Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory: Żuk wygrywa przed Sprawką w sondażu i u bukmacherów

Utworzony przez Analityk, 19 listopada 2010 r. o 08:20
TNS OBOP sondaż : 1. Krzysztof Żuk 29 % 2. Lech Sprawka 20 % 3. Izabella Sierakowska 16 % 4. Zbigniew Wojciechowski 10 % 5. Jerzy Gryz 2 % 6. Henryk Rozwadowski 2 % 7. Andrzej Bieńko (PSL) 1 % 8. Zdzisław Podkański 0 % Prawybory (polegały na klikaniu myszką komputerową na kandydata : 1. Krzysztof Żuk – 27,71 % 2. Andrzej Bieńko (PSL) – 21,69 % 3. Izabella Sierakowska – 20,48 % 4. Jerzy Gryz – 16,87 % 5. Zbigniew Wojciechowski – 12,05 % 6. Lech Sprawka – 1,2 % 7. Zdzisław Podkański – 0 % 8. Henryk Rozwadowski – 0 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przedstawicieli PSLu jest tak mało w radzie miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forach wypisują że Sprawka jest mechanikiem z zawodu, ale przecież mieliśmy już elektryka i był OKEY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale później za rządów PIS awansował na kuratora oświaty, także teraz pasowałoby być prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TNS OBOP sondaż : 1. Krzysztof Żuk 29 % 2. Lech Sprawka 20 % 3. Izabella Sierakowska 16 % 4. Zbigniew Wojciechowski 10 % 5. Jerzy Gryz 2 % 6. Henryk Rozwadowski 2 % 7. Andrzej Bieńko (PSL) 1 % 8. Zdzisław Podkański 0 % Prawybory (polegały na klikaniu myszką komputerową na kandydata : 1. Krzysztof Żuk – 27,71 % 2. Andrzej Bieńko (PSL) – 21,69 % 3. Izabella Sierakowska – 20,48 % 4. Jerzy Gryz – 16,87 % 5. Zbigniew Wojciechowski – 12,05 % 6. Lech Sprawka – 1,2 % 7. Zdzisław Podkański – 0 % 8. Henryk Rozwadowski – 0 %
"Żyjemy w kraju, w którym demokrację niszczy szwindel. Jest nim przeżarta patologicznymi powiązaniami piąta władza, bo tak nazywa się ośrodki badania opinii publicznej. Władza sondażowni jest ogromna. – Za pomocą sondaży można zniszczyć kandydata na prezydenta lub szanse partii politycznej na władzę. Można zdymisjonować ministra, ogłaszając, że tego chcą ludzie. Można skasować niewygodny program telewizyjny, podając fałszywe informacje o jego odbiorze przez widzów – mówi socjolog, dr Włodzimierz Petroff." Więcej na dwa dni przed wyborami znajdziesz w wyszukiwarkach pod hasłem"grupa trzymająca sondaże". Powiesz, że wydanie papierowe wyszukiwarek nie posiada - to nic, możesz przecież kwintesencję badań przeprowadzanych na anonimowej, reprezentatywnej grupie respondentów przekazać przekazać innym. A propos, byłeś w tej reprezentatywnej grupie anonimowych respondentów, których frekwencja wyborcza sięga niemal 100%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszon napisał:
Ludzie głosujcie na PIS na partię prawdziwych Polaków, my znamy Wasze potrzeby i pragnienia. Musicie nam tylko zaufać. My WAS nie oszukamy.
Ci co wam zaufali juz nie żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym jak Żuk powiedział, że chce kontynuować "dzieło" poprzedniego prezydenta na pewno nie dostanie mojego głosu. Pis z karierowiczem Sprawką odpadają! Mam nadzieję, że w końcu wygra p.Sierakowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Sierakowską będę głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak telefoniczny sondaż może być wiarygodny i to jeszcze wśród 500 osób :D:D:D:D:D ? Przecież to zakrawa na gruby śmiech i śmierdzi na kilometr lansowaniem określonego kandydata. W tym wypadku jest to Pan Żuk, który będzie kontynuował "robotę" Pana Wasilewskiego czyli pozostawię to bez komentarza bo żal, że nasz region się marnuje i przegapia każdą szansę rozwoju miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Komitet Wyborczy p.Wojciechowskiego powołując się na jakiś sondaż twierdzi, że to on będzie w II turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na chłopski rozum jak mozna głosować na gościa, który od 4 lat jest wysoko we władzach lublina i jest jak jest . jak mozna mieć jakąkolwiek nadzieje ze bedzie lepiej na jakiej podstawie? wszyscy będą lepsi czy to sprawka czy sierakowska czy wojciechowski. dlaczego ? a bo gorzej być nie moze. tylko rodzina, koleś albo deb*** zagłosuje na ludzi, którzy rządzili przez ostatnie 4 lata. takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten żuk to obrzydliwy jest rzeczywiście wygląda jaka jakiś owad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja trzymam kciuki i mam nadzieję, że sondaże się nie sprawdzą! Jak wygra Żuk, wyprowadzam się z tego miasta - nie chcę widzieć, jak kona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne te sondaże a gdzie Sierakowska która miała być w drugiej turze (wg sondaży oczywiście) może jako trzeci kandydat wystąpi ? Pewnie znowu możemy się spodziewać małej pomyłki. Bo kto będzie głosował na Prezydenta który nie dogada się z radą ? A przecież chodzi o to żeby zgodnie w końcu coś zrobiono, dla naszego dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...