Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kruk Mazurkowi oka nie wykole.I ch ...man sie załapał.A łysemu łyso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Was ludzie! Sprzedaliście kraj, za podarunek z Waszej własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wygrało w Polsce. Ale frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów do której należy PiS straciła sporo mandatów. Miała 77 a będzie miała 58 (Po Brexicie jeszcze mniej) PiS będzie musiał wybrać pomiędzy marginalizacją a sojuszem z proputinowskimi ugrupowaniami Salviniego i Le Pen. A to dobrze Polsce nie wróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Was ludzie! Sprzedaliście kraj, za podarunek z Waszej własnej kieszeni.
  Jesteś słabo zorientowany, to KE skupiająca ludzi dla których Polska to nienormalność, ludzi, takich jak Cimoszewicz i Miller, komuchów którzy w czasach PRL dbali o interesy komunistycznej Rosji (ZSRR), oraz ludzi takich jak Radosław Sikorski, Lewandowski, likwidatorów Polski, z polecenia UE  bedącej tymczasową nazwą IV niemieckiej  Rzeszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Was ludzie! Sprzedaliście kraj, za podarunek z Waszej własnej kieszeni.
 Lepszy prezent, niż miałoaby ukraść - samo kradło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak my nawet siebie nie szanujemy sptzefaliscie sie za swoją kase tym oszołomów pisowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyniki pozostałych startujących kandydatów gdzie? Ciekawe kto by wszedł gdybyśmy głosowali na ludzi, nie na partie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Was ludzie! Sprzedaliście kraj, za podarunek z Waszej własnej kieszeni.
 coś cie pisory nie polubili,ale u tych trutni ,to norma ,za partyjke ojca i matke utłukom,w brukseli będa całkowicie na marginesie,Orban jest przynajmniejw partii ludowej.czy nie dałoby sie ,żeby Orban przyjeżdżał na 3 dni w tygodniu do Polski porządzić? a tych jełopów by sie pogoniło do diabła,albo do rydzyka,czyli  mniej więcej w to samo miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...