Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Politycy z Lubelszczyzny komentują wyniki

Utworzony przez kjl, 21 czerwca 2010 r. o 15:01
skory napisał:
Który D.E.B.I.L z tych co najgłośniej krzyczą, że w Lublinie jest źle bo rządzi PO powie teraz słowo na temat wyborów na Lubelszczyźnie?! Zawsze drzecie mordkę iż PO nic nie robi dla Lublina. Jak może zrobić cokolwiek skoro poza prezydentem w Lublinie i województwie rządzi PIS. Powiedzcie mi teraz co takiego PIS zrobił dla Lublina i Lubelszczyzny że miałbym głosować na Kaczyńskiego? Oddaje coraz więcej klerowi. Budynki, ziemię itp.. Włazi w d.u.p.ę kurii i ma gdzieś zwykłych obywateli. Poza krzykiem, kłótniami i graniu na uczuciach naiwnych i przeważnie niewykształconych ludzi nic konstruktywnego nie wnoszą do polskiej polityki. Tym bardziej dziwi mnie fakt,m że w takim "światłym" mieście jak Lublin (tyle uczelni- sami studenci, zdawać by się mogło ludzie rozsądni) partia Kaczyńskiego bije na głowę wszystkie inne. Żałosne. W tym mieście nigdy nie będzie dobrze skoro mieszkańcy tego miasta to w 90 % wieśniaki! I wcale nie mam na myśli pochodzenia. Można być ze wsi i nie być wieśniakiem i vice versa. Pozdrawiam ludzi którzy myślą. Umieją korzystać z szarych komórek. Tych, którzy głosowali na któregokolwiek z kandydatów poza J.K. Naiwniakom, którzy nie widzą, że PIS dąży do izolacji Polski na arenie międzynarodowej i powrotu średniowiecza z klerem w roli głównej - CHWD
Sorrki ale to ty nie umiesz korzystać z szarych komórek!!!! Jak można być tak naiwnym!!! Ten kraj nigdy nie dojdzie do niczego mając tak jasno myślących wyborców!!! Rzucasz wieśniakami na lewo i prawo a sam jesteś upośledzony żałosne!!! a może byś historii troszkę poczytał i dowiedział się że POLSKA to potęga w swoim narodzie w jedności i braterstwie " BÓG HONOR OJCZYZNA" Jeśli szanownemu panu to nic nie mówi To wypier***aj do Izraela!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁ napisał:
Dla Polski jedna możliwość Prawo i Sprawiedliwość Będzie nowy gajowy Marucha Co nas rozbawi od ucha do ucha Zapytaj głupka Jak wydobyć gaz z łupka Co za czasy co za obyczaje Gdy patriotyzm wstecznictwem się staje
nawet głupi nie czuje jak mu się rymuje!!!!!!!!!!!!!!!! PS. odpuść sobie kolego te żłosne cytaty i daj coś z siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za styl??? kto pisze w tym Dzienniku? Uczniowie 3 klasy podstawówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikocie- po tym wszystkim powinieneś usunąć się w kąt i milczeć. Zaszkodziłeś Komorowskiemu i robisz nadal wszystko aby Jemu zaszkodzić. Jak może taki wykształcony człowiek tak postępować? Gdzie są efekty twojej pracy jako szefa PO w woj Lubelskim? Przegrałeś sromotnie wybory Prezydenckie w kontekście pozycji PIS-u. Ile trzeba mieć tupetu aby tak postępować. .........wstyd, wstyd -człowieku. Odejdź w cień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadomy napisał:
Sorrki ale to ty nie umiesz korzystać z szarych komórek!!!! Jak można być tak naiwnym!!! Ten kraj nigdy nie dojdzie do niczego mając tak jasno myślących wyborców!!! Rzucasz wieśniakami na lewo i prawo a sam jesteś upośledzony żałosne!!! a może byś historii troszkę poczytał i dowiedział się że POLSKA to potęga w swoim narodzie w jedności i braterstwie " BÓG HONOR OJCZYZNA" Jeśli szanownemu panu to nic nie mówi To wypier***aj do Izraela!!!
A nie mówiłem że PIS to średniowiecze? Po jaką cholerę było włazić do Unii Europejskiej skoro dla ciebie tylko "Bóg, honor i Ojczyzna"? Wiesz chociaż na czym polega patriotyzm??? Powiem ci (specjalnie piszę z małej) bo widzę, że nie bardzo kojarzysz. Patriotyzm to dbanie o dobro Ojczyzny, a nie własny tyłek. To robienie wszystkiego co można zgodnie z własnymi możliwościami aby kraj się rozwijał i stawał się silniejszy gospodarczo, politycznie i przede wszystkim kulturowo. Teraz odpowiedz mi. Jak chcesz rozwijać Polskę kulturowo i gospodarczo z PIS-em za sterami. Tak jak już pisałem wcześniej, oni dążą do izolacji Polski. No może poza USA, którym to włażą w tyłek przy każdej możliwej sytuacji, a którzy to mają nas tam głęboko już od dawna. Podaj mi chociaż jedną istotną ustawę którą przegłosował PIS? Wiesz coś na ten temat czy tylko ciągle wykrzykujesz jak poprzednicy słowa które padły na kazaniu? Poza tym czy ja w którymkolwiek ze swoich wpisów powiedziałem, że jestem Żydem? A nawet jeśli byłbym to twoje "wyproszenie" do Izraela świadczy tylko o twojej małostkowości i braku tolerancji. Skoro nie masz tolerancji za grosz to o jakim Bogu i honorze ty mówisz. W pierwszym moim wpisie użyłem niepotrzebnie ostrych słów. Niestety nie można przejść obojętnie nad hipokryzją jaką uprawiają niektórzy z forumowiczów, wypisując najgorsze hasła pod adresem PO i innych partii, a nie widząc co dzieję się w PIS. Nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś kto nie zdaje sobie sprawy z tego jaka partia rządzi w woj Lubelskim i Lublinie. Do twojej wiadomości: ######wybory2006.pkw.gov.pl/kbw/wybRadaPo...html?jdn=060900 zobacz może to ci rozjaśni. Nic dziwnego że nazywają nasz region Polską "B" czy nawet już "C". I PIS mówi o wierze?! Jeśli liczysz, że samą wiarą wykarmisz dzieci to współczuję im takiego rodzica. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...