Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaleski wzywa rywali na debatę w językach obcych

Utworzony przez Sebastian, 22 maja 2009 r. o 09:02
wykorzystana studentka napisał:
To nie kreatywność sztabów wyborczych, a żywe fakty, o czym prof. Zaleski dobrze wie, ale opinia publiczna też ma prawo wiedzieć. A czy pan "prokurator" to generalny jakiś, żeby jego uwadze nie uszło? Skąd raczy pan wiedzieć w której prokuraturze zostało złożone zawiadomienie?
w prokuraturze rejonowej w lublinie, a nawet jesli nie do nas to o takich rzeczach plotki po naszych wydzialach rozchodza sie z predkoscia swiatla szczegolnie ze kazdy na politykow czycha, no i oczywiscie od razu byloby to w prasie, wiec jeszcze raz gratuluje pomyslowosci sztabom:) chociaz powiem ze nie sa to pomysly w najlepszym guscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze jedna sprawa, wezcie sie tam zmieniajcie, bo to nawet nie potrzeba bieglego zeby dostrzec ze nicki gromoslaw i wykorzystana studentka to ta sama osoba:) styl skladni i pisania, sposob dobierania slow:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy poza dwoma osobami ze sztabów kandydatów PO i może ze dwoma innymi internautami ktoś to czyta? Swoją drogą po paru dniach takiego ciągłego zmieniania nicków i roli człowiekowi się może pomylić i zaczyna się kłócić sam ze sobą, więc może jest jeden po-wiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokurator napisał:
w prokuraturze rejonowej w lublinie, a nawet jesli nie do nas to o takich rzeczach plotki po naszych wydzialach rozchodza sie z predkoscia swiatla szczegolnie ze kazdy na politykow czycha, no i oczywiscie od razu byloby to w prasie, wiec jeszcze raz gratuluje pomyslowosci sztabom:) chociaz powiem ze nie sa to pomysly w najlepszym guscie
I jeszcze się za prokuratora podszywa - gdybyś był faktycznie z prokuratury dobrze wiedziałbyś o sprawie, a poza tym nie wypowiadałbyś się o niej na forum - nie dementował faktów. Zaleski miał o wiele więcej tzw. "słupów" niż oskarżany przez niektórych palikot. Ale prokuratura dogłębnie to zbada. Nie wystarczą umizgi i dementowanie prawdziwych informacji na forum przez ludzi z jego sztabu. Prokurator ma ścigać przestępców, a nie ich ukrywać panie pseudoprokurator!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielu tego nie czyta, ale ja czytam bo tylko na forum można się prawdy o kandydatach dowiedzieć. Nawet jeśli część to plotki to jednak w każdej plotce... Ja napewno na zaleskiego nie zagłosuję, słyszałem o nim gorsze rzeczy niż te co tutaj wypisują, ale nie mieszam się w politykę, słucham, czytam i głosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
wielu tego nie czyta, ale ja czytam bo tylko na forum można się prawdy o kandydatach dowiedzieć. Nawet jeśli część to plotki to jednak w każdej plotce... Ja napewno na zaleskiego nie zagłosuję, słyszałem o nim gorsze rzeczy niż te co tutaj wypisują, ale nie mieszam się w politykę, słucham, czytam i głosuję.
hahaha, prawdy o kandydatach, jak napi*****ja na siebie sztaby wyborcze to rzeczywiscie mozna sie prawdy dowiedziec:D wezcie piszcie przynajmniej jako tako trzymajace sie logiki wpisy, bo juz wam sie mozgi lasuja i to moznaby umiescic w dowcipach tygodnia:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elo niekolego z żadnego sztabu nie jestem, ale pan zaleski to kawał drania i ludzie o tym się przekonają. Sprawy w prokuraturze to nie wymysły, a fakty. Z nimi się nie dyskutuję. a media w swoim czasie i o nich napiszą. media też działają w oparciu o timing. jeszcze nie czas, nie czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Elo niekolego z żadnego sztabu nie jestem, ale pan zaleski to kawał drania i ludzie o tym się przekonają. Sprawy w prokuraturze to nie wymysły, a fakty. Z nimi się nie dyskutuję. a media w swoim czasie i o nich napiszą. media też działają w oparciu o timing. jeszcze nie czas, nie czas...
hahahahaha, nawet se nicki zmieniasz dla niepoznaki! :D:D:D a na te media to czekam z niecierpliwoscia. byleby te media o tobie sie nie rozpisaly w sprawie postepowania o pomowienie:D:D:D:D dobry agent z ciebie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo, wiem, że prawda jest bolesna, ale nawet jeśli prof. wytoczyłby mi proces o zniesławienie to będzie przynajmniej następna okazja po postępowaniu prokuratorskim, aby prawda ujrzała światło dzienne. Czekam na to z niecierpliwością jak i ty na medialne doniesienia w tej sprawie. twoja niecierpliwość zostanie niebawem zaspokojona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
elo, wiem, że prawda jest bolesna, ale nawet jeśli prof. wytoczyłby mi proces o zniesławienie to będzie przynajmniej następna okazja po postępowaniu prokuratorskim, aby prawda ujrzała światło dzienne. Czekam na to z niecierpliwością jak i ty na medialne doniesienia w tej sprawie. twoja niecierpliwość zostanie niebawem zaspokojona.
hahahaha, ile ty masz lat:D 10 czy 12? to nawet ja wiem ze proces o znieslawienie jest oskarzeniem prywatnym a nie publicznym:D:D:D:D ty wiesz w ogole co to jest prokuratura? :D:D i typie, jaka prawda, prosze oswiec mnie bo jak na razie to gadasz o d**pie marynie:D:D:D to i ja potrafie np o bobinskiej czy borowskim powiedziec ze niedlugo cala prawda wyjdzie na jaw w postepowaniu prokuratorskim bo zlozylem doniesienie na ich machlojki a prasa ma swoj timing:D:D:D i bez kitu 'prokurator' dobrze zauwazyl, bo ty masz identyczne pismo jak i ci poprzedni:P dobra zieja:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie owijam w bawełnę i nie rzucam słów na wiatr - prof. zaleski stworzył w swojej działalności europosła instytucję tzw. "słupa" czyli osoby, która na podstawie fikcyjnych umów zlecenia wyciągały pieniądze z PE, a pieniądze przekazywały prof. zaleskiemu i to właśnie zjawisko zbada prokuratura. prof. zaleski nie będzie pierwszym który takich praktyk się dopuścił, ale z patologiami trzeba walczyć - od tego jest prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Nie owijam w bawełnę i nie rzucam słów na wiatr - prof. zaleski stworzył w swojej działalności europosła instytucję tzw. "słupa" czyli osoby, która na podstawie fikcyjnych umów zlecenia wyciągały pieniądze z PE, a pieniądze przekazywały prof. zaleskiemu i to właśnie zjawisko zbada prokuratura. prof. zaleski nie będzie pierwszym który takich praktyk się dopuścił, ale z patologiami trzeba walczyć - od tego jest prokuratura.
hahahahahahaha, dobra masz wyobraznie czlowieniu, bo po pierwsze dlaczego wiec o tym prasa nie grzmi od dawna bo taka afera to by szybko wyszla, po drugie kto by byl tak glupi zeby na niego szly pieniadze a pozniej oddawal by je prof. po trzecie to nie jest sprawa dla prokuratury tylko da skarbowki jak juz, a raczej zauwazyliby to wczesniej niz ty bo maja wszystko na wyciagach (przyklad to finansowanie palikota przez ludzi latki) :D:D a tu jest najlepsza heca, taka sprawa nie bedzie rozpatrywana przez polskie urzedy, tylko przez jakis organ parlamentu:D:D:D:D hahahahaha, bez kitu masz 12 lat i se dobre historie wymyslasz i myslisz ze ludzie sa frajerami i uwierza jak dasz troche treminologii:P a i ostatnie, dobrze zes sie w koncu zdemaskowal bo jestes ta sama osoba co wykorzystana studentka i gromoslaw:D:D:D:D pozdro frajerze hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno, może mam 12 lat, ale wiem, że działanie na szkodę PE (a tak kwalifikują się fikcyjne umowy zawierane w biurze zaleskiego),nie jest w gestii Urzędów Skarbowych, a w gestii prokuratury i jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego. Skarbówka - masz racje - również będzie miała tutaj co do roboty, a mianowicie co do nielegalnego wzbogacenia się. Ale to pozostawiam skarbówce - oni wiedzą co w ich kompetencji jest. Pamiętaj elo, że Prokuratura nie bada wszystkich zawartych umów - musiałaby chyba tylko skupić się na europosłach. Dlatego dopiero po zauważeniu pierwszych nieprawidłowości dokonywane są gruntowne analizy umów i przepływów pieniężnych z kont - o czym raczyłeś wspomnieć. To prawda, że do wszystkich przepływów prokuratura w postępowaniu ma wgląd - również tyczy się to podmiotów z siedzibą poza granicami Polski. więc to nie jest problem, że instytucja na której szkodę było działanie ma siedzibę poza Polską -to również mieści się w kompetencji prokuratury krajowej. Jesteśmy w UE - jakby ktoś nie wiedział :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Nie owijam w bawełnę i nie rzucam słów na wiatr - prof. zaleski stworzył w swojej działalności europosła instytucję tzw. "słupa" czyli osoby, która na podstawie fikcyjnych umów zlecenia wyciągały pieniądze z PE, a pieniądze przekazywały prof. zaleskiemu i to właśnie zjawisko zbada prokuratura. prof. zaleski nie będzie pierwszym który takich praktyk się dopuścił, ale z patologiami trzeba walczyć - od tego jest prokuratura.
Za coś podobnego poszedł kiedyś siedzieć zarząd Johnson&Johnson.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze nie angielski tylko niemiecki i ten kto pochodzi z historii Lublina taki powinien sie znalezc na liscie A nie wszyscy hurra i potem knocą i nie są w stanie nic zalatwic bo dobrze polskiego nie umią bo czlowiek histori to ma korzenie prarodzinne i hart ducha dla pomocy innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Trudno, może mam 12 lat, ale wiem, że działanie na szkodę PE (a tak kwalifikują się fikcyjne umowy zawierane w biurze zaleskiego),nie jest w gestii Urzędów Skarbowych, a w gestii prokuratury i jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego. Skarbówka - masz racje - również będzie miała tutaj co do roboty, a mianowicie co do nielegalnego wzbogacenia się. Ale to pozostawiam skarbówce - oni wiedzą co w ich kompetencji jest. Pamiętaj elo, że Prokuratura nie bada wszystkich zawartych umów - musiałaby chyba tylko skupić się na europosłach. Dlatego dopiero po zauważeniu pierwszych nieprawidłowości dokonywane są gruntowne analizy umów i przepływów pieniężnych z kont - o czym raczyłeś wspomnieć. To prawda, że do wszystkich przepływów prokuratura w postępowaniu ma wgląd - również tyczy się to podmiotów z siedzibą poza granicami Polski. więc to nie jest problem, że instytucja na której szkodę było działanie ma siedzibę poza Polską -to również mieści się w kompetencji prokuratury krajowej. Jesteśmy w UE - jakby ktoś nie wiedział :D:D:D
hahahahaha ci jeszcze raz no wiec po pierwsze, wytlumacz czemu zes sie przedstawial pod trzema innymi nickami i przekonaj mnie ze nie jestes ze sztabu wyborczego np. upr i nie robisz po prostu hecy ktorej celem jest odebranie glosow porfesorkowi, po drugie ty tu robisz przedtawienie ze juz prokuratura bada urzad sciga i ze w ogole profesorek jest juz w wiezieniu a jak na razie zadne postepowanie przeciwko niemu sie nie toczy, zadna gazeta nic o tym nie pisze bo w sumie o czym no i ogolnie niezla szopke robisz :D:D:D ale zeby ci nie robic przykrosci to czekam na to wielkie postepowanie:D bo jak pamietam z palikotem i latka to zanim sie postepowanie nawet zaczelo to juz w gazetach huczalo wiec jakby zauwazono jakies NIEPRAWIDLOWOSCI to spoko spoko juz by gazeta wyborcza i fakt huczaly tak ze by ci zylka pekla:D:D:D a tu tylko ty kamilo-wykorzystanastudenko-gromolusie podajesz jakze wiarygodne info:D:D a jeszcze jedno pytanie, ty masz x-ray vision ze ty widzisz wszystkie umowy zaleskiego:D dobry ziomal jestes:D:D:D a zieja z ciebie jest niesamowita, pasujesz mi bez kitu do upr, bo tam to juz gadali ze kaczynski morderca byl:D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego próbujesz odwrócić uwagę od meritum. Ja mówię o przestępstwie, którego dopuścił się prof. zaleski. Ty go usilnie acz nieudolnie bronisz. Jeśli mówisz o postępowaniu ws. palikota - to również zaczęło się ono od plotek rozsiewanych przez ludzi zaleskiego, a nie od mediów. Zostało złożone doniesienie do prokuratury i wtedy rozpoczęło się postępowanie, a media zaczęły się nim interesować dopiero ku końcowi. I nie porównuj kalibru tych spraw bo sankcje są nieporównywalne. Ale jak to mówią kto mieczem wojuje od miecza ginie - i tak oto zakończy swój żywot polityczny prof. zaleski - autorytet dla niektórych, a faktycznie zwykły oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Kolego próbujesz odwrócić uwagę od meritum. Ja mówię o przestępstwie, którego dopuścił się prof. zaleski. Ty go usilnie acz nieudolnie bronisz. Jeśli mówisz o postępowaniu ws. palikota - to również zaczęło się ono od plotek rozsiewanych przez ludzi zaleskiego, a nie od mediów. Zostało złożone doniesienie do prokuratury i wtedy rozpoczęło się postępowanie, a media zaczęły się nim interesować dopiero ku końcowi. I nie porównuj kalibru tych spraw bo sankcje są nieporównywalne. Ale jak to mówią kto mieczem wojuje od miecza ginie - i tak oto zakończy swój żywot polityczny prof. zaleski - autorytet dla niektórych, a faktycznie zwykły oszust.
HAHAHAHAHAHAHAHA ale z ciebie dobry typ, pokazalem ci juz ze pieprzysz glupoty bo podpisujesz sie trzema innymi nickami ze niby ty to nie ty;p do tego pieprzysz ciagle o przestepstwie:D no to podaj nazwiska, a najlepiej podaj numer zawiadomienia w prokuraturze:D:D juz nie mowiac ze mieszasz sie w tym co gadasz, bo najpierw sie polityka nie interesujesz, pozniej ze wykorzystywal studentow, pozniej ze byl jeden 'slup' ;p;p a juz z tym kalibrem to zes se sam w stope strzelil a przy mieczu to sie juz poplakalem:D:D:D i nie chce ci nic mowic ale z palikotem to wlasnie przez nagonke mediow prokurator wznowil postepowanie juz pomijajac ze postepowanie bylo prowadzone przez prokurature w radmoiu wiec zaleski musialby byc chyba wlascicielem pudelka :D:D kocham cie typie, bo takiej zieji to na forum dawno nie mialem, jakbys startowal w wyborach to bym na ciebie zaglosowal:D i czekam oczywiscie na kolejny mundry wpis:*:* ps. jednak zmieniam zdanie, nie jestes z upr tylko jestes od latki:D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mówiłem - mówię prawdę, że prof. dopuszczał się w swej działalności czynów przestępczych i to o poważnych sankcjach - czego dobry przykład dał Waldek. Nie wiem czy Łątka ma podobną wiedzę skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest... Jeśli uważasz, że kłamię to powiedz prof. zaleskiemu, żeby wytoczył mi proces o zniesławienie. Czy z oskarżenia publicznego czy prywatnego i tak media o tym napiszą. Jeśli nie wytoczy mi takiego procesu niech wszyscy wiedzą, że to co piszę jest prawdą i już nigdy na tego człowieka nie zagłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Już mówiłem - mówię prawdę, że prof. dopuszczał się w swej działalności czynów przestępczych i to o poważnych sankcjach - czego dobry przykład dał Waldek. Nie wiem czy Łątka ma podobną wiedzę skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest... Jeśli uważasz, że kłamię to powiedz prof. zaleskiemu, żeby wytoczył mi proces o zniesławienie. Czy z oskarżenia publicznego czy prywatnego i tak media o tym napiszą. Jeśli nie wytoczy mi takiego procesu niech wszyscy wiedzą, że to co piszę jest prawdą i już nigdy na tego człowieka nie zagłosują.
juz nie mam sie sily smiac z ciebie, 'mowie prawde', zadnych konretow, zadnych nazwisk:D:D teraz to juz ani slupy ani wykorzystane studentki tylko "czyny przestepcze", a waldek to kto? szambonurek? ja tam nie znam profesorka tak jak ty go dobrze znasz i jego wszystkie dzialania:D i mysle ze raczej proesorek ma w d**pie takich pieniaczy jak ty i nie chce ( a pewnie nawet nie wie o tym, no bo jak mowilem na forum anonimowo to i ja moge napisac ze borowski wykorzystywal asystentki) mu sie pozywac kazdego glupca kto na forum napisze ze jest przestepca:D:D:D:D bo juz plotek w stylu ze ten jest przestepca i zrobil to o roznych ludziach to juz czytalem na forum tyle ze moglbym napisac ksiazke:D a na te media to czekam z niecierpliwoscia;p pewnie jestes przydupasem latki ktory profesorka nie lubi no i wrzucasz ostro na profesorka:D powiem tyle, pozdro 600 kamilo-wyborco-wydymanastudentko-gromoslawie:* a tak w ogole to ty dziewczynka czy chlopeic:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...