Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w lubelskim: PiS przed PO

Utworzony przez abc, 9 października 2011 r. o 23:06
patriot napisał:
Pisooszołomy z wiosek, zrobili co im kazał facet w sukience. Obyście pracowali za miskę zupy dla proboszcza, by CZARNY gwałcił wam żony i obmacywał dzieci. KIEDY OTWORZYCIE OCZY??? Jak wam się przytrafi jakiś kataklizm, to nie wyciągajcie reki do Polski, do rządu, którego nie popieracie. Idzcie do biskupów. Oni mają dużooo...Oni pomogą. Wara od Tuska wtedy!!!
Ty Ćwoku z prowincji, Jestem wykształconą osobą a takimi ignorantami jak Ty gardzę, bo w historii takich jak Ty pleniło się jak chwastów bardzo wielu. Nie dawali wybić się Polsce na niepodległość. Kiedyś Twoje dzieci będą się za Ciebie wstydzić!!! I słusznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Lubelskie przeprasza za głosujących za PO I PALIKOTEM. PO wstrzymujących inwestycje zaplanowane na Lubelszczyźnie. Ignorantom z Lubelskiego nie chciało się czytać, poznawać faktów. Aż dziw, żenada i żal za tymi pachołkami. Ale ich osądzi HISTORIA!!!
Jakie inwestycje? Powiedz wprost a nie zachowujesz się jak polityk (chyba, że nim jesteś) "wiem ale nie powiem" typowe podejście pewnej partii. Poza tym wg. ciebie lepiej iść na wojnę: Rosja - zakręcą nam kurek jak ze chcą - bo puszczą pod Bałtykiem, duży importer naszych warzyw głównie z Lubelszczyzny. Po co rolnicy mają mieć gdzie sprzedawać? Niemcy - największy nasz importer, no ale po co nam oni jesteśmy debeściaki i eksportu nie potrzebujemy Za rządów PO nie ma "zielonej wyspy" ale nie ma też "Grecji" i rozdawnictwa naszych pieniędzy - soki ale dawanie pieniędzy najbiedniejszym rodzinom to chory pomysł - i kto by za to płacił? nie politycy tylko my podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka, czekam na merytoryczną odpowiedź, jakie inwestycje są blokowane przez PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza Polskę za wyniki wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Ty Ćwoku z prowincji, Jestem wykształconą osobą a takimi ignorantami jak Ty gardzę, bo w historii takich jak Ty pleniło się jak chwastów bardzo wielu. Nie dawali wybić się Polsce na niepodległość. Kiedyś Twoje dzieci będą się za Ciebie wstydzić!!! I słusznie!!!
no po prostu na twoje wyksztalcenie i obycie to rece opadaja leczysz kompleksy myslac, ze w internecie jestes anonimowa? powodzenia ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
Jakie inwestycje są powstrzymywane? Niezmiernie jestem ciekaw? Lotnisko w budowie, S-ka w budowie, wszystko to gotowe za jakieś 2 lata... No więc?
S-ka? !!!! Nie rozśmieszaj mnie!!!Budowa tej drogi miła być wstrzymana ... i tylko dzięki protestom mieszkańców Lublina, którzy nie dali za wygraną jest budowana. A co mi odpowiesz na 7 miast, które mają stać się motorem rozwoju Polski wg Po? Czy jest tu miejsce na Lublin? (polityka zrównoważonego rozwoju Polski?) Ćwoku! Obudź się. Twój region ma stać się prowincją\. A zresztą taki ignorant jak Ty nawet nie potrudzi się, by dowiedzieć się czegoś więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Ćwoku! Obudź się. Twój region ma stać się prowincją\. A zresztą taki ignorant jak Ty nawet nie potrudzi się, by dowiedzieć się czegoś więcej.
Przypominam, że odpowiedź z obelgami ad personam z zasady nie może być merytoryczna. Czekam dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
catcha napisał:
no po prostu na twoje wyksztalcenie i obycie to rece opadaja leczysz kompleksy myslac, ze w internecie jestes anonimowa? powodzenia ha ha ha
Nie jestem politykiem. Wyjaw swoje wykształcenie. Ja jestem umysłem ścisłym. Umiem liczyć i wiem, ze lubelskie nie ma co liczyć na PO. Ale zawsze możesz się łudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
Przypominam, że odpowiedź z obelgami ad personam z zasady nie może być merytoryczna. Czekam dalej.
Haha. No tak, "merytoryczyny" się znalazł. Miłej nocy mimo wszelkich różnic. Jutro do pracy poza wszelkimi różnicami. Ale dowiedzcie się więcej o 7 metropoliach i reszcie. Rozumiem Warszawę czy Trójmiasto, że głosowały za Po. To bardzo egoistyczne. Ale wy żyjecie Tu. I co będziecie z tego mieli ? Co do lotniska? Lotnisko? Lotnisko jest mniejsze niż przewidywano, bo UE uznała, że będzie konkurencją dla innych. Kto stanął w jego obronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublin przeprasza Polskę za wyniki wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPRASZAJ ZA SIEBIE NIE ZA LUBLIN!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze pis nie wygral. Inaczej lublin zostalby jednym wielkim parkiem im. Lecha kaczynskiego a co druga ulica nosilaby nazwe ofiar smolenskich;/ chociaz wiekszosc w naszym okregu i tak to spowoduje;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby nikt z piszących nie pamieta, że Lublinem od 5 lat rządzi PO. Jakoś nie widać zmian na lepsze. Ludzie trochę obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
Czy aby nikt z piszących nie pamieta, że Lublinem od 5 lat rządzi PO. Jakoś nie widać zmian na lepsze. Ludzie trochę obiektywizmu.
Niby gdzie rządzi PO? Może i prezydenci są z PO ale niestety 90% rady miasta składa się z PiSiorów! To oni blokują każdą inwestycję którą PO chciałoby przeprowadzić, bo to nie po myśli ich partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
Jakie inwestycje są powstrzymywane? Niezmiernie jestem ciekaw? Lotnisko w budowie, S-ka w budowie, wszystko to gotowe za jakieś 2 lata... No więc?
Pisze,żeby pisać.Przez Lublin trudno przejechać bo trwają remonty ulic,ZA Puławy będą budować blok energetyczny a pislamiści tylko negację wszystkiego prowadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo lubelszczyzna tak trzymac .przerzylismy ruska to i przerzyjemy tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos oddany na pis to głos stracony dla Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
brawo lubelszczyzna tak trzymac .przerzylismy ruska to i przerzyjemy tuska.
Popatrz co napisałeś z tym przeżywaniem.Ruska to ty w pieluszce może i przeżywałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...