbyś aby przed Twoim jak Ci się wydaje "przebogatym intelektem" wszyscy klękali. Jest jednak jedno małe "ale". Żaden prawdziwy patriota i Polak nie będzie tolerował żydowładztwa i wyprzedawania Polski za grosze. PO można porównać do biblijnego Judasza, który za parę srebrników sprzeda wszystko i wszystkich. Skoro więc chcesz oddać coś tym Synom Izraela to oddaj swój majątek a Polskę zostaw prawdziwym Polakom. I nie mów mi o wykształceniu bo ono nie swiadczy o niczym. Powtarzam, Komorowski to wielka baba bez żadnego wyrazu, marionetka w rękach Sepleniącego, Niesiołowskiego i reszty Pierdzikotow. Chcesz takiego prezydenta, który rządzi pod bogatych? To zabierz go sobie do domu po wyborach żeby go pocieszyć bo przegra sromotnie drogi "Najmądrzejszy z Mądrych" kolego. Co zrobilo PełO dla Lubelszczyzny? Ten region Polski wymrze śmiercią naturalną jeśli tak dalej pójdzie. PO sprawiło, że mamy tutaj Polandię Biedolandię. Tyle tylko, że ja się z takim stanem rzeczy nie zgadzam, więc skoro zawiodło PO to widzę cień szansy jeśli zwycięży PIS. Logiczne? Czy może dodać instrukcję obslugi niniejszej wiadomości panie "Mądry"?
Spudlowałeś panie agitator. W Lublinie Pruszon rzadził dłużej niz PO i co zrobił? Wymień mi w punktach. Tylko konkrety proszę, a nie wodolejstwo typu "ze wszystkmiego najbardziej kochał Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że teraz Jaruś w podzięce wybuduje wam drogi i lotnisko ! CZEKAM NA "CUD" jak i na te 3 miliony mieszkiań obiecanych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...