Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie odbędą się tylko korespondencyjnie?

Utworzony przez uwaga_na_trole_z_pis, 2 kwietnia 2020 r. o 10:08 Powrót do artykułu
Skoro będą koperty, głosy powinny być liczone w Toruniu u specjalisty od obrotu kopertami, niejakiego Rydzyka. Myślę, że chętnie podejmie się zadania a Duda zanotuje 101% poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie liczył głosy? Pytam bo mam pewne obawy co do samego procesu liczenia: ***s://kobieta.onet.pl/koronawirus-szkola-z-tvp-stala-sie-posmiewiskiem/stzgxx9 Definicja liczb parzystych według Ministerstwa Edukacji: ***s://***youtube.com/watch?v=hSg6izlYq1k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!! BAWARCZYCY świetnie sobie kilka dni temu proadzili, to i my damy radę .Święto demokracji nareszcie wchodzi w nowy etap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawie gratulujemy !! Od 2014 roku starali się i się wreszcie doczekali ! "...Głosowanie korespondencyjne dla wszystkich wyborców; to gwarancja  powszechności prawa wyborczego. Chcemy aby było dostępne dla osób, które nie mają możliwości pójścia do lokalu wyborczego. TK ocenił, że głosowanie takie jest zgodne z Konstytucją..." - KLUb.platforma.org/index.php/aktualnosci/149-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaronek, podniecil się nowym pomysłem, oszalałego (wg słów kandydata Biedronia) Prezesa przeprowadzenie wyborów prezydenckich  w sposób korespondencyjny nie przewidziany Konstytucją. Ale co tam Konstytucja dla J. Kaczyńskiego - Państwo to Ja, Jarosław!!!. Na szczęście Opacznosc sprawiła, że Senatem rządzi opozycja i zablokuje pomysły Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!! BAWARCZYCY świetnie sobie kilka dni temu proadzili, to i my damy radę .Święto demokracji nareszcie wchodzi w nowy etap.
 Aronek przeoczyl jeden zasadniczy fakt. Niemcy nie mają konstytucji, z której  uchwaleniem czakaja do czasów gdy niemieckie granice wrócą do kształtu z roku 1938. Polacy mają Konstytucję, a ta wyborów poprzez pocztę nie przewiduje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaronek, podniecil się nowym pomysłem, oszalałego (wg słów kandydata Biedronia) Prezesa przeprowadzenie wyborów prezydenckich  w sposób korespondencyjny nie przewidziany Konstytucją. Ale co tam Konstytucja dla J. Kaczyńskiego - Państwo to Ja, Jarosław!!!. Na szczęście Opacznosc sprawiła, że Senatem rządzi opozycja i zablokuje pomysły Kaczyńskiego.
  Zacytowałem wypowiedź z 2014 Twojej zwierzchniczki - Kidawy Błońskiej oraz stanowisko Trybunału Konstytucyjnego stwierdzającego zgodność koncepcji PSL-PO w sprawie korospondencyjnych wyborów z KONSTYTUCJĄ RP - dlaczego więc mnie obrażasz ?? - oto dowody - KLUb.platforma.org/index.php/aktualnosci/149-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaronek, podniecil się nowym pomysłem, oszalałego (wg słów kandydata Biedronia) Prezesa przeprowadzenie wyborów prezydenckich  w sposób korespondencyjny nie przewidziany Konstytucją. Ale co tam Konstytucja dla J. Kaczyńskiego - Państwo to Ja, Jarosław!!!. Na szczęście Opacznosc sprawiła, że Senatem rządzi opozycja i zablokuje pomysły Kaczyńskiego.
Zacytowałem wypowiedź z 2014 Twojej zwierzchniczki - Kidawy Błońskiej oraz stanowisko Trybunału Konstytucyjnego stwierdzającego zgodność koncepcji PSL-PO w sprawie korospondencyjnych wyborów z KONSTYTUCJĄ RP - dlaczego więc mnie obrażasz ?? - oto dowody - KLUb.platforma.org/index.php/aktualnosci/149-
 Raczyles Aronie pominąć fakt, że TK stwierdził wówczas, że wprowadzenie zmiany w kodeksie wyborczym później niż 6 tygodni przed wyborami jest niekonstytucyjne. Dzisiaj, gdy prezes zgłosił swój salomonowy pomysł, do 10 maja mamy 37 dni i nocy, a odpowiednia ustawa jeszcze nie trafiła do Sejmu, a Senta będzie miał na jej rozpatrzenie 30 dni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korea Południowa nie rezygnuje z wyborów parlamentarnych. 15 kwietnia mieszkańcy tego państwa wybiorą 300 członków Zgromadzenia Narodowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak głosowano korespondencyjnie w Niemczech? Na karcie do głosowania każdy musiał osobiście zakreślić swojego kandydata, umieścić kartę w przewidzianej do tego kopercie i zakleić ją. Następnie każdy wyborca musiał na osobnym zaświadczeniu uprawniającym do głosowania napisać datę i złożyć podpis. Ostatnim krokiem było włożenie zaklejonej koperty ze swoim głosem i zaświadczenia do drugiej koperty oraz wysłanie nieofrankowanej przesyłki do magistratu lub gminy. Jeżeli ktoś obawiał się, że jego przesyłka nie dotrze na czas, mógł ją wrzucić do specjalnych skrzynek pocztowych umieszczonych na ratuszach. W tym celu wolno było wyjść z domu pomimo związanych z epidemią koronawirusa restrykcji. Wyniki nadeszły następnego dnia..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk żąda stanu wyjątkowego w Polsce. „I za to samo chce wyrzucić węgierski FIDESZ z EuroParlamentu” - cóż za żałosny typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...