Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2010: Kandydaci do Rady Miasta Lublin (oficjalna lista)

Utworzony przez Max, 23 października 2010 r. o 20:43
Byle nie na szydłowskiego - kto zna prywatnie ten wie, jaki to typ człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie czy pójść na te wybory. Czasami juz nie mogę. Ale pójdę. Piszecie o jakimś Jęczale. Poczytałam trochę w internecie, popytałam ludzi i mam kandydata. mam nadzieję ze mnie nie zawiedzie bo popadnę w depreche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na pewno będę głosował na Ł.Ciołkowksiego (okręg Czuby, KW PSL, poz. 4) - chodziłem z nim do szkoły średniej i bardzo dobrze go wspominam. Zawsze był otwarty na ludzi i bardzo pomocny. Jeżeli trzeba było "coś" załatwić, to zawsze można było na niego liczyć. Łukasz masz mój głos!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na pewno nie zagłosuję na niejakiego P. Drehera, który startuje ze Śródmieścia z jedynki ponieważ jest to człowiek zakłamany i fałszywy, poza tym niedawno przeszedł z PISu do PO, więc jaka jest jego wiarygodność? Nie mozna dopuścić takich ludzi do władzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOJKOT JEDYNEK! NIE GŁOSUJEMY NA STARYCH WYJADACZY KTÓRZY STARTUJĄ Z JEDYNEK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, głosujcie na Łukasz Ciołkowskiego, tylko on może coś zmienić! super gość!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ciołkowski podobno mieszka w Warszawie.....???? Dlaczego zatem startuje w Lublinie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, najlepiej zagłosować na ostatnich na liście najczęściej młodych i kreatywnych. 1-dynki pokazały już raczej wszystko i jaki jest efekt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, nie ma co głosować na "jedynki", bo to są pewni siebie starzy wyjadacze, którzy nie chcąodejść od koryta! Popieram BOJKOT JEDYNEK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
Pan Ciołkowski podobno mieszka w Warszawie.....???? Dlaczego zatem startuje w Lublinie ?????
Tylko Andrzej Bieńko mieszka w Lublinie (o ile Zemborzyce to Lublin), a reszta kandydatów na prezydenta Lublina mieszka poza Lublinem. Marcinkiewcz startował na prezydenta stolicy, a mieszkał w Gorzowie. Do Europarlamentu Lublinianie wybrali kobietę z PO ze stolicy (zapomniałem jej nazwiska).A czy Ciołkowski mieszka w wawce czy w krakowie czy gdzieś w koziej wólce, to mnie to guzik obchodzi-najważniejsze, żeby był "dobry w tej materii" i dużo zrobił dla miasta/dzielnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jk napisał:
Tylko Andrzej Bieńko mieszka w Lublinie (o ile Zemborzyce to Lublin), a reszta kandydatów na prezydenta Lublina mieszka poza Lublinem. Marcinkiewcz startował na prezydenta stolicy, a mieszkał w Gorzowie. Do Europarlamentu Lublinianie wybrali kobietę z PO ze stolicy (zapomniałem jej nazwiska).A czy Ciołkowski mieszka w wawce czy w krakowie czy gdzieś w koziej wólce, to mnie to guzik obchodzi-najważniejsze, żeby był "dobry w tej materii" i dużo zrobił dla miasta/dzielnicy
Eurodeputowana to Lena Kolarska-Bobińska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniewski, Piątek, Kowalczyk, Siczek, Tułajew, itd...? Ludzie, co oni zrobili dla miasta? statyści a nie rajcy. Gdzie są efekty ich męskiej walki o realizację zobowiązań wyborczych z przed 4 lat? Czy efektem ich walki o rozwój miasta jest zaciągnięcie na koniec kadencji 0,5 mld zł na m. in. wykonanie prac remontowych Teatru Starego? Jedynie o co dbali przez 4 lata to własna pełna kieszeń na nastęną kampanię i dobry wizerunek przed kamerami. Kwitując jednym słowem - żenada! Przyłączam się do bojkotu i również będę głosował na swoją 10!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam głosowanie na czwórki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast głosować na kadydata esemesem za 1.22 zł+ VAT, lepiej wysłać esemesa na sprawdzoną akcję charytatywną. Powodzianie w Wilkowie nadal czekają na pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Polecam głosowanie na czwórki!!!!
A ja polecam NIE głosowac na karierowiczów tylko na prawdziwych , uczciwych i prężnych ludzi- działaczy , którzy chcą to robic a nie być figurantami na stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z wami. Nie głosować na 1-jedynki. Tylko na młodych i kreatywnych. Starzy wyjadacze juz mieli swój czas. Dajmy szanse młodym. Ja mieszkam na Czechowie i głosuje na Mariusza Jęczała. Kto go nie zna niech mi zaufa a kto go zna - temu długopis nie zadrży 21 XI. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ten sam http://mak.bn.org.pl/cgi-bin/makwww.exe?BM=23&IM=01&WI=sCIBORSKIbWALDEMARb1976&NU=01&DD=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ten sam. Poeta jak nasz prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram nie głosowanie na "jedynki"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosuję na PSL. Dosć mam juz PiS-u i PO. Andrzej B. prezydentem Lublina. A jako radnego wybieram Mariusza Jęczała z Czechowa. A i jeszcze zobaczyłam ze były Pruszkowski znowu sie pcha. Trzeba mieć tupet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...