Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - gmina Zalesie. Wyniki wyborów na wójta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2018 r. o 10:47 Powrót do artykułu
Wójt Sikora to człowiek, który dużo dobrego zrobił dla gminy. Zresztą to widać, jak się po niej jedzie. Wszędzie są dobre drogi, kanalizacja, woda itp itd. Nie znaczy to, że wszystko jest idealne, ale widać dużo włożonej pracy. Mieszkam w sąsiedniej gminie i u nas jest dużo gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Sikore osobiscie i wiem ze zaleźy mu na dobrze gminy jak mało komu. To dobry wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiadomo że przed wyborami to zawsze jak najwiecej sie robi ,nie mam nic do wójta ale juz chyba sie wypalił i zdrowie mu też szwankuje kandydoweać po to żeby żądził Z-ca bez sensu  czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie K, a skąd Pan zna stan zdrowia Sikory? Jest Pan jego lekarzem? Dla władzy zrobicie wszystko. Zaczniecie wmawiać nawet, że zdrowie ma słabe. To żenujące i poniżej pasa. Wstyd! W życiu trzeba mieć jakieś zasady, a zwolennicy Iwanowskiego dla władzy zrobią wszystko. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że już niebawem skończą się rządy tej mendy z peeselu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak zapraszam do horbowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...