Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ten, kto zamknął się w nienawiści, już się skończył" Kardynał Stefan Wyszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram wódeczkę i piję toast „za Rafała, niech spier..la”. Jak czujecie się lewaki? Tyle pracy co niektórzy włożyli w tą kampanie i klops. Jaka to „poważna” partia w czasie kampanii zmienia kandydata na najważniejszy urząd w kraju. Śmiech na sali. To byli najlepsi ludzie w PO to co są warci pozostali? Jestem przeciwnikiem PiSowskiego rozdawnictwa na te patologiczne plusy i topienie pieniędzy w kościele katolickim,ale jestem zwolennikiem prawdziwych ludzi a nie wyżelowanych chłopaków. Jak się czujecie lewacy? Tylko merytoryczne i kulturalne odpowiedzi mnie interesują. Za 3 lata znów się narobicie i nic z tego nie będzie. No to kolejny kielonek, za Rafała)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram wódeczkę i piję toast „za Rafała, niech spier..la”. Jak czujecie się lewaki? Tyle pracy co niektórzy włożyli w tą kampanie i klops. Jaka to „poważna” partia w czasie kampanii zmienia kandydata na najważniejszy urząd w kraju. Śmiech na sali. To byli najlepsi ludzie w PO to co są warci pozostali? Jestem przeciwnikiem PiSowskiego rozdawnictwa na te patologiczne plusy i topienie pieniędzy w kościele katolickim,ale jestem zwolennikiem prawdziwych ludzi a nie wyżelowanych chłopaków. Jak się czujecie lewacy? Tylko merytoryczne i kulturalne odpowiedzi mnie interesują. Za 3 lata znów się narobicie i nic z tego nie będzie. No to kolejny kielonek, za Rafała)
  Tylko  merytorycznie — zabrakło  wam i im  troszeczkę  do rekordu frekwencji z 1980 roku, który wyniósł 98,87% ówcześnie uprawnionych do głosowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto głosował na donosiciela na Polskę, wyzuty jest z polskości i nie jest Polakiem, jest zdrajcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...