Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2020. Lubelska Platforma zbiera podpisy, pomoże także KOD

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2020 r. o 17:01 Powrót do artykułu
A wuj tam z polską wschodnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skompromitowana Platforma Deweloperska będzie zbierać podpisy. Idźcie lepiej sępić podpisy do swoich mocodawców czyli deweloperów i lojalnej oligarchii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy podpisu na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja przyszła Pani Prezydent. Ma Pani duże poparcie wśród mieszkańców Chełma. Jesteśmy z Panią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogą towarzysze z KOD! Lepszego strzału w kolano to platfusi nie mogli sobie zrobić! Kot prezesa już zaciera łapki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi kogoś na tym zdjęciu. Czyżby zrozumiał że swoją obecnością bardziej zaszkodzi niż pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poiperam Panią w 100%. Ma Pani mój głos. Czas na państwo demokratyczne , nie dyktatorskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi kogoś na tym zdjęciu.  Czyżby zrozumiał że swoją obecnością bardziej zaszkodzi niż pomoże?
 Ale niestety deweloposlowie pojawili się na tym zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę rękę sobie złamać niż Kidawie dać podpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZPR= pis I sekretarz balona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie pamiętamy... Sąd powiedział nie (póki co nieprawomocnie, ale jednak), zespół naukowców mówi nie, przepisy o ochronie przyrody mówią nie, przepisy unijne mówią nie, mieszkańcy Lublina mówią NIE ! A Pan Prezydent oraz jego kumple z rady miasta z jakiegoś "niewiadomego" powodu dążą do zabudowania tego cennego terenu, stając się przy każdej okazji rzecznikiem dewelopera... Raport był ukrywany do czasu rozprawy i ogłoszenia wyroku przez WSA, a w międzyczasie wydano w ekspresowym tempie pozwolenia na budowę dwóch boisk i złożono wnioski o wykarczowanie do gołego z drzew i krzewów całego pasa wierzchowin wzdłuż ul Poligonowej. Pozwolenia na budowę boisk z pominięciem opinii OOŚ, mimo że wymaga tego polskie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawa to Komorowski w spódnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zbierają podpisy na Górkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę rękę sobie złamać niż Kidawie dać podpis.
 To sobie "wól" . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to Targowica i lewactwo, zaczadzone tzw Zachodem. UE się rozpadnie i to jest pewne. Nigdy więcej Targowicy i ich kandydatów, od sołtysa do prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież przedstawiciele PO w Lublinie mają w d...pie mieszkańców. Robią swoje wbrew konsultacjom spłecznym a nawet referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do osób z powyższego zdjęcia...Z czego wy się tak cieszycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają tupet. Tyle lat olewali ścianę wschodnią, posuwając się nawet do stwierdzenia "ch*j z Polską wschodnią" ale jak trzeba podpisy i poparcie to wiedzą gdzie sępić. Ha-tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAKIEGO WUJA Z POLSKĄ WSCHODNIĄ, ŻE TA MAFIA WYGRA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poiperam Panią w 100%. Ma Pani mój głos. Czas na państwo demokratyczne , nie dyktatorskie.
 hahahha.Ale się uśmiałem. Góra chyba nie wie co wyprawia Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...