Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w lubelskim: PiS przed PO

Utworzony przez abc, 9 października 2011 r. o 23:06
no i tradycji znowu stało się zadość :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu muszę się wstydzić,że mieszkam na Lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT TO SZATAN ! BĘDZIE SMAŻYŁ SIĘ W PIEKLE - TAK SAMO JAK WSZYSCY KTÓRZY NA NIEGO GŁOSOWALI ! PRAWDZIWY POLAK I DOBRY KATOLIK GŁOSUJE TYLKO NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ! AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapusta pekińska napisał:
Znowu muszę się wstydzić,że mieszkam na Lubelszczyźnie
to sie przeprowadz na Alaske renifery macac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę pojąć, że tak wielu krajan dało nabrać się Kłamczyńskiemu i jego pachołkom-matołkom... :-( Ja też wstydzę się za wyniki z lubelszczyzny, a zwłaszcza z chełmskiego... Masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie przeprasza za głosujących na PIS, wybaczcie ale mohery są nie świadome swojej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no masakra jakas, ale do przewidzenia bylo, ze jak zwykle na lubelszczyznie wygra pis... porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez jest wstyd za wyniki wyborów z lubelskiego a szwagier z Poznania przy najbliższym spotkaniu bedzie miał powód do zadowolenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapusta pekińska napisał:
Znowu muszę się wstydzić,że mieszkam na Lubelszczyźnie
A dla mnie to zaszczyt mieszkać na lubelszczyźnie. Wstyd takich jak ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się za Lublin nie wstydzę, nie dziwię się ludziom. Sam nie głosowałem na PiS, bo dla mnie jedno i drugie to ta sama partia, natomiast niestety nie wszystkim ludziom działania Tuska na Lubelszczyźnie dały do myślenia. Sprzedano nam cukrownię, w drogach jesteśmy na szarym końcu, zawsze pomijani i wyśmiewani...dlatego cieszę się, że PO nie wygrało u nas. Chociaż 20 parę % poparcia to i tak za dużo... ciągle 1/5 lublinian jest niewidoma. Sprzedajmy POlskę dalej, gratuluję, szkoda, że nie łatamy tymi pieniędzmi dziury budżetowej ;-) PS. Szkoda że Polak się ogranicza tylko do 2 partii, ciągle brakuje nam odwagi żeby zaufać nowym partiom. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel RP napisał:
Lubelskie przeprasza za głosujących na PIS, wybaczcie ale mohery są nie świadome swojej decyzji.
Są bardziej świadome niż ty "moherze" z lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisooszołomy z wiosek, zrobili co im kazał facet w sukience. Obyście pracowali za miskę zupy dla proboszcza, by CZARNY gwałcił wam żony i obmacywał dzieci. KIEDY OTWORZYCIE OCZY??? Jak wam się przytrafi jakiś kataklizm, to nie wyciągajcie reki do Polski, do rządu, którego nie popieracie. Idzcie do biskupów. Oni mają dużooo...Oni pomogą. Wara od Tuska wtedy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna byla i pozostanie Polska-B! I sama jest sobie winna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIS napisał:
A ja się za Lublin nie wstydzę, nie dziwię się ludziom. Sam nie głosowałem na PiS, bo dla mnie jedno i drugie to ta sama partia, natomiast niestety nie wszystkim ludziom działania Tuska na Lubelszczyźnie dały do myślenia. Sprzedano nam cukrownię, w drogach jesteśmy na szarym końcu, zawsze pomijani i wyśmiewani...dlatego cieszę się, że PO nie wygrało u nas. Chociaż 20 parę % poparcia to i tak za dużo... ciągle 1/5 lublinian jest niewidoma. Sprzedajmy POlskę dalej, gratuluję, szkoda, że nie łatamy tymi pieniędzmi dziury budżetowej ;-) PS. Szkoda że Polak się ogranicza tylko do 2 partii, ciągle brakuje nam odwagi żeby zaufać nowym partiom. Szkoda.
Jakim nowym partiom? Popatrz kto jest na tych listach, i kto się dostaje od wielu lat praktycznie ci sami - inna partia nie znaczy co innego. Poza tym Po złe a co dał PiS? - skrzynkę pocztową PGE - tak się skończyły obietnice głównej siedziby największej spółki energetycznej w Polsce. PSL od lat w wielu gminach i co dał stagnację a nie rozwój,a w niekórych wypadkach kierunek wsteczny, SLD to samo. Sam sobie odpowiadasz dlaczego, zawsze na szarym końcu. No ale lepiej być pokłóconym, z Rosją, Niemcami - bo przecież interesy gospodarcze nas z nimi nie łączą - to nie są kraje gdzie dużo eksportujemy - w sumie najwięcej. Choć nie mamy argumentów to inni się muszą z nami liczyć bo inaczej się obrazimy i nie ważne, że będą się z nas śmiać (bo przecież my mamy surowce itp.) to co nam będą podskakiwać? Zrozumcie w końcu, że kłótnia ze wszystkimi w koło nie daje zwycięstwa a klęskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/,1,4875271,aktualnosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel RP napisał:
Lubelskie przeprasza za głosujących na PIS, wybaczcie ale mohery są nie świadome swojej decyzji.
Lubelskie przeprasza za głosujących za PO I PALIKOTEM. PO wstrzymujących inwestycje zaplanowane na Lubelszczyźnie. Ignorantom z Lubelskiego nie chciało się czytać, poznawać faktów. Aż dziw, żenada i żal za tymi pachołkami. Ale ich osądzi HISTORIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytaj szwagra co jego zdaniem dalo lubelszyznie PO ? bo moim zdaniem co najwyżej mydlo, żeby sobie rece umyc jak sie w g... upapramy.... i jesli sondaze potwierdza sie to znowu przez 4 lata nie bedziemy miec nic, poniewaz glosowalismy na mądrzejszych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes napisał:
to sie przeprowadz na Alaske renifery macac.
No tak - brawo! Typowy wyborca PO. Niedowartościowany i z kompleksami. Imponuje Ci prawda? - jak mówią o Tobie, że taki inteligentny jesteś bo głosujesz na PO? W inny sposób swojej inteligencji nie jesteś w stanie udowodnić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Lubelskie przeprasza za głosujących za PO I PALIKOTEM. PO wstrzymujących inwestycje zaplanowane na Lubelszczyźnie.
Jakie inwestycje są powstrzymywane? Niezmiernie jestem ciekaw? Lotnisko w budowie, S-ka w budowie, wszystko to gotowe za jakieś 2 lata... No więc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
No tak - brawo! Typowy wyborca PO. Niedowartościowany i z kompleksami. Imponuje Ci prawda? - jak mówią o Tobie, że taki inteligentny jesteś bo głosujesz na PO? W inny sposób swojej inteligencji nie jesteś w stanie udowodnić ...
To było bardziej do ~obywaleta RP~ , wstyd za takich ludzi. No ale. Zawsze się chwasty rozplenią. W PRL mieliśmy wielu takich. Ciągniesz dalej tradycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...