Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Prowadzi PO

Utworzony przez BOLEK, 22 listopada 2010 r. o 08:50
co wy gadacie o co chodzi w tych wyborach nic nie mowiliscie ze beda to wybory na partje a na burmistrzow prezydentow i radnych miast a to co wy robicie to DYKTATURA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A M.Wac i K.Zinczuk sie nie dostali HA HA HA Z tego powodu zrobie dzis impreze :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załamka totalna.Pora wyjeżdżać za ocean,Tam wybrali murzyna,ale to i tak rozsądniejszy niż tutejsze PiSiaki. Kto wogóle rozsądny oddaje głos na PiS i na ZSL?Jak to wygląda,aby chłop i rolnik rządził miastem uniwersyteckim i w dodatku pretendującym do euopejskiej stolicy kultury. Niech żyje sojusz chłopo-PiSdniętych.Zielony sztandar dio góry wznieś.Teraz to już Lublinowi grożą rządy kleru (a przedstawiciele kleru dostakli się do lokalnych rządów w Lublinie).Niebawem większoś majątku przejdzie w ręce kościoła.I w dodatku lokalna wladza będzie utrzymywać te nieruchomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy-ale już niedługo napisał:
Załamka totalna.Pora wyjeżdżać za ocean,Tam wybrali murzyna,ale to i tak rozsądniejszy niż tutejsze PiSiaki. Kto wogóle rozsądny oddaje głos na PiS i na ZSL?Jak to wygląda,aby chłop i rolnik rządził miastem uniwersyteckim i w dodatku pretendującym do euopejskiej stolicy kultury. Niech żyje sojusz chłopo-PiSdniętych.Zielony sztandar dio góry wznieś.Teraz to już Lublinowi grożą rządy kleru (a przedstawiciele kleru dostakli się do lokalnych rządów w Lublinie).Niebawem większoś majątku przejdzie w ręce kościoła.I w dodatku lokalna wladza będzie utrzymywać te nieruchomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy-ale już niedługo napisał:
Załamka totalna.Pora wyjeżdżać za ocean,Tam wybrali murzyna,ale to i tak rozsądniejszy niż tutejsze PiSiaki. Kto wogóle rozsądny oddaje głos na PiS i na ZSL?Jak to wygląda,aby chłop i rolnik rządził miastem uniwersyteckim i w dodatku pretendującym do euopejskiej stolicy kultury. Niech żyje sojusz chłopo-PiSdniętych.Zielony sztandar dio góry wznieś.Teraz to już Lublinowi grożą rządy kleru (a przedstawiciele kleru dostakli się do lokalnych rządów w Lublinie).Niebawem większoś majątku przejdzie w ręce kościoła.I w dodatku lokalna wladza będzie utrzymywać te nieruchomości.
przepraszam a co chłop nie może być wykształcony? jakieś wypaczone podejście masz! Dzisiaj nie jeden rolnik ma mgr i z rządami dałby radę elektryk mógł to dlaczego chłop nie? a zamiast biadolić trzeba było iść i głosować Bardzo się cieszę że PSL tak dobrze wypadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKAŻ MI GDZIE JEST ZAPIS O ZSL -JEŻELI TAK MYŚLISZ JAK CZYTASZ TO SIĘ LEPIEJ NIE ODZYWAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu w Lublinie mamy w plecy, tak jak kazał ksiądz na kazaniu tak w Lublinie głosowano, wstyd. Ludzie chyba całkowicie pogłupieli, myślą, że kościół ich nakarmi i da pracę. W miastach wojewódzkich tylko Lublin znowu został tam gdzie był i teraz może być tylko gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje lublin jest tam gdzie zawsze czyli w d...e nigdy sie nie wyrwiemy z tego dna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Grabczuk już zbiera swoje plakaty, może ktos wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zdrowe ryby płyną pod prąd!!!! GRATULACJE LUBLINIANOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Ja już w tym wszystkim straciłem orientacje!!. Dzisiaj wszedłem na forum w jednym tylko artykule. Napiepszałem tam Na PO i PiS i też PSL, a i również na bezpartyjnych w Lublinie, pomimo, że tam nie mieszkam. Potem skupiłem się na forum z zamojskiego. Tam też napier***ałem na PO i PiS, a w szczególności na PSL jak i też na karierowiczów rządnych władzy.W obu przypadkach straciłem artykuły i watek. Byłem zdruzgotany. Potem znalazłem forum w powiecie swidnickim. Tam też napier***ełem na PO, PiS i PSL. a w szcególmości na aparatczyków z tego miasta. No moze do końca tak nie jest, bo znam takich nierobów związkowych z obecnej Agusty Westland. Chciałem jednemu takiemu łobuzowi Z SLD odpowiedzieć ale musiałem pujśc do ubikacjji i po artykule było. Potem Przeniosłem się do Puław. Tam też napier***ałem Na PSL, a w szcególności na PO i PiS,Dojebałem też aparatczykom bezpartyjnym. A co do cholery! Wszystkim się należy. Wszyscy tylko chcą brać pieniądze, nic nie robić, a tylko bawić się za nasze pieniadze z dziewczynkami.Niestety nie mogłem kontynuwać dalszej działalności na tym forum, bo musiałem wyjść do sklepu. Jak wróciłem to już nie było tego artykułu i nie mogłem się intelektualnie produkoeać na tym blogu. Znalazłem więc artykuł z Białej Podlaskiej. I oczywiście zacząłem napier***ać tym razem na chłopów bezrolnych, którzy czepiali się wybranego wójta w tej gminie. Stanęłem więc w jego obronie winiąc za nieszczęscie tych ludzi Hannę Gronkiewicz Walz z Warszawy, która wg mnie była w zmowie z kandydatem SLD Napieralskim.Z tego wszystkiego wypiłem dwa piwa i usnęłem. Jak się obudziłem nie mogłem odszukać juz tego artykułu. Ale za to znalazłem artykuł o wynikach wyborów w Chełmie.Zaczołem się wykłucać na forum w obronie przegranego z Polskiej Partii Chłopskiej. Niestety, zagłuszyli mnie prawosławni, którzy też się wymądrzali. I tak zrezygnowany tam na tamtym forum też straciłem watek bo artykuł zniknął. Teraz jestem tutaj i nie będę napier***ał na PiS a w szcególności PO i dam sie innym wypowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...