Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda z największym poparciem w 15 województwach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2020 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Po co ta szopka Andrzej już wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówcie co chcecie, dostałem odpowiedz od kancelarii prezydenckiej w mojej sprawie i jestem zadowolony ,że nie mają mnie za przeproszeniem w 4 literach. Myśle ,że prezydent Duda jest godny zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wygra "inteligentna" Małgorzata lub ktoś inny z opozycji to tylko wiek emerytalny zostanie podniesiony. Zlikwidują 500+; 300+; 13 i 14 rentę i emeryturę; budowę dróg itd.
 Jestem pewien że i Ty stracisz pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPAD2020
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówcie co chcecie, dostałem odpowiedz od kancelarii prezydenckiej w mojej sprawie i jestem zadowolony ,że nie mają mnie za przeproszeniem w 4 literach. Myśle ,że prezydent Duda jest godny zaufania.
 A to ty kamiński i masz już ułaskawienie przed wyrokiem ?? A może podzielisz się do końca z nami swoją sprawą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wygra "inteligentna" Małgorzata lub ktoś inny z opozycji to tylko wiek emerytalny zostanie podniesiony. Zlikwidują 500+; 300+; 13 i 14 rentę i emeryturę; budowę dróg itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno KODawa nawet odpytuje wyborców na spotkaniach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w Pucku robiły grupki KOD z Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PENSJA MINIMALNA - 1680 zł - 2014 ---- 2600 zł - 2020
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dali pieniędzy na śmiertelnie chorych,PCK też okradali co będzie dalej?
 Tylko amber gold nowa ratuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta szkapa będąca przykrywką dla złodziei i aferałów zejdzie mi wreszcie z oczu! Jakich zastrzeżeń by się nie miało do Andrzeja Dudy to lepszy wybór niż 4 lata paraliżu władzy Kobyły, która by wetowała absolutnie wszystko byle zrobić na złość pisiorom. Tylko Andzej Duda ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawa to już starszy człowiek, najgorsze że nierozgarniety, słaby intelektualnie, bez dorobku politycznego i zawodowego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kochani, jakże bardzo wy siebie nawzajem nienawidzicie! Prezydenturę obejmie, ten kogo wybierzecie! Po co się obrzucać obelgami?  Stojąc z boku tego konfliktu trudno mi się przyzwyczaić do takiej nienormalności. Przecież każdy człowiek posiada jakąś wartość! Osobiście nie sprawdzam politycznych preferencji licznych młodych lekarzy, którym bardzo chętnie pomagam w spełnieniu ich marzeń o przyzwoitych warunkach do zawodowej realizacji! Tylko począwszy od obecnego roku aż 5 młodych absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie stało się rezydentami dobrych placówek medycznych w Danii. Świat jest wielki i dla każdego znajdzie się miejsce...
 Spłacili dług za darmowe wykształcenie? Czas to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merytorycznie oceniając Andzrzej Duda jest dużo lepszym kandydatem i dużo bardziej przygotowanym i sprawdzonym i jakby logika rządziła to powinien wygrać Duda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno KODawa nawet odpytuje wyborców na spotkaniach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno KODawa nawet odpytuje wyborców na spotkaniach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w Pucku robiły grupki KOD z Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta szkapa będąca przykrywką dla złodziei i aferałów zejdzie mi wreszcie z oczu! Jakich zastrzeżeń by się nie miało do Andrzeja Dudy to lepszy wybór niż 4 lata paraliżu władzy Kobyły, która by wetowała absolutnie wszystko byle zrobić na złość pisiorom. Tylko Andrzej Duda ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawa to już starszy człowiek, najgorsze że nierozgarnięty, słaby intelektualnie, bez dorobku politycznego i zawodowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merytorycznie oceniając Andzrzej Duda jest dużo lepszym kandydatem i dużo bardziej przygotowanym i sprawdzonym i jakby logika rządziła to powinien wygrać Duda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...