Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018. Jak głosować i kiedy głos będzie ważny? Godziny otwarcia lokali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 19:12 Powrót do artykułu
Ja głosuję do Sejmiku na listę nr 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na wszystkich tylko nie na PIS. To ubecka zakłamana partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można głosować na Tułajewa. Przecieź on w życiu nigdy nic nie robił. Co z niego za facet jak go żona utrzymuje. I on chce rządzić Lublinem?? Przecieź on nie ma pojęcia jak to się robi. Ludzie nie dajcie się omamić PISowi on Was okłamuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS wie że przegra dlatego stosuje ubeckie metody. Próbuje zastraszać prokuraturą i służbami. Pogońmy tych dziadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY JEDYNYM KANDYDATEM JEST PAN SYLWESTER TUŁAJEW - PRAWY , KATOLICKI , SPRAWIEDLIWY CHRZEŚCIJANIN - OSTOJA POLSKOŚCI !!!, PRZEDMURZE CHRZEŚCIJAŃSTWA !!!, Z KOŚCIOŁEM ZWIĄZANY OD ZAWSZE , OD DZIECKA JAKO MINISTRANT I RADNY CZECHOWA .............. popieram !!! LUDZIE GŁOSUJCIE na p. TUŁAJEWA !!! Musi on WYGRAĆ Wybory !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to DNO. Najbardziej zakłamana partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie głosuję na Dżeksona 4 -ty raz.(Gdzieś w woj.lubelskim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...