Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - Zakrzówek. Wyniki wyborów na wójta gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Super gratuluję Pnie Józefie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk wygra w Kraśniku i weźmie Grzesia przydupasa do siebie. Tylko co zrobi nowy wójt z zatrudnioną rodzinką Grzesia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk w Kraśniku nie wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś inteligentny i ambitny, być może mając doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych pozyska inwestora, który wykorzysta bogactwo gminy czyli owoce miękkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkońcu bufona kopnęli w d....pe Tylko co z familią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zmiana wójta w Zakrzówku, mam nadzieję, że nareszcie coś się zmieni w tej gminie. W okresie kadencji ustępującego wójta moja rodzina miała poważny problem do rozwiązania. Niestety wójt okazał się bardzo stronniczy, nie chciał nam w niczym pomóc. Z takim traktowaniem, jak w tej gminie nie spotkałam się nigdzie , i mama nadzieję ,że już nigdy się nie spotkam. Mam szczerą nadzieje, że to się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nareszcie ktoś inteligentny i ambitny, być może mając doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych pozyska inwestora, który wykorzysta bogactwo gminy czyli owoce miękkie." Widac ktos malo zna nowego Wójta.... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie normalny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bedzie jazda przeciez Potocki nie ma pojecia o robocie ani o gospodarce Ludzie sie teraz przekonaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potocki chodzi po Zakrzówku i opowiada ze pozwalnia nierobow z urzędu, zlikwiduje szkoły t podniesie renty, emerytury seniorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja slyszalem ze teraz Piotrek Widomski bedzie wicewojtem, obiecal mu to Potocki przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bedzie sie dzialo. Zbyszek K. na targu dzis mowil, ze Potocki bedzie mial tyle do powiedzenia co malpy w cyrku tu bedzie żadził Cieśla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiadz kazal potockiemu zrobic Starocha przewodniczacym To sa uklady a na nie, nie ma rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Ciesla mowil ze bez jego zgody Potocki nic nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale judaszow w tym urzędzie, sprzedawali Ciesle a teraz napier...ja na Lemieche Ta gmina to prawdziwe bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie ścierwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...