Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018. Wyniki wyborów do Rady Powiatu Puławskiego [lista radnych]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2018 r. o 22:12 Powrót do artykułu
Puławy i powiat potwierdziły, że ciemny lud tu mieszka. Polska D, E...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może właśnie młodzi zawiedli siedząc przed smartfonami itp. zamiast iść na wybory. Niech zaczną myśleć o przyszłości poważnie. Najlepiej mieć pretensje do innych że coś robią a samemu się nic nie robi tylko krytykuje. A w tej chwili to Mohery ich wyprzedziły w drodze do urn wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję zwycięzcom i gratuluję pokonanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo co to za rada jak Pawła w niej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo co to za rada jak Pawła w niej nie ma
 Rada Powiatu Puławskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy  i powiat potwierdziły, że ciemny lud tu mieszka. Polska D, E...
 Ciemny to ty jesteś... Jaka jest miarą nowoczesności według ciebie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No takie szybkie to te mohery nie były. Gdzie nasze gwiazdy powiatowe się zapodziały, gdzież to Sadura, Kuba, Rejmak...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terka jest i jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWEŁ NA STAROSTĘ! TYLKO PAWEŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były starosta Marionek podgrzewany stary kotlet. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że to ciemny lud wybierał. Jak można było wybrać Z. Śliwińskiego? Człowieka który zdradził swoich wyborców z Wostowic dla stanowiska dyrektora Domu Chemika, na które mianował go Grobel pomimo ostatniego miejsca w konkursie na to stanowisko. Teraz zgodnie z ustawką z Groblem (nr 1 na liście do powiatu) znowu ograł ciemniactwo, dla dodatku do koryta w powiecie. Zastanawiam się tylko jakim trzeba być człowiekiem (były katecheta) że nie wstydzi się chodzić ulicami Puław po tych przekrętach. Dlatego nie zagłosuję na Grobla, bo Puławy potrzebują człowieka uczciwego, prawdziwego katolika i patrioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi byli w WAWIE KRAKOWIE LUBLINIE POZNANIU tam byli młodzi - tez nie glosowali bo po co ? a po za tym Licealiści i studenci nie znają się na WIEDZY O POLITYCE. spytajcie się urodzonych po 1991 kim był Maciej Płażyński, Buzek , Mazowiecki Kuroń, Jaskiernia, Poll, Palikot choć to może zły przykład co to było PC KLD SD AWS UW - nawet o obecnych nic nie wiedzą nie mówiąc juz o politykach PISu dziś.... a o NOCNEJ ZMIANIE 2/3 czerwca już zapomnijcie jak za Olszewskim Stał Kaczyński i Niesiołowski .... wiecie czemu - media establishmentowe.... szkoła rodzice którzy nie potrafią rozmawiać tylko uczą jak zarabiać i pchać się w wyścigu .... ich to nie obchodzi jesli glosują jak MEdia im karzą lub ( jest hasło legalizacja uprawy odmiany indicaca...) Brak im wiedzy Panie i Panowie wiem bo często jestem z szoku jak słyszę brak WIEDZY w zakresu WOS i historii POLSKI po 1989. Nie mówiąc już o słynnym haśle USTAWA ZASADNICZA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100 %. Pan Ś. to człowiek o dwóch twarzach, dobry aktor...tylko szkoda, że nie na prawdziwej scenie. Nie wiem kto się na te kłamstwa nabiera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość geriatryków a młodych brak, masakra,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kilka za dużo z PiS-u. Na szczęście pare gwiazdek pis odpadło....a ci co od nich wygrali to znani mi dobrze. Ich grabie zawsze grabią "do siebie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu barany poszły do urn,żeby pisowskie świnie miały dostęp do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak żałuję że Artur "dyktafon" Kwapiński zrezygnował z kandydatury taki porządny człowiek prawy i sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno czytac niektorch komentarzy , brak logicznego myslenia , brak znajomosci z polityki nie umiejetnośc patrzenia i oceny. Nie znam sie nie zabieram głosu.Jak mozna uczciwego .zasluzonego dobrego społecznika i samorzadowca deptac posadzac o zdrade o krzywdzic . Mam na mysli Sliwinskiego nikt nie zastanawiał sie że moze sytuacja w puławskiej kulturze tz. Domu Chemika wymagała takiej zmiany. Oceniajacy ktory krzywdzi osobe nie wie jak tam było w srodku. Sprawowanie tej funkcji to tez jest słuzenie społeczenstwu a nie zdrada.Dlaczego doswiadczenia bycia samorzadowcem miejskim nie przeniesc do powiatu . Jezli sie kogos ocenia i osadza trzeba znac temat , wiedziec zeby wiedziec trzeba chciec a nie słuchac bazarowych wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po Puławach, miasteczko geriatryczne się rozbuduje, dziękujmy młodym co na wybory szanownych 4 liter nie ruszyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto głosuje na takich ludzi jak Śliwiński cczy Wójcik. Tragedia. Jak ludzie myślą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...