Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - Łabunie. Wyniki wyborów na wójta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Do "Ale jaja" biorąc pod uwagę poziom Pańskiej wypowiedzi rozumiem, że Pan był po tej chłopo-robotniczej stronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał" biorąc pod uwagę poziom Pańskiej wypowiedzi rozumiem, że Pan był po tej chłopo-robotniczej stronie? " no właśnie zapomniałem tylko dodać, że w tym towarzystwie tylko ja pozytywnie wyrażałem się o Kukiełce.", bo pracuje jako przedstawiciel handlowy i uprawia rolę, czyli w wieku 38 lat jako chłopo-robotnik dokonał w życiu zawodowym bardzo wiele. Zaimponował mi tym. Trza popierać swoich no ni;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało powiedziane, że Panu "Ale jaja" zaimponował jako chłopo-robotnik, jako dziecko chłopa postawił jak to napisał na solidne wykształcenie. W latch 90-tych kiedy razem studiowaliśmy, w Zamościu było tylko dwa licea i dostać się na dzienne studia, a tym bardziej, na prawo gdzie na jedno miejsce było wówczas 10 chętnych nie było tak łatwo, a On tego dokonał co więcej zrobił studia podyplomowe, także to już nie tylko chłopo-robotnik, ale i prawieże  intelektualista. A tak na poważnie, Mariusz ma bardzo dobrze wyrobiony polityczny światopogląd, posiada ogromną wiedzę historyczną i potrafi bardzo trafnie wiązać ze sobą różne fakty i wyciągać z tego wnioski. Żałuję, że nie doszło pomiędzy kandydatami do publicznej debaty, bo wtedy mógłby pokazać co reprezentuje swoją osobą. Jedno jest pewne nie potrzebuje sztabu ludzi do pomocy i przemówienia głosi z głowy nie z kartki. Jako wierny kolega od lat trzymam za Niego kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma takie wielkie wykształcenie to powinien dziś być wzięty prawnikiem, a nie rozwodzić i"pampersy po sklepach' zapomnisłaś dopisać, że w wieku 3lat biegle władał polskim, łaciną i angielskim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco proponuję nie ciągnąć dalszej dyskusji, bo jak widać nie ma tutaj z kim dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie ma z kim dyskutować, bo "ale jaja" czyni sobie jaja z adwersarki, a jego sarkazm to jest majstersztyk, którego ona wcale "nie łapie" Bije ona peany o "Słoneczku Parkowej", a przecież kariery zawodowej, ten zawodnik ze swoim wykształceniem nie zrobił wielkiej. Co takiego proponuje pretendent do tronu, co byłoby przykładem innowacyjnego i nowatorskiego myślenia i działania. Jakie zmiany proponuje w Gminie, w zarządzaniu i kierowaniu. Z kim chciałby pracować i kogo pozyskać. Na jakich zasadach zamierza współpracować i co by nowego wprowadził w planie działania z Radą Gminy, kwestia podwyżek w podatkach(podnieść, utrzymać), jak chce wykorzystać bazę GOK i jego infrastrukturę, czy zamierza i jakie wprowadzić do kalendarza przedsięwzięcia wpisane jako ponad gminne. Jak chce przyciągnąć inwestorów do Gminy, jak widzi wykorzystanie potencjału turystycznego gminy. Jakie najpilniejsze potrzeby ma OSP i co stawia za priorytet. Pytań rodzi się wiele. Może rzecznik prasowy w temacie programowym nakreśli rolę przyszłego wójta, wszak wie o nim wszystko nawet to co myśli. Kończąc, myślę że te 45 komentarzy oddaje w jakimś stopniu klimat tego, że dobra zmiana wcale nie musi być taką. Pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz przez najbliższe 5 lat zobaczymy kto będzie piać peany o słoneczku parkowej. Ja liczę na miejscowych poetów. Może nawet mowy Wójt ogłosi konkurs i zasponsoruje ich wydanie. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo oszczerstw rzucanych na rodzinę Pana Mariusza i telefonów informujących o tym że będzie zdejmował krzyże. Wygrał praktykujący katolik i normalny Polak. Lizusiom na osłode zostały papierki po cukierkach, a psl-owcom dynie i arbuzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...